361

Re: ID amarylisu-2

Helenka, myslím že to je Red Lilian

362

Re: ID amarylisu-2

Helenko já bych se přidala k Pavlovy  Red Lilian je nádhernej  ta barva je užasná  an   an

363

Re: ID amarylisu-2

Heli ta se mi moc líbí, to jsi kupovala někde nebo je to snad dáreček? ab

364 Naposledy upravil: Karel (29-06-2010 20:11:41)

Re: ID amarylisu-2

Myslím že psala, že ho koupila v Kauflandu, ještě mám semínka, kdyby byl zájem.

365

Re: ID amarylisu-2

Jsem vážně frajer(musím se pochválit sám),zase jsem se trefil,a stačilo jen pootevřené poupě.Congratulation,a very nice piece.

366

Re: ID amarylisu-2

No jo, jsi tady za hvězdu an ad.
A co dělá štěnátko?  žádné foto, žádná nová zpráva :rolleyes:

367

Re: ID amarylisu-2

Kájo, mně jsi už poslal, mám z 10 semen 6 rostlinek,už jsou venku na zahradě an an

368

Re: ID amarylisu-2

Jirko, heč, já to hádala první ab Mrkni zpátky na příspěvky ab Taky se musím pochválit ab ab Ty jsi odborník, ty se trefíš pokaždé ab ab ale u mě je to úspěch ab Heli, gratuluji k Red Lilian, je krásná an

369

Re: ID amarylisu-2

Evi chválím tě    an       jsi dobrá já to určila podle tvé fotky co jsi mi poslala  an Jirka se pochválil sám tak ho chválit nebudem ab  ab  ab

370 Naposledy upravil: dj.joop (29-06-2010 22:25:44)

Re: ID amarylisu-2

No,mít tak čas být u pc 16:22:36 seč,tak bych byl možná první já,ale i tak gratuluji ke správnému tipu.Já jsem totiž jen kouknul na fotku,reagoval a dál jsem se už nějak neprokousal.Nebyl čas a očičko bolelo.A to jsem ještě ani netušil,že s tím budu muset chvátat k felčarům.

371

Re: ID amarylisu-2

A jak jsi dopadl, vytáhli ti to z oka? Pořád to ještě tak moc bolí?

372

Re: ID amarylisu-2

Už je to ok,nebolelo to moc,jen řezalo a očičko mi pořád slzelo.

373

Re: ID amarylisu-2

Jirko, v pohodě ab Hlavně že už je očičko zase v pořádku an To víš, jsem na mateřské tak mám času dost ab ab

374

Re: ID amarylisu-2

Děkuji všem.