1

Téma: Nabídka semen

Dobrý den, dnes jsem sklidila semena hvězdníku Temptation, je hodně podobný Charismě. Mám jich více, nabízím tedy jejich výměnu za jiná semena nebo ještě lépe malé cibulky jiných kultivarů (nebo i no name). Mám jich sice ve své sbírce už dost, ale třeba se na nějaké výměně shodneme. Zdraví Jana.

2

Re: Nabídka semen

Přidávám se k Janě..... ab, můžu nabídnout Charismu. Sklidila jsem je nedávno, jsou moc krásné, velké, sytě černé....a mám jich povícero(Charisma se "pochlapila"), takže pokud má někdo zájem o výměnu, dejte mi vědět. Buď sem nebo na mail: kopci@seznam.cz
Více na www.kopci.estranky.cz

3 Naposledy upravil: karelex (18-03-2010 16:16:22)

Re: Nabídka semen

Vidím ,že tohle téma tu už bylo a je jaksi zapomenuté, tak já jej oživím::::::::::::::::::::::::::::

Dneska jsem sklidila dvě tobolky a to ze spojení:
.Minerva + Passadena
.Minerva + Piccolo
.Minerva + Dancing Queen

Poslední semeník počítám,že bude do pondělí taky sklizený.
Kdo chce semínka poslat pošlete adresu na můj mail : karenvalkova@seznam.cz

počítám, že bych to v pondělí rozeslala  an

ab   ab   ab   ab BEATO ZE SLOVENSKA !!!!!! :-) :-) :-)

Napiš mi znovu adresu - mail, počítám se semínky i pro tebe!

4

Re: Nabídka semen

Jitko, Jani, já bych si pár semínek ráda vzala, ale žádná semínka na výměnu momentálně nemám a cibulky vám oběma budu posílat později, to už jsme domluvené... an

5

Re: Nabídka semen

Karen, spolu jsme domluvené, stavím se dneska nebo zítra  an  Doufám že máš koupené květináče, máš tady už cibule z Lukon Glads  an

6

Re: Nabídka semen

Evo, neboj květináče mám nachystaný, zeminu taky. Jo a ta nabídka nede mnou je z roku 2009  ab   ab   ab   ab   ab   ab

7

Re: Nabídka semen

Karen, my jsme takové oživovačky témat...  ab
ale myslím, že tohle téma teď bude hodně v kurzu

8

Re: Nabídka semen

No vidíš Karen, já si toho vůbec nemšimla  ab   ab   ab

9

Re: Nabídka semen

Karen příští týden budou semínka toho tměvě červeného máš pořád zájem?
Začíná mi rozkvétat Benefica a znovu kvete tnavě červený - řekla bych že barvou si budou hodně podobné,možná stejné.
Jak Benefica vykvete dám fotky na srovnání.

10

Re: Nabídka semen

Karen ty fotky s petkama sem dám zítra ,hrozně se mi to seká.

11

Re: Nabídka semen

Heli, počítám že zítra se mi otevře podle objednávky .Benfica, Poupě se mi zdá až moc tmavé, teda já žádný kvetoucí neviděla, ale podle fotky,  když to porovnávám. Podle toho, ale asi i tak budu ráda, když mi je pošleš. A ty budeš chtít ta moje co jsem inzerovala nahoře?
Petku už jsem vyrobila jen tak podle tvého návodu a už jsou tam první ta včerejší semínka
http://sklad.obrazku.cz/t341978_22201007....jpg

12

Re: Nabídka semen

Tak Carnival je opylený týden a Machala první stvol včera  an  ad

13

Re: Nabídka semen

Kdo bude mít zájem , jsou semínka:
Gilmar
Tmavě červená - oboje nekřížená.
S Karen počítám, nejsem si jistá jestli někdo nějaké nechtěl takže pokud máte zájem  hlaste se. helena

14

Re: Nabídka semen

kopci, ja mám ešte záujem o semienka charismy..a tentokrát sa posnažím ešte viac aby z toho niečo bolo! an

15

Re: Nabídka semen

Zuzko, pokud by kopci už neměla semínka charismy já budu mít.Ještě nejsou hotová počítám tak 14 dnů.Plus mínus.já to nikdy nezapisuji.

16

Re: Nabídka semen

Tady jsou semeníky Carnivalu,je jich 6 opylených   an
http://sklad.obrazku.cz/t343163_P1110952.JPG

17

Re: Nabídka semen

heli, tak mi môžeš poslať ty veď to je jedno ab len dúfam že tentokrát niečo vzíde...prvé semienka od kopci mi nevzišli ale nieje to jej chyba ale moja...hybrid ako ja to s nimi nejak nevie  ab ale posnažím sa

18

Re: Nabídka semen

Maci, a čím si opelila?

19 Naposledy upravil: Zuzka (20-03-2010 18:28:44)

Re: Nabídka semen

ozaj, nemá tu niekto semienka san rema, romy alebo santiaga?a ešte by som chcela odrodu toscana... chcela by som tieto am ale v obchodoch som našla len také obyčajnejšie odrody a ešte k tomu v úbohom stave ac potešili by ma tie semienka a ešte  by som konečne rada nejakú double odrodu

20

Re: Nabídka semen

Zuzi...čistá Carnival
http://sklad.obrazku.cz/t343211_asiodrdaCarnival.JPG
Bude týden před Machalou,tak je pošlu zároveň....VŠEM  ae  an  ab

21

Re: Nabídka semen

Maci, tak si aj ja prosím semienka..aj Carnival aj Machalu an

22

Re: Nabídka semen

Marci teďka nevím se mnou počítáš?  an

23

Re: Nabídka semen

Je nádhernej ale já nechcííí semínkaaa nééé

24

Re: Nabídka semen

Marci, se mnou prosím taky počítej se semínkama  an  Ráda zase nějaká adoptuji  ab

25

Re: Nabídka semen

Rady, tak když nechceš semínka, tak já ti pak pošlu od každé vzešlé odrůdy jednu cibulku, jo?  ab  Ale nejdřív na podzim  an

26

Re: Nabídka semen

Evi, to bych taky brala....takovy servis.... :-)

27

Re: Nabídka semen

Evi děkuji předem a já zas potom tobě co tu bude ale já včera byl nějakej divnej a zapomněl jsem tě podpořit s tou nemocnicí tak držím pěstičky a hodně zdravíčka ti přeji ju !!!  an  ab  ad

28

Re: Nabídka semen

A hlavně jak budou ty semínka od té Minervy tak je pošlu buď tobě nebo Karen ju a pak se rozdělíte a co fólie už máš spacák ???  ae  ae  ad

29

Re: Nabídka semen

http://sklad.obrazku.cz/t343783_001.JPGHeli to jsou semínka od tebe snad se jim daří ad  ad  ad

30

Re: Nabídka semen

Jitko, ráda ti taky pak pošlu cibulečky, mám jich víc než dost  ab  Rady, fólii už mám, ještě jednou díky moc  an  A přeji všechno nejlepší k svátku http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8699.gif