1

Téma: Pokec o všem-9

Mirku, přeji Ti vše nejlepší k dnešnímu svátku http://www.celysvet.cz/skin/smile/s1888.gif

2

Re: Pokec o všem-9

jsem cekal kdo bude nejrychlejsi ab dekuji Ti Jiřinko an jsem dostal 200ampulek na opylovani-to se hodi ab

3

Re: Pokec o všem-9

Mirku, také přeji vše nejlepší k svátku, at ti všechny rostlinky rostou.

eda

4

Re: Pokec o všem-9

Já ti taky přeji všechno nej http://www.celysvet.cz/skin/smile/s3613.gif a pěknou oslavu  http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8013.gif

5

Re: Pokec o všem-9

Mirku, taky se přidávám vše nejlepší k svátku an

6

Re: Pokec o všem-9

Přeji také vše nejlepší  k svátku ag

7

Re: Pokec o všem-9

Přidávám se ke gratulantům a přeji vše nejlepší a ať se ti ve všem daří an ad

8

Re: Pokec o všem-9

Jirko, ja tiež nemám problém prenechať peľ iným, prípadne počkať na ďalší. an

9

Re: Pokec o všem-9

Jani, jak to vypadá?Jsi natom trochu líp?

10

Re: Pokec o všem-9

Pyl z  Toscy pošlu zatím Lence  a Pavlovi,až bude další,myslím na Karen i Helenku.

11

Re: Pokec o všem-9

Jirko  dík,  budu se těšit. an

12

Re: Pokec o všem-9

Ahoj.V první řadě chci taky popřát Mirkovi všechno nejlepší k svátku, hodně zdraví,štěstí a ať ti všechny rostliny krásně rostou a nic je neničí (třeba jako blbá narcisová moucha,..)
Jirkovi děkuji za pyl,hned ho použiji.
Příští rok musím nějak donutit ty,co bych potřebovala na pyl (Templation,Gervaise,Elvas,..),aby nekvetly až na konec,až nebude co opylovat.Ani ten Hymenocalis, co jsem kvůli pylu dala do květináče,se zatím ke kvetení nemá.Co ten Mirkův? Sázela jsem ho skoro stejně, a pět týdnů to bude.

13

Re: Pokec o všem-9

Helenko díky za optání ,ale nic moc. Ještě ke všemu mi nasadili nové léky a po nich otekla.Mám obličej jak kdybych ho strčila do včelína  ab   ab  a pomáhá to jen na 1-2 hodiny.

14

Re: Pokec o všem-9

jeste jednou diky vsem za prani
Leni, ja ten Hymenocallis sazel buh vi kdy, a zatim rostou jen listy, ale trvalo mu to velmi dlouho, doufam, ze vykvete, snad jsem nevybral moc malou cibuli

15

Re: Pokec o všem-9

Mirku, kamoška teď opyluje  bílou NERINE pyl sebrala 10.10.2010 Teda ale nevím jakou amku. Loni byla úspěšná při křížení s Ismenií,tak třeba jí to zase vyjde.

16

Re: Pokec o všem-9

no to jsem zvdav, pak dej vedet jak byla uspesna! an

17

Re: Pokec o všem-9

všem 3 Tomášům na našem foru přeji vše nejlepší k dnešnímu svátku :-)

18

Re: Pokec o všem-9

Já také přeji vše nej  k svátkům!!  Ani neví  že je tu tolik Tomášů an  an  A to mám toho jmena i syna  a vnuka ab ab ab

19

Re: Pokec o všem-9

Jé.já mám taky syna a vnuka Tomáše.Tímto všem blahopřeji.

20

Re: Pokec o všem-9

Edo omlouvám se já to  s Misty zjistila až po upozornění od Rity.Asi mi ta bolest zatemnila mozek,jednu pošlu popsanou a druhou né .

21

Re: Pokec o všem-9

Jani to nevadí, jestli chceš, můžeš poslat druhou fotografii Misty a já jí vyměním. První na estránkách je trochu rozmázlá, ale tahle na fóru nemá chybu.

eda

22

Re: Pokec o všem-9

Dobře tak pošlu tuhle.

23

Re: Pokec o všem-9

Jani, podívej se, jaká je pěkná.

eda

24

Re: Pokec o všem-9

Ty jsi rychlík ale máš pravdu je hezčí.Díky  ad     ad

25

Re: Pokec o všem-9

Všem ženám a dívkám vše nejlepší a ůspěchů k MDŽ  an

26

Re: Pokec o všem-9

Rady to je ale vzácná návštěva!!! Dík za přání  ani jsem si to neuvědomila ab ab ab

27

Re: Pokec o všem-9

Dnes dorazila semínka od Martina a Magdy,děkuju.

28

Re: Pokec o všem-9

Martine, semínka dnes dorazila .Děkuji an

29

Re: Pokec o všem-9

Ahoj Radku ,děkujeme jsi tu opravdu velmi vzácně,o to víc těší že jsi na  nás nezapoměl.

30

Re: Pokec o všem-9

Nevíte někdo co je s f.cibulky.cz (Grimová) novou nabídku nemá a na mejl nereaguje. Měla vždycky docela zajímavej sortiment.