121

Re: nabídka cibulek amarylisu

Jitko, neboj já mám tyhle cibule 2,tak jak zjistím která to je pošlu ti malou cibulku.Určitě na 100% bude.
Já tě někde přehlídla ,je dobře že ses přihlásila.

122

Re: nabídka cibulek amarylisu

helena napsal:

Jitko, neboj já mám tyhle cibule 2,tak jak zjistím která to je pošlu ti malou cibulku.Určitě na 100% bude.
Já tě někde přehlídla ,je dobře že ses přihlásila.

Děkuju moc, Heli, mám radost. Hned jak budu taky něco mít, ozvu se, slibuji. J.

123

Re: nabídka cibulek amarylisu

Jitu nechci známku až někdy budeš mííít úúúplně malinkou cibulku tak mi ji můžeš poslat a budem vyrovnaní ale fakt neposílej žádné známky ju   ad

124

Re: nabídka cibulek amarylisu

a nebylo to moc vysypané ???? sem se snažil

125

Re: nabídka cibulek amarylisu

Radek napsal:

a nebylo to moc vysypané ???? sem se snažil

Radku vysypané nebylo, a poslal jsi mi toho až moc :-)) Už je opylené a těším se. A hned jsem si taky dala pár tyčinek z Clowna do mrazáku na další opylování.

126

Re: nabídka cibulek amarylisu

tak to je dobře já myslel ...no šak to znáš pošta ..

127

Re: nabídka cibulek amarylisu

Taková perlička, asi před třemi roky na jaře, když jsem cibule začal sázet, přišel za mnou jeden kolega, že prý má rád kytky a amarylisy se mu moc líbí. Dal jsem mu asi 20 cibulek, některé mohly i kvést. Za čas jsem se ho zeptal, jestli mu některá vykvetla a jak mu rostou. Řekl mi, že hned jak se udělalo koncem března hezky,zasadil je do záhonu asi 10 cm hluboko a zatím mu žádná nevyrazila. To bylo někdy v červenci. Teprve pak se zeptal, jak se vlastně sázejí. Škoda jich,že. Ale neva, budou další.  Karel

128

Re: nabídka cibulek amarylisu

Karel napsal:

Taková perlička, asi před třemi roky na jaře, když jsem cibule začal sázet, přišel za mnou jeden kolega, že prý má rád kytky a amarylisy se mu moc líbí. Dal jsem mu asi 20 cibulek, některé mohly i kvést. Za čas jsem se ho zeptal, jestli mu některá vykvetla a jak mu rostou. Řekl mi, že hned jak se udělalo koncem března hezky,zasadil je do záhonu asi 10 cm hluboko a zatím mu žádná nevyrazila. To bylo někdy v červenci. Teprve pak se zeptal, jak se vlastně sázejí. Škoda jich,že. Ale neva, budou další.  Karel

ac  ac  ac  Tolik škody  ac  ac Ale máš pravdu, budou další  ab

129

Re: nabídka cibulek amarylisu

Evča napsal:

ac  ac  ac  Tolik škody  ac  ac Ale máš pravdu, budou další  ab

Karle taky jedna perlička o bibulkách moje maminka si spletla cibuly s cibulkami narcisů(šparně vidí) a guláš byl dobrej všichni jsme si pochutnali,na jaře hledala a nebylo co sázet ab  ab  ab neskoušet!!!! an  ag

130

Re: nabídka cibulek amarylisu

To mi připomělo ještě jeden úsměvný zážitek, tchán měl v Praze malou zahrádku, kde si pěstoval zeleninu a i květiny. Doslova miloval gladioly. Švára mu z Německa přivezl asi dvacet cibulek v papírovém sáčku. Ten pak tchán omylem vyhodil místo stejného sáčku, ve kterém byl odpad.

131

Re: nabídka cibulek amarylisu

Marci dneska došly cibulky od p.Ďuricový jsou nádherný a jedno má dokonce poupě tak jeden dáreček budu mít už letos a ještě tam byly dvě miminka. an  ag

132

Re: nabídka cibulek amarylisu

Jani,tak to už jsi druhá.Na tom drohém fóru dnes taky jedné došly a taky jí jedna pokvete  an

133

Re: nabídka cibulek amarylisu

Macek napsal:

Jani,tak to už jsi druhá.Na tom drohém fóru dnes taky jedné došly a taky jí jedna pokvete  an

musím říct že jsou fakt moc pěkný,ona prodává každý rok? an  :/

134

Re: nabídka cibulek amarylisu

Já nevím,já na ni padla taky na internetu-Bazoš...Až pak jsem zjistila,že bydlí za rohem  ab

135

Re: nabídka cibulek amarylisu

Macek napsal:

Jani,tak to už jsi druhá.Na tom drohém fóru dnes taky jedné došly a taky jí jedna pokvete  an

Já od ní kupovala tři cibule, a na květ nejde žádná  ac  A přitom dvě už na to velikost bezpochyby mají  an  Listy mají jako blázen ale květ nikde  ac Třeba se ještě nějaký vyklube  an

136

Re: nabídka cibulek amarylisu

pearl black a benfika  můžu se zeptat jaký je vnich rozdíl?barvu mají stejnou podle obrázku nebo ne?

137

Re: nabídka cibulek amarylisu

mě amarylky taky nekvetou a jedna už by měla paní co mam od ní cibuli říkala,že ji vloni kvetla a mě nic ac

138

Re: nabídka cibulek amarylisu

Nebude to jednoduché je rozeznat. Kopci mají právě kvést současně, mohla by nám říci jestli je nějaká odlišnost.

eda

139

Re: nabídka cibulek amarylisu

Já si u Ďuricové přímo vybírala a taky nic...jenže mě donesla asi šest kytek a čtyři jsem brala já...takže jsem neviděla všechny