61

Re: Picotee

Tak už je po dešti, a moje Picotee nepřežila, ale měla bych tu ještě mít miminko po velké odumřelé cibuli od Picitee red linink. Ty jsem měla dvě velké a od jedné zůstal  přežívající prostředek .Tak snad aspoň něco. Letos na jaře jsem jisázela do truhlíku  tak skutečně hodně malinký potomek. Původně mi ji dala Evča.

62

Re: Picotee

Také ze Spomyšle. Ne a ne se vypnout. Myslíte, že to je Picotee?

http://img.janforman.com/th/P1020314NM1wo8.JPG

63

Re: Picotee

Měla by mít čistě bílou barvu, jestli se ti udělají na ploše listů červené žilky   tak bych řekla že by mělo jít o Picotee Red Linink,

64

Re: Picotee

Krásně ti kvetou. Myslím, že to Picotee není, ale je moc pěkná  ab

65

Re: Picotee

Také si myslím, že Picotee to není. To zbarvení na květech, žilky a lemování je sytě vínové. Zde na fóru co jsem našla fotky, tak nebyl v hrdle květu ten výrazný kroužek. Tá bílá je spíš nažloutlá. Má dva stvoly, které kvetou najednou. Jeden má sedm květů a druhý pět. Jsou drobnější. Čekala jsem, že se rozevřou, ale stále mají tvar trubky.
Cibulka si zvyká, že je v mé péči a né v holanďanových rukou. Vůbec ji to neusnadňuji, protože mi už dvakrát spadla a přesto se ulomil jen jeden květ. ai

66

Re: Picotee

Moje si dala pěkně na čas. Má sice jen dva květy, ale i tak z ní mám radost!
ag
http://img.janforman.com/th/IMG4277clme.JPG http://img.janforman.com/th/IMG4274nfku.JPG
dvě nevěsty
http://img.janforman.com/th/IMG4278uanj.JPG

67

Re: Picotee

Je krásná, já ji nikdy neměla, ale její čistá semínka byla u mne první, která jsem se pokoušela pěstovat.  Nepovedlo se, ale to nevadí, nějak se začít musí.:)

68

Re: Picotee

Je moc pěkná má krásně výraznou červenou linku a sněhově bílou barvu  ab

69

Re: Picotee

Krásná. Také bych chtěla.