91

Re: Royal Color

Jiřinko nááádherná gratuluji  an:|

92

Re: Royal Color

Díky Radku a jak se má Tosca, už pokvete? :rolleyes:

93

Re: Royal Color

Rituš ta teda je !!Tak krásnou ještě nemám.Tu bych si měla ještě časem sehnat. Moc se mi líbí.Odkud že ji máš? an

94

Re: Royal Color

Díky Karen, koupila jsem ji v Brně ve Čtyřlístku, je to 2 roky. Ještě loni ji tam měli.
Letos objednávali jen "klasické" amarylky. Prodavačka říkala, že se jim cybistery a jiné než tradiční květy nelíbí.
Holky si ji teď  obdnávaly z Royal color.

95

Re: Royal Color

Rito ta je krásná ab tak tuhle krásku jsem si neobjednala ac škoda snad někdy příště ad

96

Re: Royal Color

Ilonko v Royal color ji mají pořád, takže to nebude problém an. Jen ta cena :o

97

Re: Royal Color

Rito, ta je krasna! a koukam, ze ma tmavy nitky! to je uzasny? nebudes s ni krizit? povedla se an

98

Re: Royal Color

Já kupovala loni v Brně ve Čtyřlístku nějakou taky , ale už jsem zapoměla co jsem si to vybírala .Nějakou levnou a měla jsem štěstí. Místo té nějaké obyčejné mně vyrostla  .Dancing_Queen.Měli ji taky v nabídce, ale byla tenkrát vůbec nejdražší z těch co tam byly a já měla málo peněz u sebe. Vyšlo mně to jen na tu nejobyčejnější ze všech. Byla zasazená a narašená, ale jen malinko. O to víc jsem potom koukala ,když mně vyrostla zrovna ta jejich nejdražší ab ab ab ab

99

Re: Royal Color

Jičinko Tosca žene do vrchu čekáááám co bude  :mad:

100

Re: Royal Color

A  odkud ji Radku máš? Evči, která objednávala u Cibulek vykvetla místo Toscy jiná amarylka :cool:

101

Re: Royal Color

No právě z cibulky.cz p.Grimové hm  :mad::(

102

Re: Royal Color

Tak to bude napínavé an ad. Ještě ji má Janka, tak jsem moc zvědavá, co vám nakonec vykvete. :rolleyes: Ale ta nová je taky moc hezká.

103

Re: Royal Color

Mirku, asi nic křížit nebudu. Mám málo místa a taky mě  nic jiného nekvete ad

104

Re: Royal Color

sem to asi nepostřehl co ji vykvetlo vlastně :::???    ab

105

Re: Royal Color

Misty Radku ab
Jinak Rito ta Misty je trubkovita,vid? pokud muzes a pokvete Ti toho vic, rad si vezmu pyl - ted nic nekvete,ale mam ted z Obi ty dve a nerad bych nemel pyl..

106

Re: Royal Color

Pro Radka - Evči vykvetla amarylka  Flamengo Queen  ag
Pro Mirka - až ji nafotím v květu, pak můžu ostříhat prašníky a pošlu ab

107

Re: Royal Color

jeste to nekvete takze spechat nemusis :-)

108

Re: Royal Color

Jojo užž sem to našel děkuji   ab Ritě   ab

109 Naposledy upravil: janka (28-11-2010 18:48:37)

Re: Royal Color

Radku Toscu mám taky od Grimové ale nevím nějak se mi květ nezdá ani nevím jestli vykvete.      an    Dvě       poupata jsem musela ulomit ,zasychaly.A ty dvě se mi nějak nezdají jsou malé a kresba je taky nějaká divná.   abhttp://sklad.obrazku.cz/t558936_DSCF4121.JPG

110

Re: Royal Color

s tou Toscou jsou problemy...tak snad se ji tu dockame a pokochame se an

111

Re: Royal Color

Jani uvidíme  :mad:

112

Re: Royal Color

Jani to je škody! Doufejme, že udělá ještě další stvol.Ale stejně něco jí asi trápí ac

113

Re: Royal Color

Karen ona byla vyhnilá zevnitř tak je chudinka vyřezaná.Tak je ten stvol  asi poškozenej ze vnitř.  ac   ac

114

Re: Royal Color

Já už si vzpomínám, to bude těžký, možná taky jen neměla sílu na vykvetení. Jestli nedokvete ani zbývající květ, co s tím uděláš.? Měla bych obav aby nepokračovala hniloba od stvolu a to nepomůže když jej uřízneš, vzpomínáš jak od stvolu hnila  Minerva  co ji mám já? Já bych ten stvol raději tam nechala a hlídala jestli bude normálně usychat. Kdyby ale začal spíš mokvat tak je to na ...a je třeba jej dostat ven komplet .Zvhledem k tomu jak už je vykrajovaná tak by to moc dobře nevypadalo. Ta Minerva měla štěstí, že celé poškození bylo jen na jedné straně od středu.

115

Re: Royal Color

Mě se Jani zdá, že budeš mít tu samou amarylku co má Evča. Zdají se mi podobné ag

http://sklad.obrazku.cz/t558978_SnmekTosca.jpg

116

Re: Royal Color

Asi ho uříznu hodně vysoko a nechám v teple vyschnoutHniloba zatím nepokračuje ale to u té první taky a nakonec vyhnala mimina 3 a zustalo jen jedno.Mám prostě na Tosky smůlu.    ab

117

Re: Royal Color

a kdy by vam mela prijit ta objednavka z Royalu???

118

Re: Royal Color

Podle kresby by to moho byt.Jenže to nezjistím pokud nebude mít zdravej květ.Máme jí obě od jednoho dodavatele tak je to možný.

119

Re: Royal Color

Z Royal Colors se ještě neozvali, ale Jiřinka tu objednávku měla vyřízenou tuším za 3 týdny.

120

Re: Royal Color

no sem zvdav jak si to rozmysli, kdyz tak mrzne...