151

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Andi já si myslím že to je namíchané už z Holanska jinak by toho nebylo tak moc v tom máš pravdu :cool: ale zase za nás  an proto si objednáváme z katalogů abychom věděli co chceme to že to nesouhlasí je jejich problem a musí ho v tom případě řešit a postavit se k tomu čelem :cool:  :cool:
S Lukonem jsem si dopisovala přes měsíc a nakonec reklamaci uznali a poslali mi náhradu za shnilou cibuli, ag tak si myslím že sleva by byla na místě i za záměny an  an

152 Naposledy upravil: dj.joop (04-05-2010 12:28:19)

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Tak me u Brata totalne nastvali,pani Vyhlidkova mi oznamila,ze jim mame amarylky poslat zpet a reklamovat klasickou cestou a ja teda nemam v planu prijit o penize i o cibule,natoz jeste platit dalsi postovne.Cibulky si asi necham a s Bratem definitivne koncim.A veta,kterou mi v emailu napsali,ze podle jejich vyberu kultivary sedi mi pripada jako totalni lež.Citace:
Dobrý den,

před šesti týdny jsme provedli výběr Amarallisů a barvy (odrůdy) odpovídají
vychystaným odrůdám, kromě jedné (Clown).

Žádám Vás tedy, abyste cibule reklamovaných Amaryllisů poslali zpět na
adresu odesílatele
s popisem reklamace a po posouzení na reklamačním oddělení
bude tato záležitost dále řešena.

S pozdravem

Eva Vyhlídová
Brát velkoobchod

153

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Háhá dopadla jsem stejně ab  ab odepsala jsem jí něco vtom smyslu že je nás víc a ještě počkám co odepíše a taky s nima končím :cool:  :cool:

154

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Tomu říkám jednání  :o  Jednoduše řečeno: OD FIRMY BRÁT UŽ NIKDY NIC NEBRAT !!!!!!  ab  ab

155

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Oni dobre vedi co delaji,nikdo vracet nic nebude,protoze uz se s nima sžil a tak to maji v cajku a nikomu nemusi dat slevu.Vyhlidkove jsem volal,rikala ze ji to mrzi,ale ze to nakazal primo Brát.Ja jen premyslim jak mu udelat nejakou negativni reklamu,at se vice lidi dozvi jak s nami vykejvaly.

156

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

To už jsem taky přemýšlala,jak jim to osolit ale nic mě nenapadá.A provedli výběr a odrůdy sedí....jo-kecy,kecy  :rolleyes:

157

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Prostě s náma vy..... a ví moc dobře co dělá an  an já už u něj končím :mad:  :mad:

158

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Kolem 18.5. jedu k tetě do Všetat tak ukecám starušku ať semnou sjede k PETRO ona tam jezdí nakupovat an  an tak to tam prošmejdím byla tam mynulý týden a moc si to chválí ab a jestli jsem dobře pochopila tak nákup v obchodě je u nich lacinější než na dobírku což je logický (balné a další) ab  ab

159

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Ty se mas. ac  ac  ac

160

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

ae  ae  ae

161

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Jani, ale pozor, od Petro mám dvě, Veru s tou cibulovkou a Antheu co vykvetla úplně jinak.  Karel

162

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

já se směju tlustým smíchem - jak posoudí reklamaci? to si počkají na další sezonu, aby mohli vyhodnotit kvetení??? když na reklamaci mají 30 dnů?
já si u nich vloni objednala 4 cibule = dvě byly záměny, jedna shnilá (vrátila jsem ji) a jediná seděla =  25% úspěšnost se mi zdála opravdu slabá, takže jsem s nimi skončila už vloni

163

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Karle já mam od něj Vera a Antheu a zatím žádná nekvete tak nevím an ale zdravé jsou zatím nestraš :rolleyes:  :rolleyes:

164

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Mám chuť jim ještě jednou napsat,aby mi vysvětlily,jak se chteji dopídit barvy(kultivaru),když to lze zjistit pouze květem a ten bude až na jaře,a jak si budou jistí tím,ze jsem jim poslal opravdu cibule,které jsem od nich koupil,když změnily tvar i velikost během kvetení?

165

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Jirko já p.Vyhlídalové  psala znovu hned a už se neozvala tak si myslím že je to zbytečný :cool:  :cool:

166

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Andi ty nákupy na výstavách to je taky "loterie", je to prakticky doprodej. A aby se "prodalo", stačí lákavé foto.....
Jinak já mám letos od Lukonu Bulbs čtyři, nesedí jedna.

167

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Jenny máš pravdu. Cibulky tam leží v bedničkách - jedna prázdná - druhá plná. Je tak jednoduchý přehodit cibulky z té plné bedny do té prázdné, aby se doprodaly. Ale nekup to - když ty fotky jsou tak krásný  ab  ab  ab Jsem zvědavá na ostatní ještě mají vykvést dvě...

168

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

ahoj
jak jsem nechala amarylky venku opršet tak se mi na ně dostali nějaký potvory bílo-zelený asi to budou mšice musim to něčím postříkat pěkně mě to štve sakra to mam smůlu zas

169

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Janino, jestli máš doma Mospilan, tak to postříkej tím  an Taky ho používám  an

170

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

U Bráta jsem dostala za zaměněné cibulky 10% slevu na podzimní zboží. Nechtělo se mi amarylky vracet zpět poté co odkvetly, to by mi jich bylo líto.  :lol:  :lol:  :mad:

171

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

To máš dobrý se mnou a Jirkou vydupali an napsali buď vrátit cibule nebo nic an

172

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Mě tu slevu taky nabídli,ale já už od nich nic nechci  ae

173

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Mě už se p.Vyhlídalová ani neozvala :mad:  :mad:  :mad:

174

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Napiš jim znova....nedej se  an

175

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Ahojky teda já vás lituju máte snima problémy co?ale nedejte se

176

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Kašlu na ně ale už od nich nic nechci an :mad: :mad:

177

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Já už na to taky nemám nervy.

178

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Hlavně bych musela vrátit Exotiku a to néééééééééééééééééééé ab ab ab

179

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Já zase Toscu a Johnsona a to taky nééééééé.
Už Ti dorazily cibulky z aukra?

180

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Dneska a jsou pěkný an an