121

Re: Pokec o všem-10

no mozna kdyz sem byl maly tak sem chtel byt ucitelem a davat detem petky, aby se vic ucily  ab   ab   ab
ale jinak to zacalo dvema kaktusy a ty me nadchly no a postupne se to z kaktusu sirilo i na jiny druhy

122 Naposledy upravil: karelex (15-10-2011 20:55:42)

Re: Pokec o všem-10

Tak učitelák mě nelákal nikdy, možná proto,že to byla matka. Ale vzhledem k tomu že jsem byla v Brně, tak si tu svoji touhu všechno množit užiji až nyní na důchod. První zvířátko byl křeček a zašlápl mi jej spolužík v 2 třídě. ac   Ale pak už tojelo, přez další křečky, rybičky,ptáčky...
Všechno rozmnožovat a křížit. To mě dokázalo nadchnout.

123

Re: Pokec o všem-10

Růžové sakury máme po městě a je to nádhera když kvetou.Kdysi jich byly celé aleje ale při plynofikaci jich hodně odešlo.Snažili se je přesadit moc jich nechytlo.

Tady dneska ráno  -5 všechno zmrzlo,včetně muškátů fuksií i chryzantém. ac  ac

124

Re: Pokec o všem-10

u nas poprve ve dvou metrech mrzo... -0,4st a bila mlha kam se podivas  :mad:

125

Re: Pokec o všem-10

ted jsem nasel alternativu na to nase letneni  ag
http://aukro.cz/show_item.php?item=1878443733

126

Re: Pokec o všem-10

Miry to máš pravdu, už jsme to objednali  ab   ab   ab

127

Re: Pokec o všem-10

jako dneska?  ab

128

Re: Pokec o všem-10

jo to tvém upozornění  ab

129

Re: Pokec o všem-10

a jeje, pak mi budou chodit vyhruzne maily co jsem vam to tu doporucil  ab

130

Re: Pokec o všem-10

a nebo děkovné dopisy . ab

131

Re: Pokec o všem-10

tak dej pak vedet... jinak proc ses nakonec pro to rozhodla??

132

Re: Pokec o všem-10

No víš Miry ,já měla loni půjčenou konstrukci asi těch mír jak je tahle  inzerovaná. Celkově jsem s tím byla spokojená, jen mi vadilo, to,že to bylo velice špatně přístupné.Vejít dovnitř jsem nedokázala, a pokaždé to celé odstrojit  to bylo moc práce. Na druhé straně amky se tam dobře vešly ma vášku. Letos jsem je měla v těch tunýlcích na pěstování okurek. Na amky to bylo nízké - což jsem věděla předem .Podkládala jsem konstrukci cihlou , a tak podobně. Na výšku to bylo jen tak tak, ale myslím,že amky byly spokojené.Jen tam nemohlo nic kvést. To už teda nešlo. Dobře se to dalo odstrojit a vyplet , to bylo bezva. Je mi líto že na ně špatně vidím,ale to už nevylepším, leda jinou textílií třeba jak ji používáš ty.

Konstrukci co mi půjčil soused jsem použila na rajský. Vím že na ně němá pršet - zrychluje to rozvoj tý plísně. Osvěčilo se mi to ohromě.Ještě včerajsem sbírala rajský rostliny ani náznak suchých listů. Soused už má po rajčatech dávno.  Dneska už mi teda zmrzly.

Jak soused viděl jak se pod jeho konstrukci  rajským vede - hned se dal slyšet ,že ji chce na jaře naspět.
Tak že já to kupuju na ta rajčata.   an

133

Re: Pokec o všem-10

aha, ja myslel, ze na ty amky...
ja rajsky pestuju zasadne tyckove, ale mam je zasadne venku a jak je mohl videt tady Zdeněk.. tak jakozto 11.rokem jsem je uchranil pred plisni bez postriku, a taky mam z Moravy poradny spiralovy tce, jsou poradny, ne ty pidi z Hornbachu,Obi apod...

134

Re: Pokec o všem-10

Ahoj, vložila jsem nabídku semenáčku, kdo má zájem.

135

Re: Pokec o všem-10

Ahoj, lidi. V Obi v Olomouci měli Limu za 199,- Kč a Chico za 219,- Kč.

136

Re: Pokec o všem-10

Poraďte mi prosím někdo jak si mám pH metrem změřit kyselost půdy nic o tom nevim nikdy sem to nedělal.Za pH metr sem utratil pěkný peníz a co dál poradíte?Děkuju předem Zdeněk

137

Re: Pokec o všem-10

ja jsem si koupil v praze asi do 100kč takove latky, ktere se rozmichaji ve vode se zemi a voda se pak zabarvi a clovek uvidi jaky ma pH, uz jsem to delal asi 8x a jeste parkart muzu..

138 Naposledy upravil: dj.joop (17-10-2011 17:38:31)

Re: Pokec o všem-10

Zdravím Květníčka.

139

Re: Pokec o všem-10

Posílám první várku cibulek,zatím se mohou těšit: Komule(Eva),Martin,Garou(Emil) a Lenka.

140

Re: Pokec o všem-10

Ahojky lidičky
Tak vám představuju dalšího nunínka ,jmenuje se Kuky(jméno si vybral sponzor  ab ) a je mu 7 týdnů

http://3x.cz/dm-QHS8.jpghttp://3x.cz/dm-41YI.jpghttp://3x.cz/dm-LQ7J.jpg

141

Re: Pokec o všem-10

Ahoj, no ten je krasny! to je dobre, ze jsi zas mezi nas prisla  an

142

Re: Pokec o všem-10

Je sladkej:-)

143

Re: Pokec o všem-10

Tak ti přeji hodeně pevné nervy a ještě víc trpělivosti s malinkým raráškem. Je kouzelnej!!!
a co zdravíčko,?už je to s tebou dobrý? a co kytičky?

144

Re: Pokec o všem-10

Děkuju
Karen,taky už jsem se na něj těšila  an
No a zdravíčko,více méně stejné,nejhorší jsou ty moje nohy.Záda už tolik nebolí,ale to jen díky silným práškům,jenže po nich jsem zas ospalá,tak jsem stále doma.Uvidím,jak se to dál vyvine,už marodím 9-tý měsíc
Kytičky.. letos se amkám moc nedařilo,skoro nic nekvetlo a listy začaly růst až v září  :rolleyes:
Zato orchidky mě letos těší,pokvete mi většina z nich  ag

145

Re: Pokec o všem-10

No orchidky nemám žádné, jen sousedka jich několik má. Amky už mám doma, semenáčky letošní jsou už na okně,zato dospělé a odrostlá mimča z loňska se suší. Všude je nějaká krabice nebo bednička a v ní se suší. Kvetly mně docela dobře, ale ty kupované loni na tom byly hůř,některé nekvetly taky. Celkem jsme se na tom shodli s ostatníma, že ty rychlené se z toho nevzpamatují najednou. Možná je to i tvůj případ.
Jo ještě dotaz, Kuky je černej, měla jsi někdy jinou barvu?  Moje Džes tohle hárání měla neplnohodnotné.Chtěla jsem ji nechat nakryt  ale nedalo se to. Tak musíme čekat až na zimní. Teď měla v září 3 roky.

146

Re: Pokec o všem-10

Jirko dík. Už se těším.Jupí.
Kuky je nádherný. Hned bych brala ještě jednoho psa.

147

Re: Pokec o všem-10

Maci, ten Kuky je k sežrání, promiň mi ten výraz, ale určitě mi rozumíš. Ať vám to spolu klape až do předání, máš už zkušenosti, jinak to dopadnout ani nemůže

148

Re: Pokec o všem-10

Maci je fakt nádhernej .Hodně štěstí ve výcviku.(ale ty to zase zvládneš na 1)

149

Re: Pokec o všem-10

A já Kukimu přeju hodně rozkousaných bot a roztrhaných povlaků a nějakou slepičku na hraní,svět je nádhernej ab

150 Naposledy upravil: Macek (18-10-2011 09:53:58)

Re: Pokec o všem-10

Ahojky všem
Díky za přáníčka-budem se snažit,aby z nás vyrostl další poslušnej hafan  an
Karle rozumím ti,však já ho taky pořád muchlám v náruči  an
Jani a co ty ? Chtělas čívu,tak kdypak bude ?  ad
Zdenku .... tenhle už je pátej a zatím jsem neměla od žádného nic zničeného,tak DOUFÁM!! ,že tenhle nebude vyjímka  ab
Karen,měla jsem světlou fenečku http://www.pomocnetlapky.cz/cz/nasi-psi-a-klienti/fina/
a teď máme ve výchově 2 hnědé ,jedno je ségra Kukyho  ab
A neboj,Džesince se povede příště,aspoň si pořádně oddychne