121

Re: Botanická hippeastra

Já teda myslela přímo semínka.Až nám to bude rozesílat,tak nás podělit.Ale i sazeničky by šly.

122

Re: Botanická hippeastra

Místo 10 semínek bychom dostaly každá 5

123

Re: Botanická hippeastra

Musím končit,už mě zase vyhání,dorazím zítra.

124

Re: Botanická hippeastra

Dobře domluvíme se zítra. Nevím kterou dvojici bychom měli vzít napůl jako druhou. Ty co se mi líbí ty nemáš napsaný.Já chtěla jen ty čistý.

125 Naposledy upravil: helena (04-12-2010 08:36:41)

Re: Botanická hippeastra

Jani u mě si napiš
Hippeastrum aulicun  Corupá
Hippeastrum aulicun Pedra do Garrafao
Hippeastrum calyptratum
Hippeastrum glaucescens
Hippeastrum morelianum  Atibaia
Hippeastrum Papilio
Hippeastrum Papilio II?
Hippeastrum psitacium
Hippeastrum puniceum
Hippeastrum Hyb.(psitacinumxpapilio)
Hippeastrum Hyb.Bigwhite with red stripes x self
Hippeastrum Hyb.calyptratum x auliceum
Hippeastrum Hyb.calyptratum x auliceum Corupá
Hippeastrum Hyb.calyptratum xmorelianum
Hippeastrum Hyb.vittatum x papilio
Rodophialia bifida

Karen a Leni pokud byste z tohoto chtěli něco na půl ,můžeme se domluvit.

126

Re: Botanická hippeastra

todle Hippeastrum calyptratum bude asi nejoblibenejsi .-)))

127

Re: Botanická hippeastra

Helenka se nám pěkně rozjela. ab

128

Re: Botanická hippeastra

Jani, já bych se připojil s níže uvedenými :

Hippeastrum glaucescens "Diamantina"
Hippeastrum psittacinum "Atibaia"
Hippeastrum Hybrid psitacinum x papilio
Hippeastrum Hybrid vittatum x papilio

děkuji.

129

Re: Botanická hippeastra

To víš Martine,neobjednáváme tam každý týden.Tak ať to stojí zato.
Jsem zvědavá co nám vyroste  ab

130 Naposledy upravil: Martin (04-12-2010 13:08:31)

Re: Botanická hippeastra

Je mi to zcela jasný. Mě už limituje prostor, tak musím jen poskromnu.

131

Re: Botanická hippeastra

Prostor mě vůbec nebrzdí,to spíš finance ab  ab ab

132

Re: Botanická hippeastra

Helenko, já bych s tebou brala na půl tyhle dvě, máš je hned jako první,jestli to teda nebude dělat problémy při rozesílání.:
Hippeastrum aulicum 'Corupá'
Hippeastrum aulicum 'Pedra do Garrafăo'
a s Lenkou ty první dvě:
Hippeastrum calyptratum
Hippeastrum papilio
A tp by bylo všechno an an

133 Naposledy upravil: Pavel (04-12-2010 16:45:11)

Re: Botanická hippeastra

Martin, k tvojím objednávaným hippeastrám: H.glaucescens v ponukáči nemá Mauro špecifikovaný o aký klon ide (pochybujem že bude mať zrovna tento - to by napísal) a H.psittacinum - platí to isté. To čo má na fotkách nemusí mať aktuálne v ponukáči a ani nemá.

134

Re: Botanická hippeastra

Karen, pokud s tím Jana bude souhlasit.Mě to nevadí.

135

Re: Botanická hippeastra

bezva, je to na Janě.

136 Naposledy upravil: lenkak (04-12-2010 19:27:07)

Re: Botanická hippeastra

A já teda napůl s Karen ty dvě a zbylé společné napůl s Helenkou,jestli bude souhlasit.Jana to bude mít trošku složitější.Nakonec ještě přidávám i to Hippeastrum aulicun Pedra do Garrafao-neodolala jsem

137

Re: Botanická hippeastra

Už pracuju na tabulce, nějak se mi to zamotává:-)

138

Re: Botanická hippeastra

Pavle, nenašla jsem jeden druh, který jsi chtěl - H.morelianum X H.psittacinum, mohl bys to prosím specifikovat?
A Martine, ty jsi napsal - Hippeastrum psittacinum "Atibaia" - chceš h. morelianum "Atibaia" nebo h. psittacinum?

139

Re: Botanická hippeastra

Prozatimní stav, kdyby cokoliv nesedělo nebo jste chtěli změnit, ozvěte se.


H. aulicum 'Corupá'                         Helenka+Karen,Pavel2x,Komule,Japa                                    5
H. aulicum 'Pedra do Garrafăo'                    Helenka+Karen,Lenka                                                    2
H. blossfeldiae       
H. calyptratum                                         Miroslav,Komule, Lenka+Karen,Helenka,Pavel2x,Japa         7
H. glaucescens                                       Dj.Joop, Helenka,Martin,Japa                                    4
H. johnsonnii x self                         Komule                                                                                    1
H. morelianum 'Atibaia'                       Miroslav,Helenka,Martin,Japa                                     4
H. papilio                                                       Lenka+Karen,Helenka,Pavel,Japa                                    4
H. papilio II (?)                                       Helenka,Pavel                                                                    2
H. psitacinum                                       Helenka,Pavel,Komule                                                    3
H. puniceum                                       Lenka+Helenka                                                                    1
H. reticulatum striatifolium                       Komule,Japa                                                                    2
H. solandriflorum                                       Pavel,Japa                                                                    2
H. striatum  MP 13269       
H. striatum 'Petiolatum'       
H. striatum 'Saltăo'       
H. striatum (Petiolatum X Saltăo) X self       
H. vittatum (?)                                       Lenka,Pavel                                                                     2
H. sp ´Taipas'       
H.  Hyb. (blossfeldiae x striatum) X self       
H. Hyb. (calyptratum x aulicum)                  Helenka                                                                                     1
H, Hyb. (calyptratum x aulicum 'Corupá'       Helenka,Pavel                                                                     2
H. Hyb. (calyptratum x morelianum)       Helenka,Pavel                                                                     2
H. Hyb. (johnsonii x brasilianum)       
H. Hyb. (johnsonii x glaucescens)
H. Hyb. (johnsonii x striatum)       
H. Hyb. (puniceum x psitacinum)       
H.  Hyb. (psitacinum x papilio)                        Miroslav,Lenka+Helenka,Martin                                      3
H. Hyb. (vittatum x papilio)                        Dj.Joop, Lenka+Helenka,Martin,Pavel,Komule                      5
H.  Hyb. 'Big pale red'  X self
H. Hyb. 'Big white  with red stripes' X self       
H. Hyb. 'Big red  with white stripes' X self       
Pabstia viridis                                        Miroslav                                                                      1
Rodophialia bifida                              Helenka                                                                      1

140

Re: Botanická hippeastra

Tak jsem se snažila, ale stejně se to rozjelo.

141

Re: Botanická hippeastra

Nevím jestli jsem to správně přečetla  .Mělo to být:
Karen + Helenk.......Hippeastrum aulicum 'Corupá' + Hippeastrum aulicum 'Pedra do Garrafăo

Karen +  Lenka .......Hippeastrum calyptratum + Hippeastrum papilio

Každá po pěti semenech.

142

Re: Botanická hippeastra

Ano, když je tam +, je to myšleno tak, že jedno balení po 10 semenech je pro dva lidi.

143

Re: Botanická hippeastra

Tak je to vpořádku, nezlob se, měla jsem strach aby nenastal zmatek. Nezlob se na mě. dík  an

144

Re: Botanická hippeastra

muzu udelat zmenu?-tu Pabstii mi prosim smaz-asi bude problem vysev semen... a misto ni mi dej Hippeastrum aulicum 'Corupá

145

Re: Botanická hippeastra

Jasně, Mirku, píšu si.

146

Re: Botanická hippeastra

diky moc

147

Re: Botanická hippeastra

Jani, na jedno si u mě  zapoměla :Hyb. Big white with red stripes x self

148

Re: Botanická hippeastra

Heli, děkuju za upozornění. Původně jsem to tam měla, ale nějak to vypadlo.

149

Re: Botanická hippeastra

Jani vzal bych H. psittacinum.

150

Re: Botanická hippeastra

Děkuju, Martine, dopíšu to.