1 Naposledy upravil: Miroslav (25-11-2010 20:52:34)

Téma: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

tak po dlouhe dobe ozivim toto téma, Eda nam to zprovoznil tak muzem řádit ab tak dnes v Obi meli asi 6 odrůd - pamatuji si treba Artic white,pak cervenobily kolibrik se jmenem, nejaky ty cerveny se jmenem, ja sem vybral Tropical Orange - tu tady nekdo má http://sklad.obrazku.cz/t556488_TropicalOrange.jpg  a pak tm.rudou Dark Red na tu jsem docela zvedavy-na ni chci dat San Remo http://sklad.obrazku.cz/t556489_DarkRed.jpg  sem si prinesl substrat ze stodoly tak je zitra presadim - zem je docela studena tak ji necham do zitrka v teple, nastesti, tim, ze hvezdniky byly cerstve navezeny tak nebyly prelity takze toho se musi vyuzit an

2

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

Dnes v OBI jedna poslední Royal Red  an

3

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

jj Jani, tu tam meli taky... pak par zbylych ve sleve za 120-Sydney a Lemon Star..

4

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

Taky bych chtěla mít OBI za rohem ab ab škoda že nedělám někde v květinářství ab ab

5

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

NO ja potreboval veci na adventni vence tak sem musel skocit pro svicky,tavny lepidlo a korpusy  a za to, ze jsem ted prestal kourit a usetril vlastne penize tak sem si koupil dve amky a odmenu an

6

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

Tak to jó, tak to si ty amky zasloužíš an Kouření je špatnej zlozvyk :mad: To máš velký plus že jsi přestal an ab

7

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

Jů tak tu Sydney bych si koupila a Lemonka mám .  ab   ab
Evi ale takhle to leze do peněz když jsem v práci tak jdu do OBI každy den.   ab    ab    ab

8 Naposledy upravil: Miroslav (25-11-2010 21:55:46)

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

byli sice ve sleve,ale myslim, ze pod zemi by zurila jiz spála, tak sem to neriskoval, prece jen to jsou odrudy, ktere lze sehnat

9

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

Jani,ty nás napínáš ab
Jaktože u vás jsou tak krásné kolibříky a u nás nic  ac

10

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

protoze Janka bydli urcite naproti Obi a staci ji jen dalekohled z okna primo do vylohy ab

11

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

Tak to potom jo  ab ab

12

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

Vy môžete aspoň kde tu čosi nakúpiť!!! Máte aj viac  predajcov, tu u nás na Slovensku nič nie je! :lol: Iba rastlinky.sk. A v obchodoch typu Lidl, Kaufland, Baumax - nič moc - iba biele, červené, proste taký obyčajný priemer. A na ceny pod 5E môžem zabudnúť. Pri zľavách - amky už po odkvete je cena okolo 3E!!!!

13

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

Nebydlím ale mám to hned vedle Teska kde dělám.Končím v 17 h a mám hodinu a pul než mi jede autobus ,tak co s časem. Jsem v OBI už pěkně profláknutá.Holky mě donutili udělat album všech co mi kvetly .  ab    ab    ab   To jsou ale opravdu náhody a štěstí.Když mám odpo tak tam jdu denně.   ad    ad    ad

14

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

tak to nic moc Pavle :lol: kdyz ona nase republika mela uz tankrat hodne slechtitelu cibulovin,a proto ta ochota dovazet sem je asi vetsi, nemluve o tom, ze jsme vic ,,zapadnejsi¨nez vy,alespon se o tom šušká v Holandsku. Takze asi muzes jedine pres net a od nas neco objednat :cool:

15

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

a nebudes Jani makat ted v Tescu Sokolov-to bych Te od pratel videl rovnou z panelaku an

16

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

Ne to néééé.To je na mě moc malej barák 3 a mi jsme 8.To je asi jako kiosek a Kotva   ab    ab   ab      Oni bydlí na Michalu?A není tam OBI.  ab   ab

17 Naposledy upravil: janka (30-11-2010 19:05:35)

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

http://sklad.obrazku.cz/t560849_DSCF4192.JPGhttp://sklad.obrazku.cz/t560853_DSCF4185.JPG[url= už to asi nemuže vydržet tak jsem to hned fotla .Fotky jsou ještě mokrý   ab   ab   :)Rano dodám foceny při dením světle.  :cool:

18

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

teda Jani, ta je skutecne hodne mini! ale uvidime az se rozvine cela...to tesco sem myslel v Sokolove-uz by melo byt dostaveny, nevim zda ho na sidlisti uz otevreli...

19

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

Tesko otvíraly 4 listopadu.Já taky myslela to v Sokolově je malé.
Ten kolibřík bude asi tmavě růžovej ale je opravdu mini.

20

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

no hl.kdyz tam budou prodavat hvezdniky - asi se vdycky vytratim a reknu, ze se jdu projit ab mozna tam neco mit budou..

21

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

Jani máš perfektní kolibříky http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9914.gif

22

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

Rito děkuji zatim ze daří je každej jinej.   an   Akorát  jak jsou z vyprodeje tak jsou trochu horší ale snad je uchovám.   an     an  Nebudu je ani letos opilovat.Květy hned po rozkvetení uřezávám.Cibulky se tak nevyčerpají a já vím jaké jsou.  ad   ad

23

Re: Sortiment amarylisů v OBI-sezona 2010-11

Jani, paráda an