301

Re: Pěstování ze semínek-2

Karen,jeden semenáček má červený pruh a ty dva ho nemají jsou světle zelené

302

Re: Pěstování ze semínek-2

Heli, myslím že sa Karen pýtala na to či uprostred listu po jeho dĺžke z pohľadovej vrchnej strany majú rastlinky biely prúžok ako u H.reticulatum. Niekedy túto farebnosť zdedia potomkovia.

303

Re: Pěstování ze semínek-2

Dominik se ptal mě? kolik jsem měla semínek?  Jestli ano  tak tři a ty mně vyrostly.
Heli to je teda zvláštní, červený proužek nemám u žádné,měla jsem na myslí to co píše Pavel,  ab   ab ,ale ty snad taky?ne?

304

Re: Pěstování ze semínek-2

Karen,tak to jsme si nerozuměli.Bílý proužek jako H. reticulatum nemá ani jedna. Já myslela proužek ze zadu listu.Je poznat že dvě budou asi světlejší a ta jedna tmavší.
Já měla 4semínka co klíčila a vyrostli mi 3kuse.

305

Re: Pěstování ze semínek-2

Zdravím. Chtěla jsem se zeptat jak to vypadá se semínkama Benfica ?? Má je tedy někdo?? před časem sem se tady na ně ptala a už se jich nemůžu dočkat  an

306

Re: Pěstování ze semínek-2

Už mají tak 3mm (lístečky).Čekám jak bude trochu tepleji a pak ti je pošlu.Domluvíme se kolik jich budeš chtít  .

307

Re: Pěstování ze semínek-2

Heleno mě stačí jen jeden nezakládám žádnou obr sbírku ale nevim jak se tyto rostlinky ujímaj tak možná 2 pro jistotu. Nebo jaká je u nich úspěšnost v pěstování ze semínka? Co se týče Elvas tak v pondělí jedu do Prahy a našla jsem tam jednu prodejnu která spolupracuje s Lukon glads tak se kouknu po cibulce jestli ji nebudou mít tam  ag

308

Re: Pěstování ze semínek-2

n.a.n.i., jestli to není tajemství, napiš mi prosím adresu té prodejny, zašel bych se tam podívat.  Díky   Karel

309

Re: Pěstování ze semínek-2

Tajemství to rozhodně neni už jsem ji sem asi i psala. Jinak našla sem to na ofi.stránkách Lukon glads jako partnerské prodejny- jedna je Adresa prodejny:ZAHRÁDKÁŘSKÉ POTŘEBY- Ivan Peterka, Plaská 9, Praha 5 - Malá Strana, Telefon:+420 257 327 743, Email:ipeterka@volny.cz
a druhá do které se chystám v pondělí HEŘMAN HAVELKA- prodejna ZAHRÁDKÁŘ, Francouzská 78, Praha 10, Telefon:+420 271 741 470, Email:zahradkar@zde.cz

310 Naposledy upravil: Evča (06-03-2012 21:01:15)

Re: Pěstování ze semínek-2

Brzy dozrají semeníky z křížení Christmas Gift x Dancing queen a z křížení Charisma x Dancing queen  an  Pokud máte někdo zájem tak si pište o semínka  an

http://img.janforman.com/th/Snimek770df46.jpg http://img.janforman.com/th/Snimek771htra.jpg

311

Re: Pěstování ze semínek-2

Evi,já bych moc rád od druhého z křížení,ale jen pár.Mě je to pak líto vyhazovat a viš jak to u mě teď s místem vypadá.

312

Re: Pěstování ze semínek-2

Dobře Jirko, budu s tebou počítat  an

313

Re: Pěstování ze semínek-2

n.a.n.i.   vřelé díky,  také se tam podívám   Karel