541

Re: Nemocnice-2

Karen, lidska zavist je hrozna vec. Prosla jsem si tvoje shrnuti a musim rici, at uz je ten utocnik s Lontrelem kdokoliv ma proste smulu. Ty se nevzdas a on se bude dal uzirat, az uvidi na tvem okne zase zaplavy krasnych kvetu. Bude ho to hnusaka palit, ze neuspel. Dobre mu tak!

542

Re: Nemocnice-2

Taky jsem si to prošla je to hrůza, takové ztráty. Máš svatou trpělivost se s nimi takto piplat, však oni se ti za to odvděčí a uvidíš dočkáš se květů.

543

Re: Nemocnice-2

Tak pomali v těchto dnech počátám  ztráty . Přišla jsem prakticky o všechny cibule kříženců které dorostly až do květu. Je to vlastně logické ve srovnání s kupovanýma i přesto, že již kvetly  měly cibulky  menší a tím páde dřív hyhuly. Z dospělých kupovaných nebo prostě těch původních taky moc nezbylo, ale aspoň některé zmenšené do velikosti  1-2 cm v průměru cibulky  ještě žijí. Dobře se daží všem dárečkům od  přátel z fora i jinných.  Znovu všem děkuji. 
Předělala jsem na Rajčeti kolekce dospělých rostlin i semenáčků. Ty co nepřežily mají černý rámeček. Ve skupince dorostu   - tu jsem ještě nepředělala , ale již na tom pomali pracuji  dorůstají nové rostlinky aby časem nahradily tu co mají řerný rámeček.

http://karelex1.rajce.idnes.cz/B31bb_Am … postrikem/

http://karelex1.rajce.idnes.cz/B31b_Ama … po_otrave/

Tak to je tak asi všechno, ale celkově je již pohled na dvorek  kde roste nová generace veselejší i když na nějaké to větší  kvetení si ještě nějaký ten rok nejspíč počkám.