91

Re: nabídka cibulek amarylisu

TEnhle je můj a je ještě světlejšíhttp://sklad.obrazku.cz/t328234_Amarylis004.JPG

92

Re: nabídka cibulek amarylisu

karelex napsal:

Už jsem ti napsala  an

karen, karen - žádný mail jsem od Tebe nedostala ... komule@seznam.cz

93

Re: nabídka cibulek amarylisu

komule napsal:

karen, karen - žádný mail jsem od Tebe nedostala ... komule@seznam.cz

tak teďka jsem ti to přeposlala ještě jednou  an

94

Re: nabídka cibulek amarylisu

Karen, tak ten červený Minerva jednu cibulku má(poze jednu) pokud bys chtěla může být tvoje.
Já bych zase brala cibulku od té tvé Minervy.
Má to akorát jedno mínus- někdo totu už psal (já tomu nikdy nevěnovala pozornost) má nemocné listy -  nejsou sytě zelené,ale má tam ty skvrnky.Pokud nebudeš vědět vyfotím ti mateřskou cibulku.

95

Re: nabídka cibulek amarylisu

z tech semenacu co mam tak az vykvetou tak vam je budu postupne nabizet, skoro by se dalo rict, ze jakmile bude ruzovy tak o ten stt nebudu, nejsem priznivec ruzove barvy-to vite muzsky jsou muzsky .-)

96

Re: nabídka cibulek amarylisu

Radek napsal:

Marci ja to zasadil a uvidíme ale toto kdybych dostal zásilkou tak nevím ...a dnes mi odpověděla jedna paní na inzerát na jednom fóru má na prodej Amarylky svoje ale jelikož se ji smazaly názvy tak s překvapením -ale to hlavní jest li má někdo zájem jelikož já se musím brzdit ....  ac  tak kus za 50kč   tady je její email  trpaslicinziru@seznam.cz  tak ať se rozmyslíte tak ji můžete napsat

TA adresa maile je :trpaslicipincziru@seznam.cz

97

Re: nabídka cibulek amarylisu

No jo Radošek to zkrátil o toho "pinče" Ona má totiž chovnou stanici psů-trpasličích pinčů z IRU tak to má daný dohromady a bez čárek a háčků  ab
Ale já to pak napsala dobře  an

98

Re: nabídka cibulek amarylisu

no jo už jsem starší nějak se mi to zvrtlo  ac  ab

99

Re: nabídka cibulek amarylisu

Macek napsal:

No jo Radošek to zkrátil o toho "pinče" Ona má totiž chovnou stanici psů-trpasličích pinčů z IRU tak to má daný dohromady a bez čárek a háčků  ab
Ale já to pak napsala dobře  an

TO mi došlo když jsem četla adresu od tebe.Pani se mi ozvala že už má jen ty bez popisu ale mě to neva mám ráda překvápko.I tak vám oběma díky. ag  ab

100

Re: nabídka cibulek amarylisu

Radek napsal:

no jo už jsem starší nějak se mi to zvrtlo  ac  ab

I Ty chudáčku náš..... ab
Co s ním budeme dělat za pár let..... :lol:  :cool:  ab

101 Naposledy upravil: helena (06-03-2010 12:09:15)

Re: nabídka cibulek amarylisu

Mirku,já se hlásím dopředu o ty růžové - ty já ráda. Když jsou  dvoubarevné - to taky můžu.
Nejméně mě lákají celé červené.
Holt úchylka je úchylka.......léčit se to už nedá, to je zbytečné.helena

102

Re: nabídka cibulek amarylisu

Tak jsem paní psala,odpověď byla ,že už má cibulky vyprodané - až příští rok.

103

Re: nabídka cibulek amarylisu

helena napsal:

Tak jsem paní psala,odpověď byla ,že už má cibulky vyprodané - až příští rok.

Helo já jí psala ráno a ještě měla ale bez popisu tak to je mi líto že už se natebe nedostalo. ac  ac  ac

104

Re: nabídka cibulek amarylisu

To nevadí,já si počkám na příští rok.
Janko,budou nějaká semínka i malé cibulky,budeš mít zájem?
Ale musíš být trpělivá nechcou mi rozkvést.Asi je toho sluníčka málo.

105

Re: nabídka cibulek amarylisu

helena napsal:

To nevadí,já si počkám na příští rok.
Janko,budou nějaká semínka i malé cibulky,budeš mít zájem?
Ale musíš být trpělivá nechcou mi rozkvést.Asi je toho sluníčka málo.

Helčo cibulky určitě  an a na semínka si ještě netroufám bylo by mě líto kdybych jim ublížila ac .a nic z nich nebylo.

106

Re: nabídka cibulek amarylisu

helena napsal:

Karen, tak ten červený Minerva jednu cibulku má(poze jednu) pokud bys chtěla může být tvoje.
Já bych zase brala cibulku od té tvé Minervy.
Má to akorát jedno mínus- někdo totu už psal (já tomu nikdy nevěnovala pozornost) má nemocné listy -  nejsou sytě zelené,ale má tam ty skvrnky.Pokud nebudeš vědět vyfotím ti mateřskou cibulku.

Moje Minerva je ještě pořád v květu a vychovává semeneníky. Cibulku zatím nemá.Docela zdravá taky není,má nějaké červené skvrny zvenku kolem krčku. Doufám, že vlétě na slunci se z toho třeba vyloupe, jinak je pěkná má i listů už pěknou kytku.Ty flíčky na listech u té tvé jsou spála? Já dneska objevila takové asi stejné flíčky na Elvasovi. Je po odkvětu dvouch lodyh a má krásných dlouhých 5 listů,a dnes jsem si všimla těch fleků. Dávala jsem fotku na určení do tema nemocnice. Tak se koukni jestli je to to samé. A tu cibulku bych si stejně vzala, vyšlo by to ještě na tohle léto? Že by mohla projít ještě letos sluneční lázní . Naše zahrada je vystavená slunci celý den.

107

Re: nabídka cibulek amarylisu

Karen,tak jsem hledala tu fotku zde na foru.Je to téma Nemocnice 4strana.Když jsem ti to začala popisovat tak jsem se do toho moc zamotala,tak to bude lepší.Tohle je té mojí Minervě.

108

Re: nabídka cibulek amarylisu

Kdo bude mít zájem o Autrey(dnes jsem ji dávala na identifikaci) může se hlásit.
Mám ještě 2 malé cibulky.
Karen a Janka jsou už zapsané.

109

Re: nabídka cibulek amarylisu

helena napsal:

Kdo bude mít zájem o Autrey(dnes jsem ji dávala na identifikaci) může se hlásit.
Mám ještě 2 malé cibulky.
Karen a Janka jsou už zapsané.

Heli, zájem bych měla, ale nemám zatím co nabídnout za to. Jedině, jestli se mi povedou semínka od Clowna. Anebo až se časem něco objeví...  myslíš, můžu Tě takto požádat?

110 Naposledy upravil: Radek (07-03-2010 20:27:44)

Re: nabídka cibulek amarylisu

Heli také bych se přihlásil ale jsem zatím na tom jako Jitka   ac zatím...no jo vlastně mám ale ani jedna nevím jaká bude tak jedině tak s překvapením  an  ab

111

Re: nabídka cibulek amarylisu

janka napsal:

Helčo cibulky určitě  an a na semínka si ještě netroufám bylo by mě líto kdybych jim ublížila ac .a nic z nich nebylo.

Helčo já si uvědomila že ti nemám co nabídnout,tak až dorazí cibulky od té paní z toho emailu tak je 1tvoje ale bude to překvapení ab  ad  :lol:

112

Re: nabídka cibulek amarylisu

Takže cibulky budu posílat:
Karen,Jance,Evče a Radkovi.musíte ale vydržet ještě chvíli,pokud příští týden nebude mrznout,tak to pošlu.Dám ván ještě vědět.helena

113

Re: nabídka cibulek amarylisu

Heli dík já se moc těším, dneska jsem si koupila pár dalších květináčků menší velikost -aby byly přiměřené velikosti.

114

Re: nabídka cibulek amarylisu

Helen jsem připravena včera jsem nakoupila květníky,zeminu,stimulatory atd...a bylo mi řečeno že jsem cvok ab  ab  ab  ab  ab  ab příště si mám zjednat dodávku ag  ag  ag

115

Re: nabídka cibulek amarylisu

Heli jasnačka já to taky tak potom udělám ju  an

116

Re: nabídka cibulek amarylisu

Janka nic si z toho nedělej že zatím nic nemáš,až ti narosto,nebo budeš mít samínka -to nespěchá.
Radku - stebou toje to samé.Až nějaké budeš mít,tak potom.

117

Re: nabídka cibulek amarylisu

Karen,holky konečně našly cestu "domů"  an
http://sklad.obrazku.cz/t332217_P1110544.JPG

118

Re: nabídka cibulek amarylisu

helena napsal:

Takže cibulky budu posílat:
Karen,Jance,Evče a Radkovi.musíte ale vydržet ještě chvíli,pokud příští týden nebude mrznout,tak to pošlu.Dám ván ještě vědět.helena

Heli, já jsem se taky hlásila....  ac  Jitka

119 Naposledy upravil: Radek (09-03-2010 17:11:24)

Re: nabídka cibulek amarylisu

Heli jest li byla Jituš předemnou klidně ustoupím já si pooooočkám není to nutné ....  ab nebo pokud ti někdo nabídne výmněnu ...

120

Re: nabídka cibulek amarylisu

Radek napsal:

Heli jest li byla Jituš předemnou klidně ustoupím já si pooooočkám není to nutné ....  ab nebo pokud ti někdo nabídne výmněnu ...

Jé, ahoj Radku! moc a moc děkuji za tu obálku s pylem, vše dorazilo v pořádku.
To jsem zvědavá jestli se to podaří, hned dám vědět.  an a pošlu ti aspoň tu známku  ab Jitule