91

Re: Jošt-import

Jani, ty jsi se teda pěkně rozjela  an  To je dobře, jen tak dál  an  Já půjdu taky za chvilku chystat balíček, snad budeš spokojená  an  Pak dej vědět v jakém stavu ti přišly ty amarylky z rostlinky.cz  an Snad budou lepší než přišly nám z joštu a z brátu  an

92

Re: Jošt-import

Ahojky všem krásné slunečné ráno i když je tu snad vichřice ale Rito co je nad Papíliem asi ty tvoje kousky ale jsem nováček tak nevím aby mi to šlo no budu čekat co se dá sehnat a v Dubnu uvidím v Olomouci chtěl bych tam jet ...nemám odvahu takové kousky co máš ty si nechat poslat jen tak po objednání z internetu to už bych asi chtěl vidět jak vypadají ty cibule osobně ...

93

Re: Jošt-import

Ahojky Radku, já nemám žádné super drahé cibule, v Polsku je obchodují za cca 10 zlotých (1 zł je asi 6,70 Kč). Komentáře na AUKRU měl prodejce vynikající, tak jsem to riskla. Ale chce to zvážit, oni taky neradi posílají do zahraničí, toho mého prodejce jsem musela tzv. "ukecat". Taky se chystám na Floru do Olomouce  ae  an Nevím ale jak všechny ty cibule poskládám v létě na balkón.  :rolleyes:

94

Re: Jošt-import

Radku, Rito, nikdy jsem na Floře v Olomouci nebyla, tam prodávají i Amarylisy??

95

Re: Jošt-import

Rita napsal:

Ahojky Radku, já nemám žádné super drahé cibule, v Polsku je obchodují za cca 10 zlotých (1 zł je asi 6,70 Kč). Komentáře na AUKRU měl prodejce vynikající, tak jsem to riskla. Ale chce to zvážit, oni taky neradi posílají do zahraničí, toho mého prodejce jsem musela tzv. "ukecat". Taky se chystám na Floru do Olomouce  ae  an Nevím ale jak všechny ty cibule poskládám v létě na balkón.  :rolleyes:

Rito, to jsi dobrá, já bych toho prodejce neukecala protože bych mu nerozumněla ani slovo  ab  Taky se mi líbí ty cibule co máš, jsou to fakt krásné kousky  an

96

Re: Jošt-import

Ahojky Evčo, přemluvila jsem ho písemně, a na to mám na pomoc na internetu překladače. Píšu jednoduché věty, aby nebyl problém s překladem. Psali jsme si tak asi 4 týdny, protože peníze mu Česká pošta doručovala skoro 3 týdny  :o  :o

97

Re: Jošt-import

Evča napsal:

Jani, ty jsi se teda pěkně rozjela  an  To je dobře, jen tak dál  an  Já půjdu taky za chvilku chystat balíček, snad budeš spokojená  an  Pak dej vědět v jakém stavu ti přišly ty amarylky z rostlinky.cz  an Snad budou lepší než přišly nám z joštu a z brátu  an

To víš že dám vědět.Celé dopoledne jsem šmírovala po internetu kde je něco k prodeji.Uplně šílím dostalas mě!!!Našla jsem volkoobchod tak tak tam zavolám. :cool:  :rolleyes:

98

Re: Jošt-import

Evča napsal:

Radku, Rito, nikdy jsem na Floře v Olomouci nebyla, tam prodávají i Amarylisy??

Četla jsem dříve tady na fóru, že tam někdo koupil cibule amarylek přímo od Holanďana a za dobrou cenu  ag . Tak to taky chci letos prověřit.  :cool:

99

Re: Jošt-import

Rita napsal:

Četla jsem dříve tady na fóru, že tam někdo koupil cibule amarylek přímo od Holanďana a za dobrou cenu  ag . Tak to taky chci letos prověřit.  :cool:

VY se máte já se tam nedostanu.Bydlím až na druhém konci republiky tak foťte. ac  ac  ac Je to moc z ruky.

100

Re: Jošt-import

Já jsem taky slyšel že v tom Olomouci mají být jedem tam poprvé tak uvidíme já nejsem mobilní ale říkal švagr že by chom tam zajeli a Rito nejde o to jak máš drahé ale že jsou krásné ona am.za třicet korun může bejt krásná jak za dvě stovky tak jsem to myslel a třeba se v Olomócu potkáme budem stát vedle sebe a nebudem to vědět to bude sranda   an  ab

101

Re: Jošt-import

To se lehce může stát  ab  ab  Já jsem tam na jaře taky ještě nebyla.  ad

102

Re: Jošt-import

Radku, já jezdím do Věžek (je to kousek od Kroměříže) a je tam pěkný výběr různých cibulovin ,amarylky mívají jen málo.Stromky tam najdeš zahradní potřeby ,řekla bycz že taková malá flora.
Jezdím tam ráda, vždy tam nechám moc peněz.Mají Lilie,Kany,Narcise,Tulipány,různé semena ,traktory,krby...no prostě vše,i hadry s tamanama....

103

Re: Jošt-import

Jo do Věžek mě také lákal ale nějak mne to tenkrát moc nebralo až poslední dobou to víš na stará kolena ....kytičky   ab  an

104

Re: Jošt-import

janka napsal:

To víš že dám vědět.Celé dopoledne jsem šmírovala po internetu kde je něco k prodeji.Uplně šílím dostalas mě!!!Našla jsem volkoobchod tak tak tam zavolám. :cool:  :rolleyes:

Jejda, tak hlavně aby se ti vedlo, nebo za to budu moct já  ab  Taky jsem bláznila, ale už jsem utratila dost, musím si dát pauzu  ac

105

Re: Jošt-import

Taky mám Olomouc trochu z ruky, ale třeba si uděláme výlet  an  Musím ještě zjistit kdy to tam vůbec je  ab

106

Re: Jošt-import

Nejste někdo poblíž Karlových Varů nebo jsem z těch kotárů sama ac  ac  ac  ac

107

Re: Jošt-import

Evy 22-25. Dubna

108

Re: Jošt-import

Radek napsal:

Evy 22-25. Dubna

Díky, už jsem to taky zjistila  an  Ráda bych se tam podívala  an

109

Re: Jošt-import

No my asi pojedem v sobotu asi na 90% protože švára jezdí u TNT a tak má v pátek jízdu a v sobotu je to ideál

110

Re: Jošt-import

Radek napsal:

No my asi pojedem v sobotu asi na 90% protože švára jezdí u TNT a tak má v pátek jízdu a v sobotu je to ideál

tak až pojedeš tak si to užij a přivez nějaké fotky ad  ad  :rolleyes:

111

Re: Jošt-import

Neboj nějak to uděláme nějakej seriálek  an  ae

112 Naposledy upravil: Jenny (28-02-2010 15:49:29)

Re: Jošt-import

Evča: ..... Radku, Rito, nikdy jsem na Floře v Olomouci nebyla, tam prodávají i Amarylisy??

Byla jsem tam cca před 3-4 roky ....byl tam stánek s cibulovinami, ale název firmy si už vážně nepamatuju...amarylisy prodávaly, ještě jsem se divila, jaký velký výběr...jenže to jsem ještě nebyla zaseklá drápkem a doma opečovávala pouze jednu maminčinu amarylisku.
Ale pořád mi nejde z hlavy...že ti prodejci mluvili slovensky...což by byla pro nás výhoda...že sem od nich taky něco putuje.
Taky bych se tam ráda podívala.

113

Re: Jošt-import

Škoda, že tady není Ivan, loni byl na Floře a hvězdníky si přivezl.

eda

114

Re: Jošt-import

Tak to by bylo aktuálnější...

115

Re: Jošt-import

Našel jsem jeho příspěvek.

Tak jsem dnes vyrazil na Flóru do Olomouce a měli tam pěkné cibule tak jsem hned 3 pořídil.Prodával tam přímo Holanďan 2ks
za 250kč.
Stargazer,Mount Blanc,Fairytale
Až vykvetou tak jejich foto zařadím do své galerie a také pošlu.
Ivan

eda

116

Re: Jošt-import

Edo to je teda fofr, děkuju.
Já přivezla v pátek z toho Lukonu Royal Velvet,FairyTale,Piquant,Rapido...no aby toho nebylo málo cestou narazila na Mambo. No a teď jsem zvědavá, jestli na mě nevykoukne něco jiného  ab
Cibule vypadají dobře. Jen ta květináčová půjde do nové zeminy, (jak jsem si už včera nechala radit), no snad to zvládnu a Mambo to přežije.

117

Re: Jošt-import

janka napsal:

VY se máte já se tam nedostanu.Bydlím až na druhém konci republiky tak foťte. ac  ac  ac Je to moc z ruky.

Odkaď jsi ?

118

Re: Jošt-import

Radek napsal:

No my asi pojedem v sobotu asi na 90% protože švára jezdí u TNT a tak má v pátek jízdu a v sobotu je to ideál

Tak doufám,že až tam budeš stát u těch hald cibulí,že si vzpomeneš i na "prcka"  :rolleyes:

119

Re: Jošt-import

tam kde mají dobré oplatky ty prcku čti to pořádně všecko ne jen to co chceš  ac  an  ab  :rolleyes:

120

Re: Jošt-import

Jaké oplatky...... :lol:  Píšeš,že jedeš do Olomouce na Flóru néééé :/