1

Téma: Funkčnost fóra

Ahoj Edo, včera sem měl dost problém se dopoledne dostat na stránky a přiznám že můj syn je administrátorem   jistého servru kde je připojená městská kamera a ta nešla a on to musel zjistit proč a tak vyprávěl, že ten servr tý kamery byl přetížený červem který byl schovaný až v nejzazším koutě kde jej normálně hledat nikoho nenapadne a z toho kouta se ten červ rozesílal a servr zatěžoval a ten nechtěl fungovat. Syn to našel a servr funguje jako dřív.Rád bych ti tím napověděl, možná že i toto je problém www.amarylis.estranky.cz a napadlo mě že jsme si jej mohli získat i z cizích stránek které tam máš taky uvedený tak jestli tudy se tě to tam nedostává. Já se omlouvám kdybych kecal protože nerozumím zcela problematice ale jen bych rád upozornil na možné zlo a rád bych tak pomohl aby sevr /www.amarylis.estranky.cz -fungoval bez problémů,snad mi rozumíš. Ahoj Zdeněk

2

Re: Funkčnost fóra

Zdeńku, zdravim.
Je to trošku složitější. Amarylis.estranky a fórum pracují na dvou úplně odlišných serverech a nemají spolu nic společného. E-stránky fungují celkem v pohodě. Fórum ale běží na serveru www.ic.cz, kde je tento webhosting zdarma a za to je tam nahoře reklama. Bohužel administrátoři IC se příliš nestarají, aby stránky, které jsou na tomto webhostingu běžely rychleji, protože jsou věčně přetížené.  Stačí se podívat na fórum IC serveru http://phorum.ic.cz/viewforum.php?f=2&a … 9367c77895
kolik je tam napsaných stížností. Pokusil jsem se přejít na jiný webhosting a nepovedlo se, kvůli chybě v programu fóra, který se špatně zkopíroval, nebylo možné pořádně ovládat administraci, a proto jsem musel vše vrátit zpět. Zatím si nejsem jist, jestli se nebude množstvím dat ve fóru situace ještě zhoršovat. Už brzo bude 10000 příspěvků. V neděli ráno, když všichni spinkají, spustím údržbu dat a porovnám všechny příspěvky. Také to má trošku vliv na funkčnost.

eda

3

Re: Funkčnost fóra

Edo, napadlo mě, jestli by se fórum nezrychlilo mazáním starších děkovných (za semínka, cibulky...) a pochvalných (krásné fotografie a skupinky...) příspěvků, tedy pokud by s tím ostatní souhlasili. Pochvala i poděkování jsou potřebné a krásné, ale snad by jejich účinek nezmizel ani po smazání písmenek tady.  Jana

4

Re: Funkčnost fóra

Já jsem pro, protože je opravdu problém se na fórum dostat i otevřít nějaké téma. Karel

5

Re: Funkčnost fóra

Já jsem pro, protože je opravdu problém se na fórum dostat i otevřít nějaké téma. a tím pádem i dublování příspěvků - právě jsem svůj mazala  ab  eva

6 Naposledy upravil: dj.joop (05-05-2010 15:25:00)

Re: Funkčnost fóra

Edo,brácha má server,na kterém je možné toto fórum rozjet,kontaktuj se s ním přes tento email,a domluvte se: djlobo@centrum.cz

Už jsem s ním o tom mluvil.

7

Re: Funkčnost fóra

Já si myslím,že mazání příspěvků nemá moc smysl,to je krátkodobé řešení....jediné řešení je přejít na jiný server an
Těd jsem asi půl hodiny mazal příspěvek,který se mi odeslal sedmkrát :o
Dneska mi to hrozně zlobí a to jsem měl asi dva měsíce pokoj ac

8

Re: Funkčnost fóra

Teda dneska se dostat na Forum je hrůza povedlo se mi to asi až pošestý ac a mezitematy to ani nemluvím děs ac  ac  ac

9

Re: Funkčnost fóra

Mazání jednotliých příspěvků nemá význam, na mém pokusném fóru na stejném webhostingu kde je 20 příspěvku jde fórum také pomalu.
Jirko s tím serverem nevím, už jednou jsem fórum přesunul jinam a dopadlo to špatně. Je to hodně složité a moc nevěřím, že vše dokáži bezchybně nainstalovat někde jinde na jiný server.

eda

10

Re: Funkčnost fóra

Mazání jednotliých příspěvků nemá význam, na mém pokusném fóru na stejném webhostingu kde je 20 příspěvku jde fórum také pomalu.
Jirko s tím serverem nevím, už jednou jsem fórum přesunul jinam a dopadlo to špatně. Je to hodně složité a moc nevěřím, že vše dokáži bezchybně nainstalovat někde jinde na jiný server.
Dneska mě to také zlobí a to jem měl docela dlouho pokoj.

eda

11

Re: Funkčnost fóra

Edo,tak vytvoríš uplně nové a příspěvky se až po vychytaní much zkopírují,ale je to na Tobě.

12

Re: Funkčnost fóra

Tak co Edo,zvažoval jsi to?

13

Re: Funkčnost fóra

Jirko ještě chvilku počkej. Umazal jsem nějaké příspěvky a hned to jde lépe. Mám dojem, že je rychlost fóra omezená počtem dat.

eda

14

Re: Funkčnost fóra

No uvidíme.

15

Re: Funkčnost fóra

Co znamená to IP u každého z nás ??

16

Re: Funkčnost fóra

Tak dneska,je to snad nejhorší co to kdy bylo ac
Ráno se mi téma vytvořilo šestkrát,některé příspěvky se posílají dvakrát a teď a skoro celé odpoledne se sem nemůžu dostat...teď jsem se sem dostal asi na desátý pokus ab

17

Re: Funkčnost fóra

Já taky,ale jen co jsem se asi po 20-ti minutách dostala do prvního tématu,jede to jak po másle....ťuk,ťuk,ťuk  ad

18

Re: Funkčnost fóra

To byl zase výpadek!!! Jirko, zkusíme tvého bratříčka, co na to řekne?

eda

19

Re: Funkčnost fóra

vůbec jsem se sem nemohla probojovat

20

Re: Funkčnost fóra

Tak mě to "šlapalo" dnes kolem třetí ranní....jinak  ac   ac   ac  ...takže přetíženost?

21

Re: Funkčnost fóra

Jde mi to špatně ac  ac  ac

22

Re: Funkčnost fóra

Špatně? to  je slabý slovo,bojuju s tím celý den ac  ac  ac

23

Re: Funkčnost fóra

Dnes je to katastrofa, půl hodiny než jsem se dostal na fórum a další minuty, než otevřu téma.
           Karel

24

Re: Funkčnost fóra

20 minut vkládám a dalších 30 mažu jak to dubluje ab  ab

25

Re: Funkčnost fóra

Opatření proti dublování. Pří ukládání přispěvku se napíše "Příspěvek vložen, přesměrovávám" potom již není třeba provádět  další opakování (ukládání). Je to jen chvilka co se to napíše než fórum spadne. Dále používám šipku zpět pro znovunačtení stránky.

eda

26

Re: Funkčnost fóra

Edo,mě se nadubluje i když mi to ukáže stránku nelze zobrazit,vrátím se ,odešlu znova a třeba se to opakuje a pak zjistím,že to tam je dvakrát třikrát,ale není problém to hned smáznout  ab  an

27

Re: Funkčnost fóra

mám ten samý problém než to zadám tak pak i 4x mažu. an  an

28

Re: Funkčnost fóra

Tak to zas smažem  an  ab  ab  ab

29

Re: Funkčnost fóra

Nevím jak vám mě to už zase zlobí ac:(:(

30

Re: Funkčnost fóra

Mně taky:(  A  v mazání příspěvků moc úspěch nevidím,spíš naopak ad