31

Re: Eurobulb

ano, rano se tamtudy neda vubec projet, je to chaoz...snad se tam jeste dostanu an

32

Re: Eurobulb

Martine, je to super, ale trošičku záhul to roztřídit a zabalit, co? znám...
v mém případě se ti také vloudila chybička - nejsou to Milovice, tak jen pevně doufám, že balíček nepoputuje na Nymbursko - má už začít mrznout... ac :o

33

Re: Eurobulb

Komule omlouvám se, ale chybička se vloudila. Na podacím lístku to mám dobře, tak doufám že to včas dojde a nebude nějaký problém. Škoda, že jsem na to nepřišel dřív, balíčky jsou už podaný.

34

Re: Eurobulb

Tak mám Komulko dobrou zprávu. Volal jsem na poštu, tak to dají do pořádku a přepíšou to na Milotice.

35

Re: Eurobulb

Tak a je to hotové. Do SZ posílám č. účtu, cenu a odkaz na sledování zásilky. U některých balíčků jsem nechal poslední amku bez popisu. Ostatní jsou popsané, takže z toho plyne, že se jedná o některou z objednávky. Neměl jsem dost sáčků. Tak se toho nelekněte.
http://sklad.obrazku.cz/obr553117_20101122112716.jpg

36

Re: Eurobulb

Martine, zaslouzis si obrovskou pochvalu .-) udelal jsi to profi a prehledny .-) myslim, ze sis na sebe upletl bič-asi to ted bude chtit kazdy od Tebe .-) a treba ja-si rikam, ze mam cibule z Nizozemi a stalo to jen dve stovky-coz je mooc slusna cena

37 Naposledy upravil: Martin (22-11-2010 12:39:03)

Re: Eurobulb

Miro, díky a uvidíme. Je mi jasné, že je to i o financích, ale je lepší objednat víc cibulí, a pak ta cena není tak vysoká. Ale i tak dát za cibuli 150,- Kč z Holandska + poštovné je slušný. Hlavně mají odrůdy, které tady nejsou moc k dostání. Když bude na jaře zájem, tak není problém znovu objednat. Nyní už člověk ví jak na to, tak je to v poho. Uvidíme podle odezvy na zaslané cibule.

38

Re: Eurobulb

no ted koukam, ze na rostlinky.cz ty tda snizili ceny! no pokud by eurobulb nabidl nejaky novinky treba z Papilia, myslim, ze bychom je ihned zkoupili ab an

39

Re: Eurobulb

Koukal jsem na rostlinky.cz a výběr mají skutečně pestrý. Cenová relace je také slušná. Jen jsem si všiml, že uvedené cibule jsou zatím jen na objednání a k dostání budou buď na jaře příští rok nebo až na podzim, jestli nemají na stránkách nějakou chybu.

40

Re: Eurobulb

Taky jsem na to koukala divný  :rolleyes:   :rolleyes:

41

Re: Eurobulb

ty ceny jsou ale lakavy...hl.by to slo vysadit aby na vanoce vykvetly .-) ale kdo vi jak to maj, to mate pravdu

42

Re: Eurobulb

Martine, skvělá práce http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12623.gif.   Penízky už jsou na cestě ab.

43

Re: Eurobulb

Martine teď jsem dorazila z práce a hned jsem udělala příkaz.
Jinak to máš krásně zpracované a ty ceny jsou opravdu velice slušné 4 Amky i s poštovným za 600kč to je paráda ab  ab  ab
Ještě jednou mooooc děkuji ab
                                                    Ilona

44

Re: Eurobulb

Marťo penízky jsou na cestě .Pěkná cena to je lepší než z Čech i s poštovným.  an   :rolleyes:    :rolleyes:

45

Re: Eurobulb

to teda je...taky posláno...

46

Re: Eurobulb

take se porad divate na to, kde je zrovna vas balicek? ab mne to tedy pise, ze uz je to prepravovano k dodaci poste...

47

Re: Eurobulb

Tak to vypadá dobře. Jak je to už přepravováno k dodací poště, tak to zítra bude u každého z Vás. Ráno by tam mělo být napsáno tuším, připravováno na dodací poště, doručování. an

48

Re: Eurobulb

snad mas pravdu, my mame treba postu Zdice-ale ta je az 10km od nas-nevim proc jsme spadli az tak daleko k teto poste, no maji zvlastni postupy...no doufam, ze mi aspon jednou udelaj radost a pospisi si

49

Re: Eurobulb

Já tam mám taky už přepravováno k dodací poště. A koukala jsem se taky pořád.Jsme tady hot banda pošuků ab ab ab a nemůžeme se už dočkat jeden jako druhej.
Dcera ještě pořád nedorazila, ale říkala, že má stejnou banku jako ty tak, že to tam určitě budeš mít zítra i kdyby to poslala až zítra.

50

Re: Eurobulb

Marťo, moc děkuju a penízky jsem právě poslala

51

Re: Eurobulb

Ráno jsem ještě v košili spěchala se kouknout kde je balíček - tak ještě pořád na cestě. an

52

Re: Eurobulb

furt pisi to same-prepravovano k dodaci poste :-(

53

Re: Eurobulb

Miro, neznám dopodrobna obchodní podmínky České pošty, ale předpokládal jsem, že se drží svého hesla :" Dnes podáte, zítra dodáme". Ještě jsem kvůli tomu šel na poštu brzo ráno, aby to všechno klaplo. Ale bohužel, je mi to líto. Tak snad zítra. ac

54

Re: Eurobulb

Tak to moje je taky ještě pořád na cestě, ale já doufám že to ještě dneska dovezou. Rozváží to modrým pošťáckým autem ,ale nevím jestli to jde přez místní poštu nebo přímo z nádraží,teprve pak to dají na poštu,když u nás nezastihnou adresáta a dají oznámení do schránky. Aspoň si to tak představuji.Tak zatím čekám .Zatím jsme měli do rána jen 0°C.Zatím jeto dobrý. an an an

55

Re: Eurobulb

u nas sice 2,3st,ale i tak je venku hnusne, u nas jeste postacky nebyly tak doufam, ze spatrim toiho jejich Renaulta a zamavaji na me s balikem ab

56

Re: Eurobulb

Tak vás musím vyvést z omylu heslo na pošťáckých autech se týká obchodních a profi balíků bohužel je to posláno BA,takže počítejte 2-3dny a kor těď už začíná vánoční provoz a pošty jsou zavaleny neuvěřitelným počtem balíků. Neumíte si představit co toho chodí.Vím jako zákazníka to nikoho nezajímá,ale jenom na vysvětlenou ab ab ab

57

Re: Eurobulb

Pořád mi to oznamuje že je balík na cestě do cílové stanice, tak už dneska nevěřím že to příjde.  ac Jezdívají dopoledne. No kdyby to na poštu přece jen dorazilo, zašla bych tam i večer.

58

Re: Eurobulb

u nás asi uz byli,ale nic neprinesli :-( zrovna, kdyz sem doma tak to na just nedovezou! Zitra budu v praci a to urcite prijde-jeste, ze ma mamca uz duchod,ze to nemusi na tak dalekou postu zpatky

59

Re: Eurobulb

jj taky jsem zklamaná, co naděláme, musíme počkat a kdo počká ten se dočká ,aspoň to říká přísloví.   ab ab ab

60 Naposledy upravil: Rita (23-11-2010 17:27:51)

Re: Eurobulb

Byla jsem na poště osobně a z Eurobulbu (od Martina) ještě nic, ale z Royal Color už cibule poslali. ag (objednáno začátkem listopadu)
Tosca je výstavní 30cm v obvodu, ty další 2 v normálu. Hlavně jestli jsou to ty druhy, které jsem objednávala :o
Zítra tu doufám budou i ty další ag ad