61

Re: Nabídka cibulek

Evčo, ty oba se mi moc líbí , tak je namnož a ráda si vezmu, kdybys tu červenou chtěla, tak ti nechám ráda. 
Mimi od tebe bude asi v pořádku. Mám jej v květináčku u okna a on se ten lísteček tak velice natahuje ke světlu, že jsem si první ráno myslela ,že zvadl ab ,uplně skoro ležel,ale po otočení se zase natáhl na druhou sranu, tak ,že mu nic není :o

62

Re: Nabídka cibulek

Goretka napsal:

Tak oprava - je jich "jen" 7... Ale i tak slušný, ne? Tak jsem si opravdu sepsala pořadník - Radek, Helena, japa, Evča, Karelex. Mám i jiné mimi, ráno to prohlídnu a napíšu které jsou už oddělitelné. Teď už jdu do hajan. Ještě že je zítra neděle. :/ ad

Goretko, jestli muzu poprosit, taky se hlasim do poradniku k temto vsem....o Toscu
Jita (kopci)

63

Re: Nabídka cibulek

Karen, to jsem ráda že se mimču daří, už vykoukl další lísteček, takže snad půjdou všechny ad Tu červenou si moc ráda vezmu ad

64

Re: Nabídka cibulek

Dobře, ,jak budu přesazovat na zahradu ,tak uvidím jak je velká ta první. Ta tam byla už když jsem ji sázela.Mohla by být už dost veliká ,zatím má 2 listy tak 20 cm dlouhé.

65

Re: Nabídka cibulek

Tak to je pěkný, díky moc ad

66

Re: Nabídka cibulek

Tady je ten slíbený seznam "Mimi – leden 2010"

Sweet Lilian            samost. květník         možno ihned
Apple Blossom             samost. květník           

Následující mimi budou příští rok na jaře:
Alfresco           
Blossmo Peacok 2 ks
Dancing Queen
Elvas – světlejší           
Exposure           
Charisma
Jewel                ještě nekvetl tak snad je to on
Megastar
Night star
Rebecca
Rilona
Rozetta
Santiago 2 ks
Sweet pink
Toronto
Tosca 7ks            Radek, Helena, japa, Evča, Karelex, kopci


Hádě 2ks - červený s bílým středem, asi botanický druh. Dobře kvete, roste a množí se. Pokusím se sem dát foto.
A to je všechno.

67

Re: Nabídka cibulek

http://sklad.obrazku.cz/obr291584_HD.jpg

68

Re: Nabídka cibulek

óóóóó povedlo se.... já jsem tak šikovná ad

69

Re: Nabídka cibulek

Goretko, hlásím se o mimi ab Tomu říkám sbírka ad Pokud bych mohla, tak bych si ráda vzala alfresco, bloosom peacok, Jewel, Rozetta, Santiago, Toronto. Samozřejmě budu vděčná za jakoukoliv cibulku, i jednu jedinou... Z toho co píšete mám akorát sweet pink, charismu, elvas a Apple Bloosom, ale ten je zatím maličký ad A to mám celkem asi 21 odrůd an Můžu zatím nabídnout jen tu baby star a pak ten Brazilský amarylis ad Ale určitě bych do budoucna mohla nabídnout i jiné ad

70

Re: Nabídka cibulek

Goretko ,taková krásná sbírka taky bych si vybrala cokoliv co by ti zbylo. Já mám teprve z těch co nabízíš jen Dancing Queen, Elvas, Sama co mám je tady na rajčeti  http://karelex1.rajce.idnes.cz/31_kvetiny-_amarilis/
Pár cibulek tam mám ale jsou bez jména a nevím jaké  jsou. Možná snad jestli dozrají tak semínka.

71

Re: Nabídka cibulek

Mně by se líbily Blossom Peacock (už jsem ho kupovala dvakrát a vždy ho zaměnili za jiný), Mega Star, Night Star a Rozetta. Když budou až příští rok, tak aspoň budu mít čas poshánět něco zajímavého na výměnu. I když s tvou sbírkou to bude velmi těžké :-)) Jana

72 Naposledy upravil: helena (25-01-2010 17:28:00)

Re: Nabídka cibulek

Pěkná nabídka .Taky nějaké dám k nabídce, ale bude to tak za 2 měsíce až budu vědět který je který.já je neznačím,takže až cibule kvete,tak vím která to je.Vyfocené je mám,ale která je která to ví jen ty cibulky.Určitě bych nějaké brala i to Hádě,člověk nikdy neví ......Pokud byste měla Sweet Lilian jen malou cibulku ,nepohrdla bych.

73 Naposledy upravil: Radek (27-01-2010 15:07:37)

Re: Nabídka cibulek

já se hlásím co zbude nějaké prcek se mi bude hodit do společenstva ab  zbyde na mne ??? :o

74

Re: Nabídka cibulek

Evča napsal:

Koupila jsem si od jedné paní z internetu tři cibulky amarylek, vím jen barvy, názvy ne, ale chtěla za jednu 50 Kč tak jsem to riskla. Jedna cibulka má být nějaký "brazilský", prý je hodně vzácný a špatně se množí, cibulka má jen asi dva cm v průměru.. ale když jsem ji šla přesadit (paní mi cibule poslala v květináčích s hlínou), tak jsem koukala jako blázen. Na té maličké cibulce bylo dalších 11 malilinkatých cibuliček. To jsem ještě nikdy neviděla ab http://sklad.obrazku.cz/t284579_DSC03557.JPG


Nazdárek a hezký den, jestli mám ještě šanci získat jednu z 11ti cibulek, budu rád. Bohužel už nemám, co bych nabídl, jedině až na podzim.Díky  Karel

75

Re: Nabídka cibulek

Karle, pokud se ujmou všechny tak šanci ještě máte, a pokud se neujmou tak budou určitě později ad Poznamenala jsem si vás, tak jakmile budou tak dám vědět. Pěkný den ad

76

Re: Nabídka cibulek

Sweet pink - každý ji má asi jinou. Takhle vypadá ta moje:
http://sklad.obrazku.cz/obr292179_NonameSweetpink.jpg

77

Re: Nabídka cibulek

Goretko, ta tvoje sweet pink je nádherná, ta moje vypadá takto: http://sklad.obrazku.cz/t292180_SweetPink1.JPG

78

Re: Nabídka cibulek

aktualizace seznamu. 

Apple Blossom                 samost. květník
Alfresco        Evča       
Blossmo Peacok 2 ks    Evča, japa
Dancing Queen
Elvas – světlejší           
Exposure           
Charisma
Jewel            Evča         ještě nekvetl, snad je to on
Megastar        japa
Night star        japa   
Rebecca
Rilona
Rosalia                    samost. květník
Rozetta            Evča
Santiago 2 ks        Evča
Sweet Lilian        helena         samost. květník
Sweet pink
Toronto        Evča
Tosca 7ks        Radek, helena, japa, Evča, Karelex, kopci
Hádě 2ks        Evča, helena

79

Re: Nabídka cibulek

doufám, že nejdu příliš pozdě... Goretko, moc ráda bych od Vás získala sedmou Toscu a druhé Santiago. děkuji předem. na oplátku nabízím zatím jen křížence, o kterých jsem na foru již psala a nemám je všechny zadány a možná něco, co upřesním při přesazování hvězdníků při jejich probouzení

80

Re: Nabídka cibulek

ještě jsem si všimla, že je volná Sweet Pink... prosím tedy i o tu. děkuji mnohokrát

81

Re: Nabídka cibulek

Zdravím Goretku a ráda bych si předobjednala amarylis Rebecca, Rilona, Rosalia, Elvas. Mám na výměnu cibulky amarylisu Aulicum, Papilio, Picotee, Beladona, příp. jiné již květuschopné cibule. Moc sháním Toscu, ale ta je zřejmě už pryč. Děkuji předem.

82 Naposledy upravil: helena (30-01-2010 15:28:37)

Re: Nabídka cibulek

Rito ,neměla bys i jen malou cibulku Papilia?Nebo semínka?Děkuji předem .helena

83

Re: Nabídka cibulek

Ahoj Helčo, mám pár malých kolem velké cibule, ta se zřejmě chystá kvést, tak až odkvete, tak se můžeme domluvit.

84

Re: Nabídka cibulek

Jé to budu moc ráda ,já snad ani dnes nebudu spát.Jen co mi ty moje vykvetou tak ti něco taky nabídnu.
Děkuji moc ,moc.

85

Re: Nabídka cibulek

Nemáš zač ab

86 Naposledy upravil: helena (30-01-2010 15:44:14)

Re: Nabídka cibulek

Goreto, dívala jsem se ještě na nabídku a jestli nevadí brala bych( i malé cibulky) Alfresco,Exporuse,Jewel,Mega star, Night star,Rebeca, Rosalia, Rozeta, Santiago,Sweat Pink, Toronto.Pokud nebudeš mít ,tak klidně i do budoucna .
Děkuji helena.

87 Naposledy upravil: helena (30-01-2010 15:43:19)

Re: Nabídka cibulek

Rito,nevadilo by kdybych ještě chtěla Aulicum a Beladonu?
Mohou být i malé cibulky a je mi jedno kdy to bude.Děkuji.

88

Re: Nabídka cibulek

Rito, kdyby ti zbyla cibulka od Papilia tak bych měla taky velký zájem, já zatím můžu nabídnout jen odrůdu Baby Star a pak do budoucna nějaké křížence ad

89

Re: Nabídka cibulek

jste se rozjely ab

90

Re: Nabídka cibulek

Ahoj Evi, amarylku Papillio Ti odložím, zatím jsou dost malé, tak ji pošlu až bude mít kořínky an. Mysli na mě, prosím, s brazilskou amarylkou, až budeš nějakou mít.

Jinak zpráva pro Helču - amarylka Aulicum se hezky namnožila, takže nebude problém ji poslat až trošku víc povyroste. Belladona je ale maličká, ta by přesun poštou asi nezvládla. Rita