91

Re: San Remo

to tu mojí asi doženeš ab ab ab

92

Re: San Remo

Karen nezdá se mi to ale má vyraznější barvy než první stvol???

93

Re: San Remo

Ano na druhém stvolu měly všechny 4 květy mnohem sytěšší barvy

94

Re: San Remo

sem si Karen vsiml, ze za San remem mas v oknech samy semenacky:-))) mozna si budem muset oba prikopat novy okna ab

95

Re: San Remo

Tam jsou jen 4 truhlíky, to na dalším okně je jich 6 a tak ještě po různu  ještě dalších 8!!Mně by stačilo zprovoznit poslední okno u ložnice,tam máme ještě staré kastlové okno.Vzhledem k tomu že je trojdílné vešly by se tam všechny. ab ab ab A nebo do kuchyně, ale to mi Pepča nedovolil.
Ale vážně, myslím si že když nějak vydržíme tuhle zimu, pžíští rok už jich tolik nebude. Stačilo by mně kdybych se s novýma semenáčkama vešla do 6-8  truhlíků.

96

Re: San Remo

taky premyslim kam s nima, budou narustat a mista ubyvat..! takze si rikam, ze nektere budu muset pestovat na letni kvetení - proste budou celou zimu zimovat a zjara se vysadí na zahon, kde i vykvetou-jinak teda fakt nevim

97

Re: San Remo

Já si tím zatím nelámu hlavu. Uvidím jak to bude vypadat. Zatím jen stěhuji truhlík kterému se na jeho místě nedaří a dávám jej na světlejší místo. Donau  jsem včera přesadila do menšího květináče a tak se mi teď vejde vedle těch truhlíků  ještě6 amek v květináči.

98

Re: San Remo

Já mám všechny okna narvaný k prasknutí-mám ještě orchideje,sukulenty a všemožnou zeleň.Amarylky semenáče mají 1 okno a k nemu přiražený psací stůl.Celkem 10 truhlíků plus malé květináče na okně.V truhlících jsou dost hustě,do jara to musí vydržet.Ale bude hůř.Na příští zimu,až budou potřebovat víc místa, už nevím,jak je tam narvu.A ty,co zimují,taky nevím,kam dám.Asi budou muset zimovat až do května a pak hned ven.

99

Re: San Remo

ukaz nam je, posli nejakou fotecku,prosim an

100 Naposledy upravil: janka (16-12-2010 22:04:53)

Re: San Remo

Karen San Remo každou chvilku rozkvete a už je vidět že bude vyraznější. Výška 71cm.Pytlík plnej 4 květy.  ab   ab

101

Re: San Remo

Tak moje definitivně prozatím odkvetlo. Na prvním stvolu jsou 3 semenáčky  a vypadají velmi nadějně .Jsou takové kulatě baculaté ale honem zaklepat aby to nedopadlo jako u Donau kde nakonec opadaly. Druhý stvol zatím drží všechny 4, ale to je fakt ještě brzy - všechny jsou po Papiliu !!!

102

Re: San Remo

Jak rozkvete dodám foto.  :rolleyes:

103

Re: San Remo

ten pyl Karen co jsme dostali vypadal dobre,pokud jsi dostala pyl v te lahvicce tak to je revoluce!uplne se to skvele opyluje,nic neni lepsi!bohuzel nevim kde by se daly sehnat

104

Re: San Remo

Uplně s tebou souhlasím taky jsem v něm dostala pyl a to od Papilia a moc jsem spokojená

105

Re: San Remo

kde to ale sehnat?! :rolleyes:

106

Re: San Remo

To nevím asi je to od něčeho  možná tuhy  do tužky -mikro tužky???  To bude vědět ten co ti to poslal.

107

Re: San Remo

vsak to mame od jedne osoby ab an

108

Re: San Remo

když já už jsem to zapoměla, tak jsem to hledala v poště mám tam pyl poslaný od Myšky ty tak?

109

Re: San Remo

jj, bude to ona an

110 Naposledy upravil: karelex (17-12-2010 15:38:40)

Re: San Remo

Já mám od ní od Papilia a ty máš ze San Rema že?
Myška už tu 9 dnů nebyla tak se zeptáme až dojde.Nebo pošli SZ

111

Re: San Remo

jo tak už jsem jí poslala dotaz. ab ab

112

Re: San Remo

ja mam od ni Papilia a od Janky San r....

113 Naposledy upravil: janka (17-12-2010 22:06:36)

Re: San Remo

dneska  http://sklad.obrazku.cz/t575308_DSCF4445.JPG   an bidlo  http://sklad.obrazku.cz/t575313_DSCF4447.JPG   ab    ab    ab

114

Re: San Remo

teda Jani, ty mas teda žirafu! ab

115

Re: San Remo

Už jsem jí dvakrát stěhovala,  nikam se nevejde.   ab    ab

116

Re: San Remo

A zdá se mi že je snad ještě tmavší nežli ta moje na druhém stvolu,ale že to je nádhernej hvězdník, pořád jej chodím obdivovat  - ale už jen do fotek. ab ab ab  Semeníky zatím drží.

117

Re: San Remo

no snad nebudes mit sny jako ja-ze sem delal diru v podlaze,aby se mohl dat fikus k babicce dolu a prolez by pak na vysku skrz nasi podlahu, hned by se usetrilo misto a mel by svetlo dole i nahoře ab akorad Ty to mas Jani slozitejsi-musis k sousedum an

118 Naposledy upravil: janka (17-12-2010 22:27:19)

Re: San Remo

Proti prvnímu stvolu je o hodně tmavší.
http://sklad.obrazku.cz/t575323_DSCF4037.JPGhttp://sklad.obrazku.cz/t575324_DSCF4446.JPG
   

první stvol                                           a druhý.

119

Re: San Remo

Teda Mirku ty máš ale sny!!!!Čím jsi tu díru vrtal?? O tom se mi teda nesnívá, ale zato včera v noci ,bylo už po půlnoci mě najednou z ničeho nic napadlo, že když dám truhlíky na okně napříč  - úzkou stranou ke sklu - vejde se jich tam víc. A tak jsem se hned do toho půstila a opravdu se jich tam vešlo o jeden víc!!!Nevydržela jsem to do rána a musela jsem to hned zkusit ab ab ab ab

120

Re: San Remo

asi uz blbnem ab to bude chtit odvar z babského ucha ab ab