91

Re: Pokec o všem-9

Nepršelo , ale ještě pořád v noci mrznetak asi zem ještě nemohla vyschnout když je zmrzla  .Nebo nevím, mimo trávník jsem se bořila  a i ten maličkej krysařík se celej zablátil.

92

Re: Pokec o všem-9

myslel jsem, ze je na jizni Morave sucho, tak to zas jen u nas zacina byt Sahara

93

Re: Pokec o všem-9

Tak Toscy u nás už neměli. Janka už má od Helenky a Jiřinku musím zklamat. Koupila jsem tedy aspoň Athene pro Jirku a Gilmar pro Evku - Komuli.

94

Re: Pokec o všem-9

Zítra budu posílat semínka,kdo má ještě zájem,ať se napíše ke mě.

Karen,co ty,jako obvykle všechna?

95

Re: Pokec o všem-9

Ne ne já už nemůžu jsem uplně plná. Snad až v druhé -letní vlně  až se okna uvolní. Ale jsi hodnej že na mne myslíš.

96

Re: Pokec o všem-9

Tak poslat můžu a zasadit můžeš později.Je jich moc.

97

Re: Pokec o všem-9

Já teď taky nevysévám,až tak za 14 dní začnu.Ať to mám vše naráz zaseté a abych mohl co nejdříve dát výsevy ven.

98

Re: Pokec o všem-9

koukam, ze krize nastala nejen u me  an

99

Re: Pokec o všem-9

Já dneska na tu zahradu nakovec nešla.  Nežli jsem se odhodlala začalo poprchávat, ale jen chvíli.Zatím jsem tam nedělala vůbec nic.

100

Re: Pokec o všem-9

dnes cely den bylo oblacno, az navecer bylo nejlepe, slunecno-zem vonela, ptaci  zpivali, proste idealni jarni den-a ja nasazoval nove stoly do skleniku, uz je malo mista vsude, tak hledam misto kde se da  ab

101

Re: Pokec o všem-9

Já dnes sázela petržel a mrkvu.

102

Re: Pokec o všem-9

Vy se máte já nesázela ani nedělala stoly já ležela na stole ale nemocničním.   ab     ab

103 Naposledy upravil: karelex (15-03-2011 21:44:28)

Re: Pokec o všem-9

Tak máš po operaci?
Já teda taky nedělala na zahradě nic. Nějak se mi pořád nechce.  ab

104

Re: Pokec o všem-9

tak dej Jani vedet!
jsem rad, ze je hotove zrotavatorovane pole a srovnane, ted uz budu pomalu vysevat... doma teda taky vysevam, uz je toho nejak moc  :o  ale hlavne, tatkovi jsem koupil višeň - chce ji s mamkou na marmelady a sobe merunku  an

105

Re: Pokec o všem-9

Po operaci nemám zatím experimenteji skouší co zabere-infuze nic,obstřik pateře taky nic,ten mužou už jen 2x jestli jsem je dobře pochopila .No a pak se uvidí.Mám dojem že dneska je to všechno o penězích .To nemám na mysli uplatky ale peníze na zákroky.

106

Re: Pokec o všem-9

Jani,  a nelepší se ti to ani trochu?  Já měla potíže se zády jen jednou.Na vyšetření mně řekli že nejhorší je krční i když tam mě to nikdy nebolelo.  Od bolesti mně zabral obstřik,ale nakonec mně pomohlo jezdit na kole.  V pátek z Ivančic na chatu  a v neděli zase naspět. Docela mě to překvapilo, ale od tý doby  mám uplně pokoj a už je to spoustu roků. Doktor mně tenkrát řekl že posílený svalový korzet páteř drží a proto že to pomohlo.  Asi jsem to měla ještě v začátcích  i když pro mě to bylo tenkrát docela zlý hlavně v noci jsem si nemohla lehnout.

107

Re: Pokec o všem-9

No dnaska to obstříkli v 13,30 a už to zase bolí takže žádná sláva.O bolestech ani nemluvím,nikdy bych nevěřila že je možné 24 hodin trpět jak vůl.Každej pohyb je neskutečná bolest někdy jsem jak Meresjev z ložnice do kuchyně doslova po kolenou.A to si myslím že nejsem žádnej srab a bolístka.Mám docela vysokej práh bolestivosti,ale tohle je i na mě moc.

108

Re: Pokec o všem-9

To je teda hrozný, takhle trpět. Snad už ti konečně nějak pomůžou. To už je ta operace uplné požehnání, je kdyby se už pro nějaké to řešení konečně rozhodli ,že!!

109 Naposledy upravil: janka (15-03-2011 22:55:23)

Re: Pokec o všem-9

Kdyby přišli o pul noci tak bych šla i pěšky kamkoli    ab    ab     jdu si lehnout tak dobrou noc.    :/    :/

110

Re: Pokec o všem-9

http://www.debloembol.nl/catalog/index.php?cPath=130    ab

111

Re: Pokec o všem-9

Dneska už napršelo všem, co po tom touží?

112

Re: Pokec o všem-9

V Ivančicích teda jo  ab

113

Re: Pokec o všem-9

u nás ani nekráplo. zato vítr byl spíš jako vichřice

114

Re: Pokec o všem-9

Tady  tak do hrnku.Sucho!!!

115

Re: Pokec o všem-9

U nás po tom netoužíme, mokro je tu ještě od tání sněhu až moc, takže by to chtělo spíš sluníčko, aby se semínka v zemi neutopila(o:

116

Re: Pokec o všem-9

Tak u nás teda lilo pěkně, už od včera  a dneska to pokračovalo  a dost.

117

Re: Pokec o všem-9

u nas v kuse porad lehce mrholi-nebo spis jako kdyz pada mlha...takze o zalliti nemuze byt řeč

118

Re: Pokec o všem-9

Tak jsem se konečně dostala k počítači.
S těch  kupovaných cibulek mi na květ jde 5ks kromě Pamely.Některé budou mít i tři květy.

119

Re: Pokec o všem-9

Pokvete: Exotica,Exposure,Novela Splash,Tres chic
Pamela ne-zatím  ab

120

Re: Pokec o všem-9

Helenko krásně ti kvetou jedna je hezčí jak druhá moc gratuluji  an