1

Téma: Purple Rain

Neodolala jsem a objednala na podzim i tento hvězdník PURPLE RAIN an  an  an .


http://img.janforman.com/th/IMG39112w50.JPG http://img.janforman.com/th/IMG3909hpd5.JPG

2

Re: Purple Rain

Tak ta se ti povedla, je nádherná. Já ji loni dostala od Ilonky ale ještě nekvetla  teda u mne nekvetla. Tak se mám na co těšit. Zatím spinká. ale ta tvoje je nádherná!!

3

Re: Purple Rain

Krásne ti to kvitne. Už aby bola jar a ďalšie kvety na našich amkách.  ab

4

Re: Purple Rain

Kdo hledá, najde... Už jsem myslela, že ho šoupnu mezi bezejmenné, když je tolik červených. Nakonec jsem jej tu našla. Potvrdilo se mi, že červená se opravdu fotí zvláštně. Musela jsem vynést kytičku na denní světlo. Podle toho, jak je zabarvený u prodejců, je skutečnost jiná...
http://img.janforman.com/th/IMG0301964w.JPG http://img.janforman.com/th/IMG0302x4wz.JPG
Jork, je to ona? Máš ji ještě?

5

Re: Purple Rain

Je krásná. Vážně je ve skutečosti taková narůžovělá?

6

Re: Purple Rain

Já nevím, ta základní barva je správná ale nemá málo vybarvený ten střed.??  Já ji měla od Ilonky, ale padla na otravu  .Kvést jsem ji neviděla  jen co ukazuje obrázek.  KAždopádně  je kráná  a ta barva je neobvyklá  to je fakt.

7

Re: Purple Rain

Tak jsem ji vzala ještě jednou. Pro porovnání i s ostatními "na obloku"... Je to proti světlu (bez blesku). Ona mi přijde - (taková trošku průhledná) bílý základ, pak trošku růžová, místy nádech dožluta nebo do fialkova a střed maloučko tmavší..
http://img.janforman.com/th/IMG0304b3nm.JPG http://img.janforman.com/th/IMG0305yqky.JPG http://img.janforman.com/th/IMG0306ecjq.JPG