61

Re: Jošt-import

Já si ještě přiobjednal od Petro a tak mi došel email (já je prosil jest li by ty dvě objednávky šly sloučit ) tak mi včera odepsaly že samozřejmně se mi zdá od nich moc dobré jednání ...

62

Re: Jošt-import

Ahoj Radošku a nepsali kdy budou posílat ?..............že bych tam taky ještě nakoukla  :rolleyes:

63

Re: Jošt-import

to přesně né ale já jsem objednal v Lednu a tam bylo že posílat budou v Březnu podle pořadí a to bylo z podzimní nabídky a ještě jsem zkoukl z jarní a .....šup tam ještě obj. a přemluvil jsem moji a jí jsem vzal tři druhy Cany ona má červenou a tak jsem ji objednal ty tři zbývající ....ať je sranda  an

64

Re: Jošt-import

Já mám zatím objednanou jednu z podzimní a jednu z jarní nabídky....
Tak kany,ty jsou taky nádherný,jenže já .... ac  tak to stoprocentně nehrozí dávat na balkon  ab  an
Na potvrzení objednávky mám termín dodání 2/10 .....jak jsem napsala.............tak to už asi nestihnou  ab .Já si objednávala 10.2. a číslo objednávky mám 201001447  :lol:  :rolleyes:  ad

65

Re: Jošt-import

Tak jsem řezala Jewel z jošt-import  ac  hrůza, děs  ac  Má na květ a přímo od prostředku zase vyhnívá  ac  Já bych do toho už kopla  ac Taky jsem nasadila ty nařezané kousky z Allure, tak mi držte palečky  an

66

Re: Jošt-import

Jo Evy držím až nemohu makat ale teď jsem také pitval Ferrari-tu červenou -a tu novou rose a ta co vypadala nejhůř tak ta má největší kořeny zajímavé  ac

67

Re: Jošt-import

Radku, tak ať se ti taky všechny cibule brzy uzdraví   an

68

Re: Jošt-import

Macku, já mám už 2 roky kany přes léto v nádobách a kvetou,takže klidně je na balkoně můžeš mít-jen budou trošku nižší než kdyby byli v zemi.Jinak v tom problém nevidím.

69

Re: Jošt-import

Janka, paní Grimová posílá opravdu pěkné cibulky.Dá se sní i domluvit- solidní jednání.

70

Re: Jošt-import

helena napsal:

Janka, paní Grimová posílá opravdu pěkné cibulky.Dá se sní i domluvit- solidní jednání.

Nevíte jaké posíla cibulky amarylek f.rostlinky.cz koukala jsem na nabídku ale nejsem si jistá někdo psal že žádná slava. :cool:

71

Re: Jošt-import

Já na
podzim brala 4 bibulky,nebyli vůbec nahnilé dokonce i spála tam není velká(spíš vůbec).Velké byli pěkně.
Vím jen ,že měnila dodavatele(dostala jsem totiž jiné odrůdy než jsem chtěla).
Je to vidět teď na výběru,má ůplně jiný než napodzim.
Podle jednání bych řekla že ji na kupujících záleží.

72

Re: Jošt-import

helena napsal:

Já na
podzim brala 4 bibulky,nebyli vůbec nahnilé dokonce i spála tam není velká(spíš vůbec).Velké byli pěkně.
Vím jen ,že měnila dodavatele(dostala jsem totiž jiné odrůdy než jsem chtěla).
Je to vidět teď na výběru,má ůplně jiný než napodzim.
Podle jednání bych řekla že ji na kupujících záleží.

Děkuji tak to asi skusím  ad  ag

73

Re: Jošt-import

helena napsal:

Macku, já mám už 2 roky kany přes léto v nádobách a kvetou,takže klidně je na balkoně můžeš mít-jen budou trošku nižší než kdyby byli v zemi.Jinak v tom problém nevidím.

Já si objednala kanu Lucifer o té psaly že se dá jako jediná pětovat jako pokojovka tak to chci vyskoušet.

74

Re: Jošt-import

helena napsal:

Macku, já mám už 2 roky kany přes léto v nádobách a kvetou,takže klidně je na balkoně můžeš mít-jen budou trošku nižší než kdyby byli v zemi.Jinak v tom problém nevidím.

Tak já Ti pak pošlu fotečku mého "balkonu" jóóó---teda jestli se tomu tak dá říkat....... ab  ab  ab
Je to maličký a nezakrytý.Na podzim mi můj aspoň ten prostůrek zastřešil  an  A ž tam nastěhuju všechny ty amarylky a cymbidium a dendrobia...tak už tam ani nepověsím prádlo  :lol:

75

Re: Jošt-import

Evča napsal:

Jani, raději si počkej, zase má mrznout  :lol:  Ale tu cibuli ti v pondělí pošlu, to má být 7 stupňů  an

         Nevydržela jsem a objednala jsem si herkules ,roma a minerva tak uvidim co dorazí. :rolleyes:  :cool:

76

Re: Jošt-import

Až mi to začne všechno chodit tak zrujnuju peněženku.Evi taky ti pošlu v pondělí už má připravenou postýlku a peřínky .

77

Re: Jošt-import

Jani od koho jsi teda objednala??

78

Re: Jošt-import

Radek napsal:

Jani od koho jsi teda objednala??

Rostlinky.cz měl v katalogu docela výběr ceny od 160-200kč je to slovenská firma.Když budeš chtít dodám i imail. :cool:

79

Re: Jošt-import

já vím které moc dobře chodí mi od nich domů katalog ale trochu je tu pomlouvají že málo kdo od nicch měl to co objednal tak jsem to vzdal

80

Re: Jošt-import

Teď jsem jim tam taky koukala a nabídka fakt vypadá pěkně......Jenže jestli mají vážně takovou pověst

81

Re: Jošt-import

Radek napsal:

já vím které moc dobře chodí mi od nich domů katalog ale trochu je tu pomlouvají že málo kdo od nicch měl to co objednal tak jsem to vzdal

No uvidím já mám jen pár kousků tak mi to tak dalece nevadí hlavně aby byly v pořádku.

82

Re: Jošt-import

to jo to ti přeji aspoň je pak adrenalin co to bude že jo  an  ab

83

Re: Jošt-import

Radek napsal:

to jo to ti přeji aspoň je pak adrenalin co to bude že jo  an  ab

To ti povím,když začal rozkvétat NYMPH tak jsem skoro nespala,než mu pukly poupata tak to trvalo skoro 5 dní ale odměnil se mi je nádhenej je na fotkach. :/  ag  ab

84

Re: Jošt-import

to jo moje první am.tu mi donesla jen na zkoušku moje máti byl jsem nervózní jak malej kluk a byl to ...Aplle blossom super a už se to pak rozjelo ...... an  an

85

Re: Jošt-import

Ti závidím ten baráček....tam se vždy místečko najde.Po té podlaze ho máš dost.To já nemůžu...odnesly to jen parapety  ac

86

Re: Jošt-import

Radek napsal:

to jo moje první am.tu mi donesla jen na zkoušku moje máti byl jsem nervózní jak malej kluk a byl to ...Aplle blossom super a už se to pak rozjelo ...... an  an

Koukala jsem ti do alba je to parada hlavně ty plnokvětýRed  Nymphy byl můj první tak jsou moji favorité.

87

Re: Jošt-import

mně se také moc líbí ale jinak se mi líbí všechny a co má Rita ty jsou také úžasn ty cybistery ale můj sen je Papílio a pak....no jo snů je moc ale .... Marci toho místa moc není to se zdá   ac

88

Re: Jošt-import

Ale pořád je ho víc,než u mě  :lol:  :rolleyes:  ac

89

Re: Jošt-import

Radek napsal:

mně se také moc líbí ale jinak se mi líbí všechny a co má Rita ty jsou také úžasn ty cybistery ale můj sen je Papílio a pak....no jo snů je moc ale .... Marci toho místa moc není to se zdá   ac

Ahoj Radku, a co je ještě nad Papilliem?

90

Re: Jošt-import

Macek napsal:

Ale pořád je ho víc,než u mě  :lol:  :rolleyes:  ac

KOukám že s místem bojujem všichni.Papilio je taky parádní oni jsou krásné vlastně včechny.
VŠEM DOBRÉ RÁNO :/  :/  :/