121

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Já mám od Bráta Papilio a Mont Blank, ani jeden zatím nekvetl  :o  10 procent sleva?? NO to se teda moc nepředali  :o  Od této firmy už nekoupím ani květináč  ab

122

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Evi když to tu tak sleduji tak je asi jedno od koho koupíme. Z každého obchodu jsou slyšet pozitivní i negativní odezvy. Bohužel ty negativní převládají. U mého nákupu od Bráta také zatím nesedí odrůdy ani jedna!!! No a papilio se ke květu nemá, tak zatím nevím jestli je to on. ac

123

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Mě došly od Bráta  Herkules(má puk),Rilona(ma puk )a Suzan ta zatím nic ab  ab a od Lukonu přišlo Papilio to zatím nic a Elvas zhnilej ac dvakrát psali že reklamace bude kladně do dneška vyřízena a nic se neděje.Z toho pro mě vyplívá že si nevybereš a musíš riskovat  :cool:  :cool:

124

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Já jsem na ně docela naštvaná  :lol: je fakt že Papilio je zdravé a zatím se neprojevuje lístky má 3 malé,ten Elvas mě mrzí ten se mi moc líbil a jinde jsem ho v nabídkách neviděla :cool:

125

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Jani, Elvase jsem koupila v cibulky.cz, třeba ho tam na podzim budou zase mít  an

126

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Volejte jim,pište jim mejly, požadujte slevy,oni si pak dají pozor co nám pošlou an  A budou je reklamovat Holanďanum a to mi potřebujeme! Protože tam hlavně vzniká problém,ale nerad bych jim křivdil. :cool:

127

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

V katalogu co poslali c cibulkama zatím není tak snad v podzimním an  an  an

128

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Robe počkám do Úterka a pak znovu napíšu ac  ac

129

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Ajój...tak dneska mi zas napsali...
Dobrý den,

navrhuji 1) vrátit Vám peníze za Amar. Picotee a 10 % z ceny Amarallisů
Papillio a Lemon Lime.

Ještě je jedna možnost - 2) kdyby jste ještě měla zájem si od naší firmy
objednat Amaryllisy na podzim, tak bychom mohli uplatnit 10 % slevu na tyto
amaryllisy.

Jestli se rozhodnete pro první možnost, tak mi prosím pošlete číslo Vašeho
účtu, kam můžeme peníze poslat.

Přeji hezký den

Eva Vyhlídová
Brát velkoobchod

Tak jsem samozřejmě vzala první možnost....... an  an  an

130

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Macek:Tak aspoň že se to rozhodli nějak řešit an  ag

131

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Ten pan Brát me pekne nakrknul,nabidli mi sice 10 procent slevu,ale to jsem netusil,ze po trech stejnych bude dalsi zklamani ve forme Liberty,Neliberty,a to jeste cekam az pokvete zbytek,tem davam tak mesic,protoze teprve ted u poslednich dvou vykoukl puk. No uvidim,kazdopadne se s jejich nabidkou asi nespokojim a budu jednat dal.

132

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Tak jsem jim jeste dnes napsal,protoze me to pekne s.......



"Pani Vyhlidalova,pred nedavnem jsem si u Vas obednaval  8 druhu hvezdniku a uz jsem psal,ze prvni tri byli stejne Apple Blossom,dnes rozkvetl dalsi,mela to byt Liberty,syte cervena,ale hvezdnik je svetle cerveny se zelenym tercem a zelenkavymi zilkami,takze opet neodpovida. Pikotee  odpovida,jeste pockam az odkvetou vsechny a pak bych se ozval,abychom to doresily,protoze 10ti procentni sleva se mi nezda fer,jelikoz jiz vice nez 30 procent me obednavky neodpovida. Dekuji za pochopeni."

133

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Letos je to všude sázka do loterie  :lol:  :rolleyes:

134

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Od 2.4. čekám na vrácení peněz........ :o  :lol:

135

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Me stve,ze mi jeste vsechny od nich neodkvetly,ale uz stejne 4 nesedi,tak tam pak taky udelam vitr.

136

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Lidicky,uz se nekomu ozvali od Brata?

137

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Od Bráta jsem si zatím peníze vydupala asi jen já

138

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Zatím vůbec nic a nevím jestli se ozvou moc tomu nevěřím :cool:  :cool:

139

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Urgovat,urgovat.já je taky musela upomínat

140

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Tak jim zitra znova napiseme,co ty na to?

141

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

ZA skoušku nic nedáme.Já bych počkala do středy když jsme to posílali v sobotu ale je  na tobě jak se rozhodneš. :cool:

142

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Kdo je to ten Brát prosím?jaký katalogy máte?

143

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

http://www.brat.cz/

144

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Moje Amarylky od Bráta také nesedí - snad možná Papillio  - to nekvete tak nevím. Začátkem dubna jsem si na výstavě v Litoměřicích koupila cibule od Lukon Glads a Lukon Bulbs a zatím také nesedí ani jedna. Tak už to neřeším. Těším se na  překvapení, co že to vlastně vykvete. Ještě štěstí, že s Amarylkama začínám a  tak zatím nemám spoustu cibulí od jenoho druhu - to by pak asi naštvalo.

145

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Jirko, v tématu obdrželi jste nesprávný hvězdník v č. 36 jsem psal, jak se se mnou vyrovnali
           Karel

146

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Tak jsem p. Vyhlídalové napsala znovu tak uvidíme co se bude dít an  ad  ag

147

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Karle,to vim,ja myslel,jestli uz se ozvali nekomu,kdo reklamoval minuly tyden.

148

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

No Andi,ale nejakou slevu by si jiste usmlouvala.A cim vic se nas  ozve ,tim lip alespon udelaji neco proto,aby priste druhy sedeli.

149

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Andi já taky začínám a sešli se mi 3 Minervy a 2Aplle Blossom a ještě není všem dnům konec ab  ab ale něco je v nemocnici tak možná budu ráda že jsou povícero an  an

150

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Já vím,   je to nefér - vlastně nám poslali jiné zboží, ale dost možná, že už je mají smíchané od doddavatele, protože se toto netýká jen jedné firmy, potýkají se s tím všechny zásilkové obchody. Jak to tu tak čtu....  ac