91

Re: Pokec o všem-10

Ne,jen se štítkem.Ale cibule pěkné a některé i s poupaty.

92

Re: Pokec o všem-10

tak mi nejakou vyber, to je fajn, ze si clovek muze cibuli prohlidnout a vidí ji

93 Naposledy upravil: dj.joop (11-10-2011 16:53:42)

Re: Pokec o všem-10

Daruji do dobrých rukou přebytky letošních semenáčů,nejsou však roztríděny či popsány,takže na překvapení.Cca 50 ks.

94

Re: Pokec o všem-10

Jirko,pokud nikdo nebude mít zájem já je beru.

95

Re: Pokec o všem-10

Helenko,jsem rád,že se udaly.Co nejdříve ti je pošlu.

96

Re: Pokec o všem-10

A ještě pokud by někdo měl zájem o 10 maličkých hlíz Zmijovce,také rád podaruji.Je mi líto je vyhodit.

97

Re: Pokec o všem-10

Chtěla jsem poslat fotku amky do galerie  -  Amarylis 2011 – květy,     ale nemůžu na to přijít jak se to dělalo  ac   ac   ac . Asi jsem uplně zblbla. Mám tak letos jen 5 fotek. Loni 9. Poradíte mi někdo?

98

Re: Pokec o všem-10

hippeastrum@email.cz

eda

99

Re: Pokec o všem-10

no zitra to bude asi u vsech co budeme sklizet ze zahonu cibule, v patek rano to zmrzne vsude kompletne(1-2st) celorepublikově, takze u zeme bude jeste méně ac

100

Re: Pokec o všem-10

Edo dík, už jsem to odeslala tak snad se to zdařilo  a adresu ukládám .  an

101

Re: Pokec o všem-10

Miry nestraš, vím že má mrznout, ale nemá zítra pršet, tak snad to vyjde.Dneska mě to dvakrát ze zahrady od práce vyhnalo.Cibule  - semenáče  mám  vyryté a zakryté igelite. Nestačila jsem to všechno dodělat jak pršelo.

102

Re: Pokec o všem-10

u nas taky samy mrholeni a clovek byl za chvili turch...zitra se vyjasni a tak clovek muze pracovat, a samozrejme po vyjasneni taky klesnou ty teploty  :lol:

103

Re: Pokec o všem-10

Já už jen dnes lekníny.Ostatní je už doma.Včera jsem sklízela i oleandry.

104

Re: Pokec o všem-10

Helenko,semenáčky jsou na cestě.

105

Re: Pokec o všem-10

huráá, vse jsem sklidil, sice narust nebyl nic moc (kdyz jsem je sazel az v cervenci...) ale vypadaji slusne, je zajimave, ze vsechny semenace -stare i mlade jsou vyrazne odolnejsi na spalu nez uznane odrudy...

106

Re: Pokec o všem-10

Tak jsem včera taky vyryla loňské semenáče. Pár nemělo nárust skoro žádný, ty jsou tak velikosti lískového oříšku, pár přímo obřích-větší mandarinka, a většina slušný nárust.(průměr jsem neměřila, dala mě dost práce evidence cibulí) Vyhazovala jsem jen 3 asi ze 100. To jde. Zato Hymenocallis- tam narcisovka řádila- tam padlo přes polovinu. A bohužel ztráty na semenáčcích z Ameriky. Např. narcisovka ve dvou křížencích Papilia ,... A já si říkala, že se chystají zimovat.A to byli v truhlíku na parapetu.

107

Re: Pokec o všem-10

ja Hymenocal.jeste nesklizel, tak to bude prekvapko, mne ze semenacu asi jedna chcipla,bohuzel ta z krizeni mezi cybistery  ac

108 Naposledy upravil: Miroslav (14-10-2011 18:54:32)

Re: Pokec o všem-10

teda Karen, takhle to tajit..ale všiml jsem si toho ab
Všechno nejlepší, hodně zdraví a radosti z květin i zvířátek a spoustu domácí pohody.
http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7002.gif

109

Re: Pokec o všem-10

Kdo má možnost nakupovat v Lidlu, tak budou v nabídce nějaké amky za příznivou cenu, kdo má ješte místo a nějakou korunu, tak může zkusit štěstí, protože tyhle nákupy jsou většinou sázkou do loterie.
                                                 http://3x.cz/dt-CZU7.jpg

110

Re: Pokec o všem-10

Takže mám doma všechny Vámi objednané cibulky kromě Papilek(hniloba),cibulky od Jany(JAPA) a jakmile se Pavlovi podaří poslat H.Reticulatum budu odesílat balíčky.Snad do té doby vyřídím i reklamaci Papilek,ale pokud ne,pošlu raději co nejdříve a nebudu riskovat mrazy.

111

Re: Pokec o všem-10

Mirečku děkuji za gratulaci, návštěvy se rozjely dom a konečně klid a odpočinek. Pěkně se mi ti potomci rozrůstají řadou přímo úměrnou  ab   ab   ab

112

Re: Pokec o všem-10

aspon mas Karen veselo ab
zitra mame posviceni, mamka bude peci dve kachny (to sice nejim) ale hlavne jsou domaci maxi kolace, to budu krajet rovnou na pulky, jaky pak zbytecny krajeni  ab

113

Re: Pokec o všem-10

jj, já teda masenko ráda, ale dneska jsem pro všechny dělala meruňkové knedlíky - ty kynutý a tvarohem cukrem a máslíčkem. Pro  11 dospělých a dvě děti jsem je vařila ze dvouch kg mouky.To ti asi moc nenapoví  tak jich bylo 98 kousků.  Nežli vykynulo těsto tvořila jsem ještě chlebíčky. Jo a samo sebou ještě kybl polívky  ab   Teď jsem ráda že sedím.  ab   ab   ab

114

Re: Pokec o všem-10

jo ja toho mam taky plny... dnes sem prodaval na trhu, pak vysadit kolem kaple 8sakur, zitra jeste 7sakur a rychle si uzit navstevy a posviceni a za chvili zameci a vytrit, samy lepsi veci me cekaji  ab

115

Re: Pokec o všem-10

Tak se tuž!!! an

116

Re: Pokec o všem-10

Mirku chválím ti že sázíš sakury,ty znám,krásně bíle kvetou,jsou milými zvěstovateli jara.

117

Re: Pokec o všem-10

obvykle kvetou bile, tato kvete ruzove a ma i tmave listy, takze bude takova nobl i behem leta http://www.google.com/search?client=fir … amp;tab=wi

118

Re: Pokec o všem-10

Jejda Miry, to je jako třešeň !? :rolleyes:
Tam kde jsem byla jako děcko  v Brně  byly těmito stromy lemovaná  jedna silnice a mi tomu říkaly plnokvětá třešeň. Mysleli jsme si že je to nějaký ozdobný druh.  Vždycky když odkvétaly byla celá silnice a i okolí pokryté těmi lístečky .Jen si nevzpomínám jestlybyly růžové nebo bílé.Každopádně byly krásné:¨.

119

Re: Pokec o všem-10

je to tresen - patri mezi sakury, mimochodem lat.nazev Prunus ma i svestka, sakura, myrobalán, trnky - v pribuzenstvu mi kazdy rika-vy zahradnici ste pojmenovali vsechno Prunus ag
Je to neco jineho a zjara je to krasa, to jo  an

120

Re: Pokec o všem-10

Miry, ty jsi chtěl být vždycky zahradníkem?   Já chtěla od nejútlejšího věku dělat u zvířátek  a to v ZOO. A byla jsem tam jen jeden rok, ale na veterině pak ano a dýl.