391

Re: Eurobulb

U mě Splash je půlka poupě stojí  ,a taktéž Pamela i H.Rose.

392

Re: Eurobulb

Tak já mám dvě poupata narašený pouze u jedné  a to  u Exotica. U ostatních rostou jen lístečky. Tak uvidím snad pokvetou taky,ale později.

393

Re: Eurobulb

Já se zítra podívám kolik jich jde na květ.

394

Re: Eurobulb

Tak nakonec jdou na květ všechny.Exotica  teda vede,ale ostatní vykoukly už taky.Tak mám radost.

395

Re: Eurobulb

tak pak de fotecku  an

396

Re: Eurobulb

No to víš že dám!! Jak taky jinak

397

Re: Eurobulb

stav dnes: hybdiry - kromě Sumatry mají všechny na květ - 1 až 2 stvoly
botanické - vittatum - 2 květní puky, equestre a roseum bez známek života

398

Re: Eurobulb

Já kupovala Sumatru a Cybister Roze - obě spí hlubokým spánkem.

399

Re: Eurobulb

Splash a Pamela mají po dvou stvolech  ,Rose spí.

400

Re: Eurobulb

To já mám jen po jednom mimo Exotici,ta šla první má dva  a už jsou vysoké tak 15 cm.Ostatní sotva nakukují ven z cibule.

401

Re: Eurobulb

tak vittatum včera vykvetlo - první stvol 3 květy, ve druhém se chystají 4
http://img5.rajce.idnes.cz/d0509/4/4655/4655008_926eef78af897929fa603cfffffb9de5/images/P1010028.jpg
http://img5.rajce.idnes.cz/d0509/4/4655/4655008_926eef78af897929fa603cfffffb9de5/images/P1010029.jpg

402

Re: Eurobulb

Hezoučká  an   an   an

403

Re: Eurobulb

Moc pěkná.

404

Re: Eurobulb

Dnes mi přišel email od Eurobulb a mile mě překvapily,obě cibulky ,které jsem reklamoval mi odečetly z fakturace a tak je mám byť mírně poškozené zdarma.

405 Naposledy upravil: Miroslav (16-10-2011 12:33:06)

Re: Eurobulb

to je afjn, ze se k tomu takto postavily

406

Re: Eurobulb

ano Jirko líná huba holí neštěstí už dříve se říkávalo,správné je nedat se

407

Re: Eurobulb

svedčí to o veľkosti firmy Eurobulb. Nemôžu, alebo nechcú aby sa o nich zle hovorilo. Aj keď je to reklamácia, nakoniec si spokojný, nie? A o to im ide, vedia ako na to.  an

408

Re: Eurobulb

Určitě,a nebudu mít příště obavu u nich nakupovat.Stejné zkušenosti mám i s panem Paclíkem,pokud někdy proběhla nějaká reklamace,vždy byla vyřízena v můj prospěch a hlavně bez průtahů či výmluv.Takových prodejců si velice vážím.

409 Naposledy upravil: janka (18-10-2011 17:56:29)

Re: Eurobulb

Přišly mi od nich 4 cibule a jsou super jak velikostí XXL ,tak kvalitou.Jedna měla spálu ale jen na povrchu po oloupání jedné vrstvy je
čistá.Jsem spokojená.  an
Zapoměla jsem je vyfotit a zasadila .Jsem nedočkavá jaké budou.   ab     ab

410

Re: Eurobulb

Copak sis objednala pochlub se  ad

411

Re: Eurobulb

La plaz,Chico,Emerald a Magic Green   ab

412

Re: Eurobulb

Jani samé krásné kousky,tak ať ti krásně rostou  an

413

Re: Eurobulb

děkuji, kdyby to šlo tak jich bylo víc ab  ab  ab

414

Re: Eurobulb

taky si rikam, ze mas takovy lepsi odrudky!

415

Re: Eurobulb

Mirečku děkuji už se těším až pokvetou .S nad na vánoce.  ab    ab

416

Re: Eurobulb

jiste, ze pokvetou! no  tesim se s tebou  an
mne ted pokvete druhy semenac, doufam jen, ze nebude podobny jak vejce vejci tomu prvnimu  ab

417

Re: Eurobulb

Jirko, docela by mě zajímal tvůj průběh reklamace u EB. tys platil až po dodávce? já platím vždy předem a kartou, abych se vyhnula bankovním poplatkům.  v r. 2010 jsem nereklamovala kvalitu cibulí, ale až po sezoně záměnu odrůd a mistr Bergh na maily nejdřív vůbec nereagoval a posléze mně oznámil, že na reklamaci mám 10 dní po dodání... odpověděla jsem, že za deset dnů těžko poznám záměnu odrůdy a on mi napsal, ať tedy cibule pošlu zpět. vzhledem k tomu, že poštovné přesahovalo cenu cibulí, samozřejmě jsem se na to vykašlala... možná jsi to stihl do těch inzerovaných 10 dnů a proto byl průběh jiný  an

418

Re: Eurobulb

No pokud platíš kartou,taky musíš zaplatit nějaký polatek,ne?Já hlavně kvůli možnosti reklamace hniloby(špatné zkušenosti ode všech Nl dodavatelů) řešil platbu až po dodání,a vyplatilo se mi to.Pochybuji,že bych toto vyreklamoval s předem zaplacenou fakturou.Asi bych také neposílal nic zpět kvůli ceně poštovného.

419

Re: Eurobulb

koukam, ze nabidka je ocela pestra, ty ceny jsou nizsi nebo se mi to jen zda ?

420

Re: Eurobulb

Neplánujete někdo objednávku od Eurobulb?? Docela dost mají vyprodáno ale ještě pořád se dá vybrat... Pokud by někdo objednával, ráda se přidám  an