61

Re: Pokec o všem-8

a ja zas dekuji Tobe i Magde, diky taky Karen za seminka, vse prislo v poradku, pyl jsi dala do tubiček-profi a manipulace vyborna, kdes je nakonec koupila-vim, ze ses po tom pidila, ze se ti to taky libi,ale kdes to tedy nakonec sehnala?

62

Re: Pokec o všem-8

Trubičky jsem nekoupila ,ale požádala Janu (co nám v nich posílala pyl poprve)  a ona mi je poslala. Hodná holka an an an an

63

Re: Pokec o všem-8

to teda je hodna an si je urcite uschovam na presrok..skvele se s nimi manipujue, opylovani je s nimi nejjednoduzsi

64

Re: Pokec o všem-8

jinak dnes mam Karen stejny problem jako Ty-maily pisi neco se nam pokazilo :lol:

65

Re: Pokec o všem-8

To mají v těch mailech nějakou epidemii. ab ab Mně pak došly znovu všechny za poslední ale 3 dny i ty co tu už byly  a ty co jsem ti psala že mně poslali s datem dodání 1.1.1970  tak ty samy zmizely ab ab ab
chtěla jsem je ukázat dceři  a ony už tam nebyly.

66

Re: Pokec o všem-8

no to sem zvedav az uvidim maily, ktere jsou z roku 70 a psal sem je ja, kdyz sem enbyl jeste na svete ab

67

Re: Pokec o všem-8

Mirku,jak se má ozářená cibulka ? Jsem zvědavá,jaká bude.

68

Re: Pokec o všem-8

maily ze sedmdesátého mám na seznamu už několik let, tenkrát měli také nějaké problémy..

A musím se pochlubit, první cibule bude kvetení ostatních zdržovat, tlačí se jí druhý stvol. Na to, že jsem ji loni skoro celou oloupala, tak se přes léto zmátořila a pokvete dvojnásobně, i když má průměr jen 5,7cm.

69

Re: Pokec o všem-8

Vidíš  a mně ty maily ze sedumdesátého všechny samy zmizely.A to jak z dodané pošty  tak z koše. ab ab ab

70

Re: Pokec o všem-8

Karen, máš kouzelný počítač ab ab ab

71 Naposledy upravil: Onka (26-01-2011 17:39:45)

Re: Pokec o všem-8

Také vám nefunguje sklad obrázků? ac

72

Re: Pokec o všem-8

Leni, ta ozarena cibule nastesti pustila list, ale roste to zatim pomalu, doufam, ze venku to bud rychlejsi...

73

Re: Pokec o všem-8

copak se to u vas Karen stalo?-nejaka cisterna v Ivancicich se prevratila?! urcite Ti hvezdniky kvetly za oknem a ridic z toho onemel!

74 Naposledy upravil: Tychi (27-01-2011 13:14:26)

Re: Pokec o všem-8

Tak to vypadá, že jsem loni koupila kolibříka, myslela jsem, že byl malý jen loni, topili ho v nekvalitním substrátu. Ale už se začíná otevírat a stvol je stále krátký. Až se tak stane, tak přeměřím a uvidím, co mi povíte(o:
Z loňska mám jen fotku s bleskem ac
http://lh3.ggpht.com/_tA5dwBnq8h4/TAeCTTPGIhI/AAAAAAAAC9E/e13bFaJcsjA/s640/S%20amarylka%202010-02%201.jpg

75

Re: Pokec o všem-8

Mirku,pěknej článek o gladiolách na abecedězahrady.Jen mě tam chybí pokračování-čím namořit před výsadbou atd. Doufám,že bude pokračování.

76

Re: Pokec o všem-8

Ta ozářená cibule letos nepokvete? To je mladá? Nebo snad vykvete?

77

Re: Pokec o všem-8

Jirko, Jošt se neozval?

78

Re: Pokec o všem-8

Leni, videla jsi vse:.-)

79

Re: Pokec o všem-8

Jošt pořád nic,čekám.

80

Re: Pokec o všem-8

Sklad obrázků nejede pořád!!! ac ac ac Já to s tím druhým neumím nahrát jsem je dovedla ale jak se přenesou sem ? Měla jsem tu jen čísílka a písmena.

81

Re: Pokec o všem-8

Nejde, skus to přes jaforman ty jdou.

82

Re: Pokec o všem-8

Jani já vím, že sklad nejde  a zkouším to přez jaforman .Nahrát to tam dovedu. Mám obrázek tam ,ale nevím co dál .Jak jej dostanu sem?  Který řádek používáš a jak? jen okopírovat a dát sem?

83

Re: Pokec o všem-8

Janko tak už jsem na to došla ab ab ab

84 Naposledy upravil: Miroslav (27-01-2011 17:42:12)

Re: Pokec o všem-8

Jani, jsi dobrý špión ab pokracovanu urcite bude, ted sem zvolil tema, aby bylo aktualni, takze na duben bude vysadba.. an

85

Re: Pokec o všem-8

http://img.janforman.com/th/DSCF5282qg9a.JPG
už se to začíná rysovat.Ty barvy nejsou tak plný to je bleskem.   ab

86

Re: Pokec o všem-8

Karen ,šikulka a pak že ženský jsou na počítače a  techniku blb...  ab    ab

87

Re: Pokec o všem-8

To já teda jsem blbá, dcera co mě všechno ukazovala by ti to potvrdila na 100% ab ab ab

88

Re: Pokec o všem-8

Nepodceňuj se . ad  ad

89

Re: Pokec o všem-8

Já se nepodceňuji, ale už mám nějaký ty roky  a nežli si zapamatuji nějakej ten postup.... a pak všechno to bylo ze začátku tak neskonale divný i ty výrazy. Všechno jsem si psala, všude jsem měla plno papírků s návodem...a tak podobně. Ale teď už to tak zlý není jako to před těma dvouma rokama na začítku bylo.  A pak ta z dcer co toho víc uměla nemá trpělivost  a hned křičí. Druhá měla trpělivost pokaždý  zase tolik neznala. ab ab ab

90

Re: Pokec o všem-8

tak mamka byla akcni-ptal sem se, kde se to da sehnat a nasla to an tady to Karen je... http://www.medesa.cz/article.asp?nArtic … nguageID=1