1

Téma: Royal Color

http://www.royalcolors.com/amaryllis/in … 6c2b2d6aba
http://www.royalcolors.com/picture_library/amaryllis/images/top.jpg






Vím, že spousta z vás si teď objednala z Eurobulbs. Ale já toužím po Misty a tu mají jen v Royal Color. Kdybyste se někdo chtěl ještě ke mně připojit, ozvěte se.
Zdraví Jana

2

Re: Royal Color

vůbec netuším jak to vypadá? ab ab ab

3 Naposledy upravil: Rita (18-11-2010 16:28:07)

Re: Royal Color

Misty

http://sklad.obrazku.cz/t549579_misty.jpg


Jednu mám, vypadá, že brzy pokvete ag

4

Re: Royal Color

no to je teda něco nádhernýho!!!

5

Re: Royal Color

na  to, ze nejsem na ruzovou, tak je to zajimavej hvezdnik, v necem mi pripomina Papilio...akorad je otazkou loterie jak se bude pestovat, zda standartni metodou nebo papiliovou

6

Re: Royal Color

Jani já se přidám jestli budeš objednávat pásla jsem po ní a máš pravdu jinde jsem jí nenašla.  an   ad

7

Re: Royal Color

koukam, ze se tu zaklada rovnou  genobanka hvezdniku ab

8

Re: Royal Color

Jani ,za kolik je?

9

Re: Royal Color

Helenko za 11,50 eu  ad   ad

10

Re: Royal Color

No nejsou z levného kraje,ale za ten hřích by to asi stálo ab

11

Re: Royal Color

Teď jsem se tam dívala, i ta nabídka cybisterů je krásná,jen nevím ty peníze. Něco už mám objednané,  a do Vánoc už bude jen jeden důchod ac ac ac
Ještě pouvažuju jestli se nazbírá víc zájemců.

12

Re: Royal Color

To jsem ráda, že se líbí i vám ostatním. Tak zatím předběžně 3 Misty já, Janka a Helča? Počkám ještě do neděle, jestli se nezamiluje někdo další:-) Nejlepší vánoční dárky jsou stejně ty, které si vyberu sama:-)

13

Re: Royal Color

Jani šlo by objednat i jedno Flamengo Queen?

14

Re: Royal Color

Jasně, napište si vše, co budete chtít, já taky určitě nezůstanu u jedné cibule:-)

15

Re: Royal Color

Jani,já jsem od Misty dostal jedno mimčo,takže asi počkám až doroste.Jinak mají pěknou nabídku,ale ty ceny mě celkem od nákupu odrazují.

16

Re: Royal Color

Já mám teď docela omezený rozpočet,protože mi jedna firma dluží bezmála 50 tisíc a vůbec nevím,jesti je nebudu muset dát k soudu.Jinak bych ani nepřemýšlel a udělal menší či spíše větší nákupeček.

17

Re: Royal Color

Jasně, Jirko. Je to fakt, že ceny jsou o hodně vyšší než u Eurobulb. Ale vzhledem k tomu, že Misty od Rity zatím vytvořila jen jedno miminko, musíme my ostatní uspokojit svou touhu u RC.

18

Re: Royal Color

Jirko,dovedu si ten menší nákupeček představit  ab

19

Re: Royal Color

Ale ty ceny jsou teda děsný, některé amky mají obě firmy  stejný a Royal Color ji má za  dvojnásobnou cenu.
To abychom si dvě kupovaly dohromady jednu cibulku ab ab ab ab

20

Re: Royal Color

To je dobrý nápad  ab  ab  neseženeme sponzora ? ab

21

Re: Royal Color

Jani mě se tam moc líbí Cherry Nymph tu také jinde nemají,ale ještě si to musím rozmyslet an

22

Re: Royal Color

To by bylo asi obtížné,ale při posledním objednávání cibulek u fa. Cibulky  jsme to dělaly společně já a Evča, každá jsme si vybraly jinou  amku s tím, že jestli se v budoucnu zadaří mládě tak přednostně si je měníme mezi sebou.

23

Re: Royal Color

ty ceny jsou strasny, ale ta Misty...ta je mooc slibna, asi si na ni pockam do jara..ted uz v dalsim tydnu ma mrznout i pres den, asi to radsi nerisknu..

24

Re: Royal Color

Jani tam bych se vyřádila ale jako Jirka mám omezenej rozpočet.V práci mi zdělili že nedostanu věrnostní taknemůžu.A to by bylo cibulí  aůaůaůa vyla bych jak pes. Možná ještě 1 a dost.
Ilonko ten Nymph je v jednání(3 cibule) nebo Neon.  ab    ab    ab

25 Naposledy upravil: Onka (19-11-2010 19:11:34)

Re: Royal Color

Jani Neon budu mít z Eurobulbu ab už se na holky těším an ale vybíralo by se tam to je pravda ab

26

Re: Royal Color

Tak se  koukej snažit množit pjosíííím já ci Neonek.  ab    ab    ab Zustanu udvou cibuli akorát nevím jestli ten Nymph nebo to Flamengo Queen toť otázka.   :o   :o

Miro tady už mrzne po ránu kolik dní.

27

Re: Royal Color

Ty vlastne bydlis Jani na Karlovarsku,vid?

28

Re: Royal Color

Jojo ab    ab

29 Naposledy upravil: Onka (20-11-2010 08:17:41)

Re: Royal Color

Jani budu se snažit ab už se na ně moc těším ab Flamengo je také nááádherné an
přemýšlej a můžem se dohodnout na výměně mimč jestli se zadaří ag co říkáš? ad

30 Naposledy upravil: helena (20-11-2010 16:25:35)

Re: Royal Color

Jani,tak si u mě napiš Misty, Neon,Bogota