91

Re: Dárečky

Je to hrůza já bojuju se spálou u jedné cibulky od Florea jedna už pokvete a ta nemocná má nasazené 2 stvoly ale nehýbe se tak jsem jí vyndala a máčím v previcuru ac  ac

92

Re: Dárečky

Tak snad se ti ji podaří vyléčit  an  Každé cibulky je škoda  an

93

Re: Dárečky

Evi cibule vypadají úžasně. Po letošní zimní sezoně (co cibule to hniloba) je až neuvěřitelné, že si vůbec vybrala zdravé  an
Už se těším na fotky květů. Tři květní stvoly jsem ještě ani neviděla  ab  Musí to být nádhera pokud se povede a vykvetou současně. Držím palce aby se povedlo a mohla jsi se těšit z nádherných květů... an

94

Re: Dárečky

Tak jsem dneska přesazovala amarylky mamině a objevila jsem jedno mimčo  ab  tak už je u mě-a barva ?  ab Bílá nebo červená....
http://sklad.obrazku.cz/t338104_P1110782.JPG

95

Re: Dárečky

Trošku oživím toto téma  an  Právě mi přišel dáreček od jedné moc hodné paní, která jej se mnou vyměnila za dvě cibulky  an  V jednom květináči se tísnilo asi 10 cibulek, z toho dvě obrovské a 8 malých (už s kořínky). Fotka květu je dost nekvalitní, ale i tak jsem to riskla a uvidíme, třeba ještě vykvete  an

http://sklad.obrazku.cz/t376430_f2684457.jpg http://sklad.obrazku.cz/t376431_DSC04711.JPG http://sklad.obrazku.cz/t376432_DSC04712.JPG http://sklad.obrazku.cz/t376433_DSC04713.JPG

96

Re: Dárečky

Tak ta je teda nádherná super barva má to někdo štěstí  an

97

Re: Dárečky

Evi je krásná, to jsi dobře udělala, že sis rozšířila sbírku o takový exemplář. kdybys nááhodou nevěděla co s miminky a jedno ti zbylo.... u nás by se mu moc líbilo ad

98

Re: Dárečky

Radku, jestli se ti líbí, tak ti mimi pošlu. Je jich dost. Evi, tobě taky pošlu, počítala jsem s vámi oběma...   an  Takže miminka můžu poslat těmto lidičkám: Radek, Evča (Komule), Karen, Marcela, Helena, Janka P., Karel ??? Prosím všechny uvedené (kromě Radka a Evči), aby napsali jestli mají zájem nebo néé, ať je můžu kdyžtak nabídnout dál  an

Re: Dárečky

Evy to je krásná barva kdyby jsi nevěděla co s miminkama u mě by se jednomu také líbilo  ab

100

Re: Dárečky

Jani, třeba se na tebe taky dostane  an  Musíš počkat jak se rozhodnou ostatní, s nimi si totiž měním buď cibulky nebo semínka tak mají přednost, nezlob se  ad Ale můžu tě uklidnit... na těch dvou velkých cibulkách se klubou už další nová mimi, tak by byly později  an

101

Re: Dárečky

Evičko to mi vůbec nevadí já až něco budu mít tak taky tady budu nabízet,ale ted nemam nic já začínám a to,že mají tady holky přednost je pochopitelný vůbec se nezlobím a chápu to a moc ráda si počkám jen tě poprosím jestli by sis mě nepoznamenala ab

102

Re: Dárečky

Už tě mám poznamenanou  an  Neboj, třeba někdo nebude chtít a nebudeš muset čekat  ab  A až budu přesazovat ty křížence, tak si na tebe taky vzpomenu, neboj, těch bude spoooousta  ab

103

Re: Dárečky

Evy to jsi moc hodná mě nevadí čekat dnes mi od někoho také přišli semínka nevím komu poděkovat za balíček

104

Re: Dárečky

Evi, aj ja mám záujem

105

Re: Dárečky

Evi, tak bych měla zájem o cibulku. Já tady z těch Janiček mám hokej, ale počítám, že nejsem Janka P. Když cibulka nevyjde, nevadí, někdy příště  ad Jana

106

Re: Dárečky

Evi tak to je krásný dáreček nemám na žádné takové dárečky štěstí to ale nevadí říká se že se štěstí unaví a sedne i na vola ab  ab  ab ,tak se také někdy dočkám snad ab  ab  ab

107

Re: Dárečky

Jani (japa), sice nejsi Janka P., ale taky s tebou počítám, neboj  ab  To je samozřejmé, nemusíš mít strach  ad

108

Re: Dárečky

Evi, a somnou počítaš?

109

Re: Dárečky

Evi joooo,joooo ad  ad  ad beru všema deseti.Děkuji.

Japa a janina mlynarova -holky nebuďte smutné, chystám pro vás obě cibulku.Musíte ,ale ještě chvilku vydržet.Napíšu vám až to bude aktuální na mejl.helena

110

Re: Dárečky

Zuzko, seznam lidí s kterými předem počítám je uvedený někde výše  an  Mnohým lidem jsem dlužna za semínka, případně cibulky, tak nabízím nejdříve jim  an

111 Naposledy upravil: Zuzka (28-04-2010 14:52:05)

Re: Dárečky

Evi, v pohode...ja tu mám pre teba tú cibulku ale zatial nemá korienky a má len 2 listy...a nič sa s ňou nedeje...a nechcem ti dať cibulku čo nerastie ag

112

Re: Dárečky

Helenko, nemáš zač  ad  Jakou cibulku holkám chystáš?? - teda jestli to není tajné  ab  ab

113

Re: Dárečky

Japa z toho že máš guláš v Janách si nic nedělej nejsi sama an  an já když si nejsem jistá které je odkaz určený půl hodiny pátrám po stránce  ab  ab

114

Re: Dárečky

Zuzko, já si na cibulku ráda počkám, až poroste tak poroste. A ta ode mě ti roste??

115

Re: Dárečky

Evi, vypadá že hej..dáva si načas ale lístok pomaly vykúka

116

Re: Dárečky

Eviku,az zase narostou nejaky mimca,tak bych i ja mel velky zajem.Ale to predbiham.

117

Re: Dárečky

Mimča jsou ještě dvě, ale malé.. budou až na podzim  an

118

Re: Dárečky

budte v  klidu jak tam nenapíšete Jana mlyn tak taky nevim komu to je ab

119

Re: Dárečky

Zajímavý je, že dnes se už jméno Jana moc nedává. Ještěže to zachraňujeme my ad
Heli, děkuji za sebe i druhou Janu za nabízenou cibulku, taky tu něco mám, zatím ale bohužel nevím, jak pokvetou. Jana

120 Naposledy upravil: Radek (28-04-2010 20:10:45)

Re: Dárečky

Macku tak nevím ale nic nedošlo ???  ag ale Karen ví něco dřív jak já tak jsem čouhal  an  ab