61

Re: Pokec o všem-9

Karen  děkuju za radu.  an    :cool:

62

Re: Pokec o všem-9

Jirko, mrknu ti poněm jestli ještě bude.Měli jeden kousek a je vsazen a má na květ.
Jani, Toscy měli jen dvě a obě mám doma.Pokud to budou obě Toscy,tak bych ti jednu cibulku nechala.

63

Re: Pokec o všem-9

Ilonko, v neděli půjdun do kaufu, tak pokud bys chtěla tu bílou mohu ti ji koupit

64 Naposledy upravil: komule (11-03-2011 21:30:22)

Re: Pokec o všem-9

já jsem , Helenko, také chtěla poprosit o koupení Toscy a když jsem dočetla, vidím, že mám smůlu. kdybyste někdo někde náhodou na ni narazil a vypadala nadějně, kupte mi ji, prosím. já kolem žádné tyhle markety nemám, to jen když občas vyrazím do Prahy...

Tychi, my jsme tu - resp. já - řešili Milovice (bývalý vojenský prostor ruských jednotek na Nymbursku) a Milotice (moje současné bydliště v okrese Kutná Hora). kde jsou Mirovice a Mirotice bohužel vůbec netuším :cool:

tak už tuším - u Orlíku an

65

Re: Pokec o všem-9

zitra jedu na schuzi jirinek tak jsem si udelal zatavenej papír s mymi novošlechtěními -nvšl., no velka vyhoda jirin je ta, ze kdyz zaseju tak jiz tentyz rok kvetou an http://obrazku.cz/t650973_Obrzek1.png

66 Naposledy upravil: janka (11-03-2011 21:44:46)

Re: Pokec o všem-9

Ty jsi moje cibulobanka na 100 %.Heli beru.  ab   ab   Budu přesazovat ty fialové tak jí pošlu asi příští týden podle toho jak dopadnu s tim CT opychem.


Komul dostala jsi správu,?

67

Re: Pokec o všem-9

jéžiš, Janko, už jdu na to. já nevím proč, ale tyhle PM na foru já nějak pořád přehlížím...

68

Re: Pokec o všem-9

Kdybyste ještě někdo chtěl, tak u nás v Kauflandu ještě včera měli Toscu, Gilmar, Athene.

69

Re: Pokec o všem-9

Jani,já bych teda bral Gilmar i Athene,pokud se ti bude chtít mi je vzít.

70

Re: Pokec o všem-9

Jani Toscu když bude.Díky

71

Re: Pokec o všem-9

Jani, já bych taky brala Toscu. Jestli to nebude velký problém. Díky předem  ag   ad

72

Re: Pokec o všem-9

Miro prosím poraď mám doma spoustu hiacintů po odkvětu,kdy je mužu dát ven do záhonu.?Některé jsou kupované už s květy a některé jsemsi koupila jako cibulky a narychlila.   :cool:      :cool:       babo raď.

73

Re: Pokec o všem-9

Taky jsem loni dva hiacinty kupovala, ale ven jsem je dala už loni  a i tam zimovaly.  Mám jich po zahradě dost zplanělých ve všech barvách.

74

Re: Pokec o všem-9

promin, ze pisu Jani az ted, vysad je radsi az zacatkem dubna, ted se jeste vrtkave pocasi a oni jsou zchoulostiveli z tech domacich teplot..pak to bude v pohode  an

75 Naposledy upravil: janka (13-03-2011 10:00:26)

Re: Pokec o všem-9

Miro díky za radu.

Tak došel email od Grimové.Letos se prodej neuskuteční.Kdyby se něco změnilo dá vědět.Škoda u ní jsem si vždycky vybrala .Až na záměnu Toscy s Flamencem byla spolehlivá i v odrůdách.

76

Re: Pokec o všem-9

Karen nevíš co je  Evinou už dlouho se neobjevila.   :cool:  :cool:

77

Re: Pokec o všem-9

Asi nemá čas, protože mailiky mně od ní chodí.

78

Re: Pokec o všem-9

Holky, jsem tady  ab  Nebojte, žiju  ab  Ale fakt nevím kam dřív skočit  :o  Jinak u mě nic nového, ani mi zrovna nic nekvete  ad  Pomalu začínají práce venku, tak toho času bude ještě míň  ac

79

Re: Pokec o všem-9

Děcka, zítra se do toho Kauflandu vyrazím podívat, cibule měly jen malý květní puk, tak třeba o ně nebude takový zájem. Jana

80

Re: Pokec o všem-9

Jani hodně štěstí.

81

Re: Pokec o všem-9

jsem na tom stejne jako Evca, za chvili pujdu pikyrovat plata s celerem...proste i za tmy je co delat  an

82

Re: Pokec o všem-9

jo Karen...nevim zda jsi to udelala, ale postrikej nutne broskvone, nyni jiz práší lísky a je posledni sance se trosku zbavit kaderavosti!

83

Re: Pokec o všem-9

Mirečku postříkala jsem je  tenkrát jak jsme o tom mluvili.  Ta moje zatím ale nejeví známky života. Dneska jesm prošla zahradu, ale u nás je blato musela jsem pak umejvat krysaříky  ab   ab   ab měla ta maličká blato až za ušima.  Jinak mně vyrazily tulipány  a okrasnej česnek.U sousedky kvetou sněženky )oni mají víc slunce). Mám dále narašenej rybíz a angreštový stromek - novej od loňska vysazený.Jahody co jsem loni založila záhon  na netkané textilii tak tam ty jahody taky už vypadají že se budé. Druhý  - starý záhon ještě dočista spí. A to je všechno  jinak jsem otevřela zahradní výběh slepicím ale moc tam nešly. Tak až to ještě víc oschne, vyhrabu trávníky. Jinak asi nic.

84

Re: Pokec o všem-9

u nas je teda pravy opak-sucho az děs! pokud Ti prasi lisky a puci angresty, postrikej je jeste..., dnes sem vysel bilej mak-nikde ho snad neprodavaji, tak mam pet radku... a dal jsem NPK tulipanum jiz skoro vsechny odrudy jsou jiz nad zemi.

85

Re: Pokec o všem-9

Ty pěstuješ mak?  zrovna dneska to po mě Pepča chtěl  a já to zamítla.  Myslím že by mi to tady vyklobali sykorky.  jednou jsem zkoušela pár slunečnic  a nenechaly mně ty potvory dočista nic.  Ani zabalit do sáčku nepomohlo. Proklobaly se i tím igelitem .

Stromek broskvoň nedělá dočista nic. Vypadá jako by uschla.  Na ostatní stromky jsem se nekoukla.Jen na ty keře  a ty raší.

86

Re: Pokec o všem-9

no letos prvne, chci mit letos hodne zeleniny-za prvy jako vegetarian spotrebuju fakt mnozstvi  ab  a taky me stve, ze zelenina neni ceska-takova mrkev je z Belgie, no hruuza! a mak bilej je k nesehnani, takze ho chci zkusit, pokud bude problem, prehodim pres ne textilii a bude to, tato odruda se navic sevysypava, takze o to lepe
jinak tak sem zitra hod foto stromku,ju?

87

Re: Pokec o všem-9

Tý broskvoňky?  To je docela maličký  a tak jo .

88

Re: Pokec o všem-9

ja ji mam vysazenou od lonska a pusci a snazi se, pupeny to ma pukly, proto jsem strikal, ted naposledy potreti...pak se jiz proti kaderavosti neochrani-nebo neda ochranit

89 Naposledy upravil: karelex (13-03-2011 20:38:16)

Re: Pokec o všem-9

Tak já nevím jestli přečkala zimu. Taky byla sázená loni. Rozhodně teda pupeny nemá nalitý. Tu jsem prohlížela. Zítra se ještě kouknu na ostatní stromky, ale jsou uvnitř záhonu  a mně se nechtělo do toho blata šlapat.

90 Naposledy upravil: Miroslav (13-03-2011 20:59:09)

Re: Pokec o všem-9

u vas Karen prselo?-jak tam muzes mit mokro?! dnes sem vysel i redkvicky ven a musel jsem je zalit spolecne se spenatem, ktery prave klici a ma suchou zem