121

Re: Royal Color

Nevím jestli by nebylo lepší kdyby to poslali na jaře.Tady je pořád kolem -9 stupňů.

122

Re: Royal Color

To je zajímavý, já jsem z Jeseníků a sníh zatím žádný, ani ten mráz není zas tak velký.

123

Re: Royal Color

vsak se neboj,podle radaru uz se to z jihu žene...

124

Re: Royal Color

Tady je sníh už 3-4 dny a zima jak na sibiři.  an

125

Re: Royal Color

jj nám mrzne a do toho prší.nechci vidět ráno ty slinice. To máme před barákem nachystanou na odvoz vlečku sutě. Když to minule nakládali u sousedů, nedařilo se jim to zapřáhnout. to bude obávám se horor. Sem šla dát kočkám a Honza došel s docela zmrzlými chlupy na ocase (je to dlouhosrstý kocour kdo to ještě neví) ab ab ab

126

Re: Royal Color

nase kocky zvladly prebehnout pres dvur uplne v poho-no asi se moc tesily na kozi mliko, ktery jim pred dojenim předstříknem ab

127

Re: Royal Color

Taky jsem koukala kde se to coural, že je tak namrzlej .Normálně tak nechodí. Asi někam nakukoval a ocásek zapoměl venku ab ab ab
http://sklad.obrazku.cz/t559114_20....jpg  http://sklad.obrazku.cz/t559113_22....jpg

128

Re: Royal Color

no je vtipny, ze je kocour vetsi nez Džes :-)))

129

Re: Royal Color

no to je .Honzíka je pěknej kus. On má matku čistokrevnou peršanku a otec je neznámý ,ale vidívala jsem tak u nich pobíhat zrovna takovýho kocoura jako je on. Tak to asi bude mít  s ním. Džes měla před krytím 2,40 kg. Honzu jsem nevížila .Váhu kuchyňskou mám jen do 3 kg a jeho odhaduji tak na 3.5-4,kg. Džes už má dneska taky přez 3 kg. přibrala víc jak půl kg. Ve čtvrtek bude mít půlku březosti .

130

Re: Royal Color

tak na Honzíka si budes muset poridit decimálku ab

131

Re: Royal Color

Dnes napsali z Royal Colors, že objednávka je vyřízena a měla by přijít během 10-15 pracovních dnů. Tak to budeme mít vánoční dárečky:-)

132

Re: Royal Color

Hurá  ab  ab  ab

133

Re: Royal Color

sem si mel stejne objednat,a ted toho lituju ac

134

Re: Royal Color

Helenko, Janko a Ilonko. Chtěla jsem vás překvapit jako Ježíšek, ale vzhledem k panujícímu počasí venku se musím prozradit. Balík z Royal Colors přišel v sobotu, cibule jsou pěkné, však uvidíte. Balíčky pro vás jsou už na poště, podala jsem je jako obchodní balík, takže zítra byste je měli dostat. Poštovné bylo sice o 20,- Kč dražší, ale nechtěla jsem, aby cibule trávily mnoho dní (při té předvánoční balíkové nadílce) někde v mrazu. Jance navíc už jedna cibule ukazuje květní puk.
Pošlete mi prosím do sz vaše e-mailové adresy, abych vám mohla poslat vyúčtování.
Takže pozor - u některých bude chodit Ježíšek už zítra:D

135

Re: Royal Color

Jani díky už se moc těším to je opravdu překvápko ab ab ab posílám SZ ad

136

Re: Royal Color

HURÁÁÁÁ   ab    ab   ab

137

Re: Royal Color

Já tak důležitou informaci málem přehlídla :rolleyes:

138

Re: Royal Color

Jani už jsem ti napsala  an

139

Re: Royal Color

koukam, ze pred 6tou uz jsou vsichni z prace ab

140

Re: Royal Color

A z nákupů  ab  ab

141

Re: Royal Color

to ja pujdu az zitra do kaufu, treba tam budou mit taky amky an

142

Re: Royal Color

Já jsem byla v sobotu v OBI v Opavě a měli tam spoustu zlevněných kolibříků za 39,- Kč. Jenže jsem neměla dostatek volnosti, protože do mě hučeli z obou stran - syn i mamka, že prý jestli jich už nemám dost. To je ale relativní, ani milionáři nemají pořád dost:D

143

Re: Royal Color

Jani došel ti e-mail? trochu mi to zlobí  :lol:

144

Re: Royal Color

za 39kc bych seřval rodinu, ze nebudou darky, kdyz toho nenechaji ab

145 Naposledy upravil: karelex (13-12-2010 21:49:09)

Re: Royal Color

Pepča tady zorvna cvičil nohy a tak jsem mu to přečetla - spoustu zlevněných kolibříků za 39,- Kč. Jenže jsem neměla dostatek volnosti, protože do mě hučeli z obou stran - syn i mamka, že prý jestli jich už nemám dost.

místo aby řekl něco jako ,že to tady nemáme vzal to docela z druhýho konce. No vidíš i jiní toho mají plný zuby ab ab ab Tak jsem si nepomohla.

146

Re: Royal Color

Karen mužu tě uklidnit je to u nás to samé.  ab   ab

147

Re: Royal Color

vsichni nas trapi ac ab

148 Naposledy upravil: karelex (13-12-2010 22:06:29)

Re: Royal Color

a nikdo nám nerozumí že jo!!! ab ab ab ještě že mám vás a Džesinku ! ab ab

149

Re: Royal Color

taky si rikam, vas, kocoura a araukany - hl.slípka Pravdomila an

150

Re: Royal Color

Jani, mail mi došel.
I když ostatní nemají pochopení pro naši vášeň, my si stejně nakonec uděláme, co sami chceme:-)