1

Téma: Nabídka společné objednávky

dnes jsem mailem dostala nabídku jarního prodeje cibulí od firmy Eurobulb, od které jsem si objednávala něco vloni. dívala jsem se na jejich sortiment už v prosinci a některé hvězdníky i přes embargo, které jsem na nákup uvalila, mně vyloženě učarovaly. jenže limit pro objednávku je min. 40 € a já si vybrala jen za 20 €. také mají oproti jiným firmám dražší poštovné - 15 €. a tak mě napadlo, jestli by se někdo nechtěl přidat. cibule mají naopak mnohem levnější, než kdekoliv jinde. pokud byste tedy měl někdo zájem se mnou na nákupu participovat, napište mi na můj mail (komule@seznam.cz).
a ještě odkaz na stránky:
www.eurobulb.nl

2

Re: Nabídka společné objednávky

Hmm, není to špatná nabídka, akorát mě mrzí, že některé mají vyprodané-ty nej samo. Kdy budeš objednávat...?

3

Re: Nabídka společné objednávky

chtěla bych v průběhu příštího týdne, aby nevyprodali všechno...

4

Re: Nabídka společné objednávky

komule napsal:

chtěla bych v průběhu příštího týdne, aby nevyprodali všechno...

Dobrý den,
objednala bych si s Vámi 4 amarylky, a to: 1) EXOTIC STAR, 2) AMPUTO, 3) SUPREME GARDEN, 4) SUMATRA, které by měly dohromady stát 25 €. Samozdřejmě bych se podílela i na poštovném. Moje emailová adresa: jhozova@seznam.cz

5

Re: Nabídka společné objednávky

myslim, ze u lukon glads je taky hodne odrud,navic katalog uz asi vysel...

6

Re: Nabídka společné objednávky

Miroslav napsal:

myslim, ze u lukon glads je taky hodne odrud,navic katalog uz asi vysel...

no jo já se tam už dvakrát zkoušel zaregistrovat a nic zboží mám stále v košíku a oni ani nereagují na e-mail tak nevím co si o tom mám myslet ale už mne nebaví stále dokola vyplnovat registraci a nakonec mi to nejde  :rolleyes:

7

Re: Nabídka společné objednávky

bude niekto zo slovenska objednavat zo stranky eurobulb?

8

Re: Nabídka společné objednávky

Radku, mně se taky nepodařilo zaregistrovat v Lukon Glads. Ale objednávám si tam 2x ročně e-mailem a zcela bez problémů. Na objednávku neodpovídají, musíš počkat přímo na balík. Jana

9

Re: Nabídka společné objednávky

no ale já jim psal že se nemohu zaregistrovat na e-mail a ani se neobtěžovali napsat :cool:

10

Re: Nabídka společné objednávky

Radek napsal:

no jo já se tam už dvakrát zkoušel zaregistrovat a nic zboží mám stále v košíku a oni ani nereagují na e-mail tak nevím co si o tom mám myslet ale už mne nebaví stále dokola vyplnovat registraci a nakonec mi to nejde  :rolleyes:

zatim je nemaji aktualizovane takze chvili musime pockat, ale behem ledna je maji kazdorocne v poradku....ale vyber bude urcite ok....

11

Re: Nabídka společné objednávky

Miroslav napsal:

myslim, ze u lukon glads je taky hodne odrud,navic katalog uz asi vysel...

Mirku, nechci prosazovat zahraniční objednávky, je mnohdy snazší objednat si v ČR už jen kvůli případné reklamaci, ale když vezmu v úvahu fakta, tak Koníček na konci ledna stále ještě nemá funkční jarní katalog, nejlevnější hvězdníky od něj jsou za 155,- Kč, nemá odrůdy, které bych si chtěla objednat, a prostým výpočtem (4x nejlevnější hvězdník od LG = 620,- Kč / 4x hvězdník dle mého výběru od Eurobulb = 19,30 € při přepočtu v den objednání 521,- Kč) mně  přijde zahraniční nabídka lákavá. a navíc již vyzkoušená i po stránce shodnosti dodaných odrůd s objednávkou. je to každého svobodná volba

12

Re: Nabídka společné objednávky

ja si nicmene pockam az vyjde jarni katalog...videl jsem ve skladu co ma za pekny cibule,loni sem si objednal Picotee a odruda odpovidala, ba co vic...nemela ani spalu-coz je uz docela vzacnost...

13

Re: Nabídka společné objednávky

komule napsal:

chtěla bych v průběhu příštího týdne, aby nevyprodali všechno...


   Taky bych se přidal,ale asi už jste objednali, že? Kdo váhá,.......Jinak zdraví Karel

14

Re: Nabídka společné objednávky

a to by se jednalo o objednavku z techto stranek? www.eurobulb.nl  nebo mate jeste nejaky jiny stranky???

15

Re: Nabídka společné objednávky

na tech eurobulb toho uz je hodne vyprodano, sem se dival jeste tady:  http://www.peternyssen.com/stock.php?ca … roupid=115 
pak tady-ale nektere dost drahe... http://www.shopwiki.co.uk/Amaryllis+bulbs

16

Re: Nabídka společné objednávky

tak tohle sem dnes nasel... http://www.aukro.cz/search.php?sg=0&string=amarylis

17

Re: Nabídka společné objednávky

Na to aukro jsem koukala asi před týdnem,asi si prodejce dělá srandu an Takové peníze mu nikdo za takové cibulky nedá:) Kdyby to byly aspoň květu schopné cibule, ale takové maličké :mad:

18

Re: Nabídka společné objednávky

no jsou to hl.semena...

19

Re: Nabídka společné objednávky

Má tam i cibulky, dva roky staré, kolem 100 Kč an A pak jednu "obří" ab Má pět cm v průměru ab

20

Re: Nabídka společné objednávky

Miroslav napsal:

tak tohle sem dnes nasel... http://www.aukro.cz/search.php?sg=0&string=amarylis

Kouknul jsem na aukro a vidím svoji fotografi Picotee a dokonce se znakem "radimblue", asi aby mu jí někdo neukradl.  ab

eda

21

Re: Nabídka společné objednávky

tak to musel byt pro tebe docela šok, co :-)

22

Re: Nabídka společné objednávky

Mě to zase tak nevadí, počítám s tím. Zatím jsem jich příliš zkopírovaných neviděl. Ale ten znak, to je dobrý. Paní Květa (radimblue) je na aukru hodně aktivní.  ag

eda

23

Re: Nabídka společné objednávky

O těchto cibulkách vím.Minulý rok jsem si jednu koupila ,to ještě nepsal jak jsou velké a staré.Měla jsem zato že si kupuji cibulku která bude kvést,nebo už kvetla,jaké bylo mé sklamání když mi za 140kč došla údajně dvouletá cibulka,kderá má
4cm v průměru(teď jsem ji měřila).A aby to nebylo vše ,tak ta potvůrka celé léto nechtěla pustit kořínky.Od té doby jsem u tohoto prodejce(radimboule) nekoupila nic.To si raději koupím v obchodě a risknu ,že bude úplně jiná.Stejně než mi ta jeho cibule bude kvést,to se načekám......

24

Re: Nabídka společné objednávky

Ahojky všichni,
dnes jsem dostala balíček s amarylkama, které objednávala Komule od Eurobulb a musím ji moc pochválit. Cibule jsou veliké a zdavé, mám radost jako už dávno ne http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11909.gif.

Veliké díííky. Rita http://www.celysvet.cz/skin/smile/s11650.gif

25

Re: Nabídka společné objednávky

Aaaaa co to bylo prosím za druhy ????  an  ad

26

Re: Nabídka společné objednávky

Ahojky Radku  an
objednala jsem si Exotic star, Amputo, Supreme garden, Sumatru a Giraffe. Supreme garden a Exotic star mají i malé cibulky, takže až budou větší můžu ti nějakou poslat  an  :rolleyes:
Exotic star má už dvě květní poupata, tak se pak pokusím je zvěčnit.  :cool:

27

Re: Nabídka společné objednávky

Kde najdu odkaz na ten Eurobulb

28

Re: Nabídka společné objednávky

Rito jsi na mne mooooc hodná fakt ale to ses rozšoupla teda jste se obě rozjely teda to já jsem žabař teď čekám od toho Petro už by to mnělo bejt tento měsíc snad jsem jak malé dítě   an  ae

29

Re: Nabídka společné objednávky

Kájo, promiň, ale na tohle vlákno jsem se podívala až dnes, protože se opět stalo aktivní... stejně bylo už opravdu pozdě, objednávala jsem myslím 8.1.
já sem zase nechodím tak často (i když pravda v posledních dnech zase ano) a proto jsem v takovýchto případech raději pro mailovou komunikaci. myslím, že to příští rok opět zopakujeme, takže se můžeš přidat a zatím vytipovávat kandidáty na objednávku :-)

30

Re: Nabídka společné objednávky

Macku, hned v mém prvním příspěvku  ab

Radku, myslíš obě jako mě a Ritu? ale nás bylo daleko víc!