31

Re: nabídka cibulek amarylisu

Ahoj Komule, vypadá dobře, věřím,že se jí nic cestou nestaloa bude u tebe spokojená. Tady bylo ráno -5°C a trošku se ukázal sníh. Máš to teda moc pěkně zasazený. Ona se srovná to víš dvojité cestování. Já je měla od pondělka do odeslání v kbelíčku s troškou vody a taky se všechny srovnaly. Na to zabalení jsem použila techniku na odesílání vajec. Taky to všechny přežily myslím ty násadový vejce loni.
No a co se týká tvých kříženců po Baby Star  to jsou jaký po čem ? Semínka budu mít taky zase nějaká po Minervě   --  příspěvek nahoře. Jinak bych si dala říct, pokut je nemám od Evči   an

32

Re: nabídka cibulek amarylisu

Je to v tématu Opylování, šlechtění, semena psané někdy začátkem října, jsou tam i fotky těch kříženců - 3 druhy. poslala bych je tak po půlce března. kdyžtak mi, prosím, napiš mail - budeš-li mít o ně zájem

33

Re: nabídka cibulek amarylisu

Už jsem ti napsala  an

34

Re: nabídka cibulek amarylisu

Karen kterou červenou si myslela?

35

Re: nabídka cibulek amarylisu

No Komule,ta je dostala krásný květináček  an  ad
Karen mě balíček nedorazil...v sobotu nevozí,tak chudinka do pondělí snad přežije  ac

36

Re: nabídka cibulek amarylisu

Marci hlásím balíček došel děkuji jsem dlužník  ae

37

Re: nabídka cibulek amarylisu

Hurá,aspoň že tak.... ab  an
pak mi písni...jak co vypadá  :o  A ty potvory,co přišly omylem asi nepřežily,co...byly takové suché a schrklé a to jsem je měla ve slkepě na vlhkém substrátu.... :/

38

Re: nabídka cibulek amarylisu

helena napsal:

Karen kterou červenou si myslela?

No já ti odpovídala na minulé straně a tu tvoji jsem tam vložila co ji považuji za Minervu - stáhla jsem ji z tvých fotek - a vedle jsem dala svoji Minervu co mi zrovna kvete.

39 Naposledy upravil: Radek (05-03-2010 20:33:06)

Re: nabídka cibulek amarylisu

Marci ja to zasadil a uvidíme ale toto kdybych dostal zásilkou tak nevím ...a dnes mi odpověděla jedna paní na inzerát na jednom fóru má na prodej Amarylky svoje ale jelikož se ji smazaly názvy tak s překvapením -ale to hlavní jest li má někdo zájem jelikož já se musím brzdit ....  ac  tak kus za 50kč   tady je její email  trpaslicinziru@seznam.cz  tak ať se rozmyslíte tak ji můžete napsat

40

Re: nabídka cibulek amarylisu

Radku mužem té paní napsat je to domluvené? ja bych měla zájem mě je zatím jedno co to bude. :cool:

41

Re: nabídka cibulek amarylisu

Jani nemluvil jsem s ní jen mi dala nabídku na můj inzerát zde na internetu ona mne nezná já ji také ne normálně ji napiš že máš zájem že jsem ti dal emailovou adresu za tu cenu to jde že ale mám stop stav ještě mi mají dojít tři a sem tam něco opatrně ...  an  ab

42

Re: nabídka cibulek amarylisu

Radek napsal:

Jani nemluvil jsem s ní jen mi dala nabídku na můj inzerát zde na internetu ona mne nezná já ji také ne normálně ji napiš že máš zájem že jsem ti dal emailovou adresu za tu cenu to jde že ale mám stop stav ještě mi mají dojít tři a sem tam něco opatrně ...  an  ab

Díky skusím to ale měla bych taky brzdit,tomuhle ale neodolám :rolleyes:  :rolleyes:

43

Re: nabídka cibulek amarylisu

Radek napsal:

Jani nemluvil jsem s ní jen mi dala nabídku na můj inzerát zde na internetu ona mne nezná já ji také ne normálně ji napiš že máš zájem že jsem ti dal emailovou adresu za tu cenu to jde že ale mám stop stav ještě mi mají dojít tři a sem tam něco opatrně ...  an  ab

Radošku...já si k ní kdyžtak zajdu...mám to asi 300 m  ab  ab  ab
Ty dárečci jsou od ní.....I Evča je má od ní.....

44

Re: nabídka cibulek amarylisu

Radku prosím tě podívej se na tu adresu vyhazuje to chybu nelze odeslat.díky :lol:  ae

45 Naposledy upravil: Macek (05-03-2010 21:07:35)

Re: nabídka cibulek amarylisu

janka napsal:

Radku prosím tě podívej se na tu adresu vyhazuje to chybu nelze odeslat.díky :lol:  ae

Pošlu Ti její email....vydrž an

trpaslicipincziru@seznam.cz

46

Re: nabídka cibulek amarylisu

Macek napsal:

Radošku...já si k ní kdyžtak zajdu...mám to asi 300 m  ab  ab  ab
Ty dárečci jsou od ní.....I Evča je má od ní.....

ty jo tak to jsi mne dostala jak je ten svět malej tak teda napiš prosím Janči tu email.adresu já ji asi špatně opsal dnes mi napsala to je v háju ale cibule mooooc super můžu doporučit

47

Re: nabídka cibulek amarylisu

Vždyť je stejná  :rolleyes:  tak to nevím,já jí psala několikrát  an

48

Re: nabídka cibulek amarylisu

Macku kdybys k ni šla nevzala bys něco i pro mě?když to vidíš tak je to lepší ale když ne tak se nic neděje já ji skoušela napsat ale imail nejde odeslat ac  ac  ac

49

Re: nabídka cibulek amarylisu

Macek napsal:

Vždyť je stejná  :rolleyes:  tak to nevím,já jí psala několikrát  an

Skoušela jsem te 3 krát a nic i adresu jsem kontrolovala. ac  ac  ac

50

Re: nabídka cibulek amarylisu

http://sklad.obrazku.cz/t328038_P1100974Kopie.JPG
Ta v červeným kroužku je od ní...

51

Re: nabídka cibulek amarylisu

Macek napsal:

http://sklad.obrazku.cz/t328038_P1100974Kopie.JPG
Ta v červeným kroužku je od ní...

Opravdu pěkná cibulinka ag  an

52 Naposledy upravil: Macek (05-03-2010 21:16:56)

Re: nabídka cibulek amarylisu

Radek napsal:

ty jo tak to jsi mne dostala jak je ten svět malej tak teda napiš prosím Janči tu email.adresu já ji asi špatně opsal dnes mi napsala to je v háju ale cibule mooooc super můžu doporučit

No já jí napsala a je stejná,ale mě fungovala  :lol:  ac
Jani teď tam už nepůjdu,už jsou holky doma  :o  Měla je všechny pěkný,nebylo co vybírat.... an .Prostě jsem po nich sáhla,ale ty ještě tak 2 roky nepokvetou...

53

Re: nabídka cibulek amarylisu

Jani,pošli mi svůj email....zkusím Ti ten její písnout tam

54

Re: nabídka cibulek amarylisu

Macek napsal:

Jani,pošli mi svůj email....zkusím Ti ten její písnout tam

janka.pat@seznam.cz díky mě to dneska blbne tady chumelí tak jestli to není tímHODNÁ ad  ad

55

Re: nabídka cibulek amarylisu

Marci ale opravdu jsou moc zdravé tak jak od Evči a nebo od Karen super a někde mi tu Eda psal že ten název Anthea ještě neslyšel tak nevím co p.Petro prodává ale vypadá jak Nymph fakt   ac  ac  :mad:

56

Re: nabídka cibulek amarylisu

Budeš mít dva  ab

57

Re: nabídka cibulek amarylisu

Víš co si myslím,jeden je v nabídce jarních a jeden v podzimních...Tak jeden zruš  ab

58

Re: nabídka cibulek amarylisu

nebudu už rušit to je fuk něco udělám budou dva bratři no ...  ac  ac

59

Re: nabídka cibulek amarylisu

S někým ji vyměníš....Karen,nebo Janka,či Evča se jí ujmou... an  ab
A co dělá Tvůj Green Goodes ???? :cool:

60

Re: nabídka cibulek amarylisu

roste dnes nebyl nějak moc čas zítra je opečovávací den  an