61

Re: Nabídka společné objednávky

Se ozvi ještě dnes...... an

62

Re: Nabídka společné objednávky

Pokud by měl někdo zájem,tak to co je na obrázku mám možnost sehnat za 215 Kč.Všech 8 ks za tuto cenu.Podmínkou však je objednávka minimálně 5 ti setů.Pokud bude zájem,já si určitě za ty kačky celou sadu vezmu,a přihlásí se další 4 lidi,tak to objednám.

http://img.janforman.com/th/amky21579t6.jpg

63

Re: Nabídka společné objednávky

To jako 8 cibulí za 215Kč? To bych brala taky. ab
Nebo to špatně chápu?

64

Re: Nabídka společné objednávky

Chápeš to správně.

65

Re: Nabídka společné objednávky

Jirko - to bych se tedy k Vám ráda přidala. 8 cibulí za 215Kč - to snad ani není možné.

66

Re: Nabídka společné objednávky

A to už je i s dopravou ke mě domů.

67

Re: Nabídka společné objednávky

Jirko a pak bys nám to rozeslal??? Ještě jsem se žádné společné objednávky neúčastnila tak se ptám. Náklady na poštovné a balné Ti  samozřejmě uhradím  ag

68

Re: Nabídka společné objednávky

Jirko jestli je volno tak bych taky jednu sadu. Cenan je super. :rolleyes:

69

Re: Nabídka společné objednávky

Já se taky přidám:-) Jana

70

Re: Nabídka společné objednávky

Ahoj.Taky se přidávám.Lenka

71

Re: Nabídka společné objednávky

Jirko, taky mám zájem o jednu sadu  an

72

Re: Nabídka společné objednávky

Jiří, i já bych měl zájem, pokud se do objednávky vejdu. Předem díky. Josef.

73

Re: Nabídka společné objednávky

Já se taky přidávám  ag

74

Re: Nabídka společné objednávky

Ok,jsem rád že je nás tolik,hned ráno to objednám.A pak dám vědět co a jak.Jana(Japa) si to vyzvedne u mě asi sama a ostatním se budu snažit to poslat nějak naráz s objednávkou z Royalcolors,tedy pokud nebudou moc nakvetlé,či nepřijdou v rozdílném termínu.Ti co z RC nemají to samozřejmě dostanou obratem taky.Zatím nevím cenu dopravy,protože nemám představu o váze,ale to bych pak dopřesnil.Ale bude to max kolem 70 Kč,to se dá unést ne?Pak Vám dám další info u mě ve fóru.

Jinak z RC potvrdily objednávku a platbu a mělo by být vše,co se objednalo skladem.Dojdou poslední týden v březnu.

75

Re: Nabídka společné objednávky

Přišel mi email od prodejce,že amarylisy nejsou teď zatím skladem,tak jakmile dojdou,či dojde avízo,dám vědět.Objednal jsem 10 sad.Peníze budeme samozřejmě řešit až budou amky doma.

76

Re: Nabídka společné objednávky

Tak snad je brzy dostanou  an

77 Naposledy upravil: dj.joop (19-03-2012 15:39:48)

Re: Nabídka společné objednávky

Dnes jsem se z kontaktoval z panem Bilavčíkem ohledně nabízených amarylisů viz. příspěvek 62 a dozvěděl jsem se,že pokud budou v Holandsku na skladě tak mi je během středy doveze.Pokud by nebyly přímo  tyto,tak vozí mix nezasazených cibulí cca po 15 ks či případně i od jiných firem také buď hrnkované nebo i volné.Nabídka, kterou jsem objevil byla bohužel z konce roku.Každopádně mi říkal,že amarylisy by se pohybovaly ve stejné cenové hladině,+- 30kč.Takže ve středu dám vědět víc.

Tak chyba lávky,teď mi pán napsal,že v techto odkazech:

http://cultrapraha.cz/amaryliscerveny2k … ?ItemIdx=5

http://cultrapraha.cz/amarylismix1kvet% … ?ItemIdx=6

je prý uvedena cena za kus.



No tak jsem mu odepsal,že to je teda cena hodně přemrštěná,že od 50 kč se dají sehnat i jinde tyto hrnkované a kultivary od 100 kč.

Tak se všem omlovám za mistifikaci ale teprve až v poslední komunikaci s firmou jsem se toto dozvěděl.Alespoň zde máte odkazy,ze kterých jsem původně byl nadšený ale dnes už tedy nikoliv.

78 Naposledy upravil: dj.joop (02-09-2012 11:20:46)

Re: Nabídka společné objednávky

Ahoj všem,
budu dělat společné objednávky od těchto prodejců Amaryllis Bulbs Loose a Florianabulbose,tak pokud by měl někdo o něco zájem tak napište .Ještě mám možnost květuschopné H.yungacencis za cca 10 až 15 €,podle toho kolik z nás bude mít zájem a nějaké cibulky mám ještě i u sebe v nabídce. Objednávat bych chtěl během 14 dní.

79

Re: Nabídka společné objednávky

moc prosím,mohl by jsi sem dát odkaz na nabídku z které si máme vybírat?

80

Re: Nabídka společné objednávky

http://www.florianabulbose.eu/cataloghi/cat7.htm a http://www.nextday-bulbs.co.uk/acatalog … bs_uk.html

81

Re: Nabídka společné objednávky

dík  večer se mrknu,teď už zase musím pustit na počítač Pepču.

82

Re: Nabídka společné objednávky

Tak zatím uvažuji o těchto.
MAGIC GREEN, MERENGUE a z druhé  nabídky  Emerald Exotic Amaryllis, La Paz Exotic Amaryllis

Ten H.yungacencis ještě pouvažuji  an

83

Re: Nabídka společné objednávky

Jirko, prosím o Sweet Lilian, tu sháním už dávno  :rolleyes:   :o

84

Re: Nabídka společné objednávky

Jirko,
prosím o Pink rascal,Lollypop,Helios,Tango,Swet lilian
nevíš jak je to s tím Herculesem?

85

Re: Nabídka společné objednávky

Vím,měl by podle dodavatele být originál lila.

86

Re: Nabídka společné objednávky

Jirko,tak beru  ab

87

Re: Nabídka společné objednávky

Tak už jsem to promyslela a měla bych zájem o tyhle:

MAGIC GREEN, MERENGUE,LIMA a z druhé  nabídky  Emerald Exotic Amaryllis, La Paz Exotic Amaryllis .

A bude-li  H.yungacencistak tak i ten.