121

Re: Jošt-import

ale ty se ptáš Janky od kud je já ti píši že je od tama kde mají ty oplatky a do Olmiku jedem až v Dubnu 22-25

122

Re: Jošt-import

Radek napsal:

ale ty se ptáš Janky od kud je já ti píši že je od tama kde mají ty oplatky a do Olmiku jedem až v Dubnu 22-25

HAHAHA já si říkala že je to nějaky divný ab  ab  ab Ja jsem z Horního Slavkova to je za K.Varama

123

Re: Jošt-import

Aháááá,no toho jsem si všimla,až když jsem to napsala......Já to pročítala od té doby,co jsem tu nebyla....a hned jsem reagovala.Pak se k tomu vrátila a ejhle ..... ad  ae
Janko,já jsem z Chomutova (Jirkova)

124

Re: Jošt-import

janka napsal:

HAHAHA já si říkala že je to nějaky divný ab  ab  ab Ja jsem z Horního Slavkova to je za K.Varama

Taky Tě zblbnul,co to píše,viď-----dareba jeden..... ab  an  ae

125

Re: Jošt-import

a já jsem taky ze Slavkova

126

Re: Jošt-import

Radek napsal:

ale ty se ptáš Janky od kud je já ti píši že je od tama kde mají ty oplatky a do Olmiku jedem až v Dubnu 22-25

To nevadí,ale vzpomeneš si néééé

127

Re: Jošt-import

Macek napsal:

Aháááá,no toho jsem si všimla,až když jsem to napsala......Já to pročítala od té doby,co jsem tu nebyla....a hned jsem reagovala.Pak se k tomu vrátila a ejhle ..... ad  ae
Janko,já jsem z Chomutova (Jirkova)

No to je fajn já myslela že jsou všichni z těch teplejších krajin.A s váma se člověk i nasměje.je tu prča ab  ab  ab  ab  ab  ab

128

Re: Jošt-import

na co mi tady děláme Edovy binec musíme ho poprosit o nějakou volnou diskuzy jsme na Joštu a .....

129

Re: Jošt-import

Ahoj, na Floru jezdím každý rok, někdy i dvakrát. Na jaře amarylky prodává firma Lukon Bulbs, někdo z Trutnova (Brát?), minule tam měli dva stánky i Holanďani. Asi dvakrát jsem koupila hvězdník i přímo ze skleníků. Je rozhodně na co se dívat i koupit, a nejde jen o amarylky. Jana

130

Re: Jošt-import

Jani a jak cenově ? tak jak na katalogu ???

131

Re: Jošt-import

Radek napsal:

Jani a jak cenově ? tak jak na katalogu ???

Ano plus 10 procent to je dobrý ne?když si to může čl.vybrat akorát nevím co bude mít za odrůdy.

132

Re: Jošt-import

To tam prodávají ty cibule bezejmenné? To mě teda udivuje!

133

Re: Jošt-import

karelex napsal:

To tam prodávají ty cibule bezejmenné? To mě teda udivuje!

U něčeho tam název myslím byl ale jestli jsem ho pochopila tak na autě ví co veze,oni to vozí do květinek tak v tom katalogu je to jen orientační uvidím ve středu a dám vědět,třeba z toho nic nebude.Byli ale vstřícní ten majitel i šofer. :/  :cool:  :rolleyes:

134

Re: Jošt-import

japa napsal:

Ahoj, na Floru jezdím každý rok, někdy i dvakrát. Na jaře amarylky prodává firma Lukon Bulbs, někdo z Trutnova (Brát?), minule tam měli dva stánky i Holanďani. Asi dvakrát jsem koupila hvězdník i přímo ze skleníků. Je rozhodně na co se dívat i koupit, a nejde jen o amarylky. Jana

Já se Janám omlouvám já myslel teď tuto Janu pardón  ab

135

Re: Jošt-import

Tak teďka ještě jak vypadá k dnešnímu dnu dodávka od Jošta.
Tyhle dvě jsou na tom nejhůře, první na obrázku ,měla hned po dodání viditelně chycený prostředek,tam kde by měly vyrazit listy,spála byla vidět po povrchu,ale po oloupání to vypadalo z venku nadějně,  dneska je vidět ,že se to vrací. Nejhůř hned po dodání vypadal Clown a to je teda jasný ,vydlabala jsem co se dalo.Přitim oba dva hned vyrazily na květ
http://sklad.obrazku.cz/t323461_Snmek100.jpg  http://sklad.obrazku.cz/t323462_Snmek112.jpg
Další tři jsou na tom lépe i když bez skvrny taky nejsou:
http://sklad.obrazku.cz/t323463_Snmek142.jpg  http://sklad.obrazku.cz/t323464_Snmek149.jpg  http://sklad.obrazku.cz/t323465_Snmek173.jpg
Poslední Herkules, jako jediný ukazuje míst květního stvolu - lupínek!!

136

Re: Jošt-import

Ahoj Radku, taky jsem byla z těch Jan už zmatená. Ze skleníků jsou cibule nepopsané, zato je jich v květináči víc a pouze tak za 80,- Kč. I ti z Trutnova se mi jevili levnější než v katalozích. A Holanďani taky nebyli drazí, při koupi tuším 3 cibulí dávali slevu. Tam je to však risk, co ti vykvete. Ale jsou to obří cibule a nakonec všechny kultivary jsou pěkné. Jana

137

Re: Jošt-import

Děkuji už se těším do Olmiku to bude moje valit oči   an  ab až potáhnu košík cibulek řeknu nebuj to je sazečka  ad  ad  ab

138

Re: Jošt-import

no nakonec si rikam, ze pojedu na tu slavnou vystavu Narcis v Lysy n.Labem, ktera je bliz a je take bliz pro hl.dodavatelske firmy a navic je to v tak dobrou dobu vhodnou pro vsechny cibuloviny.-)

139

Re: Jošt-import

Mno jo ale zase daleko pro mne no smůla

140

Re: Jošt-import

Pro mě dobrý typ, do Lysé to nemám daleko, je to od 15.4.-18-4.  Karel

141

Re: Jošt-import

Tohle jsou cibule z joštu - Lemon Lime (vykukuje mu květní stvol), Clown (vyrůstá první lístek), a Jewel (to je děs běs, hniloba od prostředku  ac http://sklad.obrazku.cz/t324001_DSC03854.JPG http://sklad.obrazku.cz/t324002_DSC03853.JPG http://sklad.obrazku.cz/t324003_DSC03855.JPG

142

Re: Jošt-import

Včera jsem dostala dodávku od JOSTA hvězdníky napadeny spálou a jeden od středo hnije , nevím jak hlubolo. Dnes jim hned zavolám a zjistím jak je to se zárukou za jejích zboží. Objednala jsem si ještě CANNY a ty vypadají dobře. Nevím , co si z těmi cibulemi počít.
Myška

143

Re: Jošt-import

Myško reklamovat, vrátit ...nepokoušet se o léčbu, záchranu....četla jsi jaký s tím má Macek a ostatní problémy.

144

Re: Jošt-import

Díky Jenny asi to bude nejlepší , co mohu udělat. Myska

145

Re: Jošt-import

Udělej,reklamuj,radši vrátit peníze a počkat si......Já už to propásla,léčím,zachraňuju,snažím(snažila) se komunikovat a nic.Snad bude JOŠT solidnější-držím palce

146

Re: Jošt-import

Včera jsem poslala e-mail Joštovi , protože mi nebrali telefon a hned jsem dostala odpověď , že mohu nekvalitní zboží vrátit. Tak to přes vikend zabalim a pošlu. Dobře ty hvězdníky prohlédnu a pak uvidím. Dívala jsem se ještě do katalogu Starkl ale nevím . Mám s nimi dobré zkušenosti co se týče reklamací. Vše co jsem jim vrátila mi zaplatily bez problémů. U Petra mi neuznali nic i když já jsem za ty rostliny i dýchala. NEJLEPŠÍ TO BYLO V ROCE 2008 to jsem koupila v LIDL 8 cibulí za 40 Kč , květy nádhera , choroby 0. Tím jsem vlastně s hvězdníky začala.         Myška

147

Re: Jošt-import

Vkládám nabídku od Jošt-import pro letošní podzim. Podmínkou expedice je, že objednávka by měla přesahovat částku 1.000,- Kč.

AMARYLIS

Appleblossom    růžový    1    26/28    70,00 Kč
Clown    žíhaný    1    26/28    70,00 Kč   
Hercules    lila    1    26/28    70,00 Kč   
Christmas Gift    bílý    1    26/28    70,00 Kč   
Orange Souvereign    oranžový    1    26/28    70,00 Kč   
Red Lion    červený    1    26/28    70,00 Kč   
Roma    tmavě červený    1    26/28    70,00 Kč   

AMARYLIS – SPECIALITY

Benfica    černočervený    1    26/28    85,00 Kč   
Blossom Peacock    bílý, růžový lem, plný    1    26/28    100,00 Kč   
Dancing Queen    bílý, oranž. žíhaný, plný    1    26/28    90,00 Kč   
Double Record    bílý, červené žíhání, plný    1    26/28    80,00 Kč   
Double Roma    červený, plný    1    26/28    90,00 Kč   
Charisma    bílý, žíhaný    1    26/28    80,00 Kč   
Jewel    bílý, plný    1    26/28    80,00 Kč   
Lady Jane     lososově oranžový, plný    1    26/28    80,00 Kč   
Lemon Lime    žluto zelený    1    26/28    90,00 Kč   
Minerva    červený, bílý jícen    1    26/28    70,00 Kč   
Papilio    zelený, fialově žíhaný    1    24/26    130,00 Kč   
                   
Pasadena    červený, bílý jícen, plný    1    26/28    90,00 Kč   
Picotee    bílý, červený lem    1    26/28    85,00 Kč   
Red Peacock    červený, plný    1    26/28    100,00 Kč

148

Re: Jošt-import

Marto,polovinu z nabízených cibulek už nemají.Já už jsem od nich objednával.To jsou ty samé co jsem nabízel,akorát to mám bez omezení,protože mám ŽL.

149

Re: Jošt-import

Jirko, já jsem si to myslel. Neměl jsem co dělat a nabídka mi přišla e-mailem, tak se ji uveřejnil, aby řeč nestála a bylo jakési porovnání s ostatními prodejci.

150

Re: Jošt-import

Tak mě zajímalo co letos nabízí Jošt import za amarylky, tak jsem jim napsala o katalog a o ceník a tohle je jejich odpověď  :cool:

Dobrý den,
> v letošním jarním katalogu nemáme Amarylisy v nabídce. Možná budou v
> podzimním katalogu. Ten budeme pravděpodobně rozesílat v červnu. Pokud
> budete mít ještě zájem, napište si o něj v červnu.
> Děkuji a přeji hezký den.
>
> Ing. Hana Koutná - JOŠT IMPORT s.r.o.
>