31

Re: Zahradnictví Spomyšl

Mohu se zeptat,proč se dává skořice?

32

Re: Zahradnictví Spomyšl

Skořice je takové přírodní "antibiotikum", ale není tak agresivní jako třeba česnek. Doporučení na skořici jsem si přinesla z jednoho fóra o orchidejích (ale doporučuje se i jinde). Různými pokusy na poškozených cibulích (a že jich bylo) jsem zjistila, že to opravdu funguje. Když se poškozené cibule očistí a rány se zasypou skořicí, tak se hniloba nevrací a cibule se z toho dostane. Já mám úspěšnost 100% ab Ostatní už tady se skořicí taky experimentují a ohlasy jsou vesměs kladné. bv

33

Re: Zahradnictví Spomyšl

Ano souhlasím s Anor a můžu jen říct díky skořici jsem zachránila hodně nahnilých cibulí  ab  a jsem jí za tuto radu vděčná. Jak se říká rada nad zlato  bq

34

Re: Zahradnictví Spomyšl

Ilonko, teď se skoro červenám  ah Ae hlavní je, že to funguje. Škoda každé zničené cibule.

35

Re: Zahradnictví Spomyšl

Aha, díky za objasnění. Naštěstí jsem nikdy neměla zhnilou cibulku.

36

Re: Zahradnictví Spomyšl

V zahradnictví Spomyšl mají novou nabídku  ab

37

Re: Zahradnictví Spomyšl

V zahradnictví Spomyšl mají novou a řekla bych i rozšířenou nabídku, tak váhám jaké a kolik objednat mají i neobvyklé co jsem ještě neviděla  ab  koukněte  br

38 Naposledy upravil: vosička (03-02-2019 14:49:39)

Re: Zahradnictví Spomyšl

Ilonko, ty mi dáváš!!! Taky vidím asi 4-5, které nutně potřebuji...  be  bm  Jak ti drží ty cibulky od nich?

39

Re: Zahradnictví Spomyšl

Jani objednávala jsem u nich 2x ta první objednávka byla hrozná, ale je pravda hned mi paní poslala peníze zpět a nechtěla ani vrátit zboží, takže jsem je zasypala skořicí a všechny se vyléčily i kvetly a nemusela jsem vyhodit ani jednu  ab  a loňská objednávka z března byla úplně perfektní cibule velké a zdravé takže spokojenost a tak mám také vyhlídnuté 4- 5 cibulí, které nutně potřebuji  br