31

Re: Pokec o všem-5

Jirko je to hrozný,ale teď už má nejhorší za sebou a bude to dobrý ad držím palce ag

32

Re: Pokec o všem-5

Jirko, to se nedivím že si nespal.Já si asi před měsícem přiotrávila kotě a taky jsem lítala po doktorech.Dnes už je dobrá,jediné co si ztoho vzala nejí syrové maso.Snad jí to vydrží a nebude žrát myši.
Jsou to naši miláčci a člověk by proně udělal první poslední.

33

Re: Pokec o všem-5

Jani seš tu ,nebo si zapoměla vypnout počítač? ab

34

Re: Pokec o všem-5

Jirko,držím vám palce, ať je zcela v pořádku bez následků.Já bych se asi zbláznila. Taky jsem do toho mýho pitomečka celá blázen. Děti mi říkají, že to mám na starý kolena místo mimina.A udělat jí něco sousedy,to bych s nima nadosmrti nepromluvila,nezdravila,...A to si nejsem jistá,jestli bych jim něco neprovedla.Vynadala určitě.

35

Re: Pokec o všem-5

Ahoooj Andulko!!Vítám tě mezi námi!  Jsme tu samí amarylkoví potrefenci,tak aby se ti mezi námi líbilo!! ab ab ab ab

36

Re: Pokec o všem-5

Edo, ptal jsi se tu na Philadelphii, tu mám já an Ale mimčo zatím nemá a navíc ji trochu nahryzala ta potvora narcisová :mad:

37

Re: Pokec o všem-5

Ahoj Evčo! Tak jak žiješ? Co ty poslední cibule ,rostou ti? Mně vyrazila jen jedna - Donau -ale jen listy zato už jich je vidět  5 .  Druhé dvě spí hlubokým spánke. Taky začal růst list u Papilia a dost rychle.  an an

38

Re: Pokec o všem-5

Tak jsem se dneska zachovala macešsky. Amarylka s mládětem, které říkám "T amarylka" (viz galerie) začala usínat, mládě usnulo rychleji a je už bez listů, matka má ještě tři listy. Rozhodla jsem se tedy dneska přistoupit k jejich oddělení. Prcek má krásné kořínky. A teď k té maceše. Matku jsem nechala na suchu dovadnout, mládě jsem zasadila. Tedy přesně opačně, než jak si to poručily listy(o:
http://lh4.ggpht.com/_tA5dwBnq8h4/TLR1PjWBiII/AAAAAAAACxg/uKYDxLt_jks/s512/T%20amarylka%202010-10%207.jpg

39 Naposledy upravil: Zuzka (12-10-2010 16:15:32)

Re: Pokec o všem-5

posielam fotky nových amaryliek:
PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

fotené len pred chvilkou an ab

a objavila som u artic white ešte jeden puk...tak má dokonca 3 a keby som nebola odlomila nechtiac ten 1 mala by 4

40

Re: Pokec o všem-5

parada Zuzko, je videt, ze budes mit zanedlouho okna plna kvetu .-)

41

Re: Pokec o všem-5

Miroslav, jj to budem mať..a v pivnici oddychuje ďalšíxh asi 10 cibúl pričom len 2 - 4 nemusia kvitnúť..uvidíme na jar

42

Re: Pokec o všem-5

i ja se na ne mooc tesim.-)

43 Naposledy upravil: Zuzka (13-10-2010 18:08:27)

Re: Pokec o všem-5

vypadá to že exotic striped bude biela..alebo zelienkavá ako bianca..ale ešte lepšie by bolo keby z nej vyliezla toscana...ale to pochybujem velmi silne..ja nemám šťastie na tie krajšie odrody..vždy keď mi z nejakej vylezie iná tak vylezie obyčajná ac ac ale po toscane túžim rovnako ako ísť sa do rovnomennej krajiny pozrieť

44

Re: Pokec o všem-5

Tak rychle sem tady budu ouplně prvnííí Karen vše nej a nej k dnešním narozeninám a toho všeho co jsem ti přál na zahradě ahoj a pěknou oslavu  ab:):););):mad:

45

Re: Pokec o všem-5

Karen, všetko naj k narodkám, vela zdravia a hlavne samé zdravé amky, vela kvietkov ab

46 Naposledy upravil: Onka (14-10-2010 12:39:15)

Re: Pokec o všem-5

Také já se přidávám do fronty ke gratulantům a přeji všechno nejlepší ab ab ab

47

Re: Pokec o všem-5

i ja Karen preji mnoho zdravi, osobnich, chovatelskych i pestitelskych uspechu!

48

Re: Pokec o všem-5

Karen,přeji vše nejlepší  ad

49

Re: Pokec o všem-5

Karen,také se připojuji s přáním všeho nej a ještě jednou děkuji za semenáčky.Teprve dnes jsem si je vyzvedl u mamky a vyvalil oči nad jejich množstvím a velikostí.Já myslel,že pošleš jeden od druhu,ale tolik.No nevadí ba naopak.

50

Re: Pokec o všem-5

Karen, všetko najlepšie a hlavne to zdravíčko.

51

Re: Pokec o všem-5

Karen, vše nejlepší a ať ti amky pěkně rostou a kvetou.

eda

52

Re: Pokec o všem-5

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s1424.gifKaren, připojuji se k ostatním a přeji Ti všechno nejlepší k narozenïnám ad

53

Re: Pokec o všem-5

Karen, asi přicházím jako poslední - připíjím si s tebou na zdraví !   http://www.celysvet.cz/skin/smile/s0755.gif

54

Re: Pokec o všem-5

Všem moc a moc děkuji za krásná přáníčka. Slavit budeme až v sobotu večer u syna zároveň se snachou.Máme narozky skoro ve stejný den. ab ab ab

55

Re: Pokec o všem-5

Tak jsem včera koukala na stránky Abex Substráty a.s. vybrala jsem si tři Amky a jelikož jsem se nemohla dostat do objednávky poslala jsem jim emal.Toto mě bylo odpovězeno :o

Amarylisy zatím nejsou v nabídce jsou jenom ve fotogalerii. V případě,že budou nějaké
dceřinné cibulky budou v prodeji od listopadu,zatím nemám přehled odrůd,které se namnožily.
                  Haška Ivan

56

Re: Pokec o všem-5

Ale to je přece člen fóra Ivan. Už tu ale dlouho nebyl. Ta firma se zabývá výrobou substrátů, fotografie jsou ze soukromé Ivanovy sbírky pouze pro potěchu oka:-) Jana

57 Naposledy upravil: Macek (15-10-2010 16:06:26)

Re: Pokec o všem-5

Karen tak poslední budu asi já ad
tak Ti přeji jen to nej,nej,nej a hlavně ať Ti slouží zdravíčko,brzy se dočkáš vnoučátka a v neposlední řadě plno krásných a zdravých amarylek a malých krysek

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11954.gif 
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12723.gif

58

Re: Pokec o všem-5

Aha tak to jsem nevěděla,ale má je krásné ab

59

Re: Pokec o všem-5

Děcka nevím jak u vás ale je to zázrak se sem dostat

60

Re: Pokec o všem-5

ahoj, mne se to nacita dobre,ale je pravda, ze parkrat se to nenacetlo a byla bila stranka s tim angl.textem...