1

Téma: Miroslav Brát-velkoobchod

Dnes mi poslali fakturu z firmy Brát - velkoobchod a nestačila jsem se divit ab Nebyl na ní uvedený ani jediný ze sedmi amarylisů který jsem tam objednávala :lol: Byla to samá bledule a ještě jakési podivné rostliny:lol: tak jsem tam hned volala a musela jsem celou objednávku znovu hlásit, tentokrát raději telefonicky ať mám jistotu že už to konečně bude v pořádku :lol: Provolala jsem snad stovku, tomu říkám pohodová objednávka ab Přehazovala si mě jedna ženská ke druhé jako kopačák an Snad už to bude v pořádku an

2

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Tedy Evi, to mi ani neříkej. Také mám objednáno, ale zatím se nikdo neohlásil, tak to bude překvápko co pošlou ab

3

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Taky jsem koukala jako blázen, jediný štěstí bylo že jsem při té první objednávce uvedla že chci zaplatit předem... jinak by mi to došlo domů na dobírku a to bych teprve koukala co jsem to dostala ab Měla jsem strach aby ty amarylky ještě měli, ale paní mě ujistila že budou, tak snad to tak bude an

4

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

No to je tedy pěkný - já to mám na dobírku, tak se nechám překvapit, kdyžtak se dám na pěstování bledulí  ab

5

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Takže asi budou už rozesílat i přes ty mrazy? Já jen jestli už se můžu těšit ab Neříkali kdy to pošlou?

6

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

No ta bledule byla jediný slovo co jsem z toho soupisu vyčetla ab Pak to byli nějaké latinské názvy ab ale amarylis ani jeden ab Tak hlavně ať ti příjde to co jsis objednala an A nebo tam zavolej jak to vypadá... ať máš jistotu an

7

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Pošlou mi znovu fakturu (na mail) a jakmile ji zaplatím tak to pošlou... an

8

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Tak alespoň něco pozitivního an Tak už  budu taky vyhlížet každý den pošťáka ag

9

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Snad ještě pošlou nějaké potvrzení s konečnou cenou, protože v tom potvrzení objednávky se nezobrazilo žádné poštovné tak ani nevím konečnou sumu.....

10

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Taky se už těším až to příjde, jenom aby ty cibule byly aspoň trochu zdravé an Pak dej vědět v jakém stavu ti došly an

11

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Poštovné bylo myslím 110 Kč při platbě předem a 140 Kč při dobírce ale nevím to přesně na koruny...

12

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

No to nevadí  počítám tak těch 150 Kč to je v dnešní době všude. Evi a tu objednávku jsi posílala přímo dneska, nebo se na ní dneska teprve ozvali?

13

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Objednávku jsem posílala 11. února a dnes se ozvali... Snad tu druhou fakturu pošlou brzy an

14

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Tak moc děkuji za info. Já jsem posílala objednávku 5. února tak uvidíme....

15

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Nemáš zač ad Snad se brzy dočkáme an

16

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Tak už mi přišla nová faktura, tentokrát už v pořádku an

17

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Teda holk,vy mě děsíte.Já u Bráta objednala 10.února.Potvrzení objednávky přišlo 11.února-taky bez poštovného.Když jsem tam předem poslala dotaz na cenu poštovného,tak mi odepsali,že při platbě faktury předem platím 88,- při dobírce 138,- .Asi je to závislé na množství.Já rovnou psala,že jde o 4 cibule !!!!!!

18

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

nechci vás, děvčata, strašit, ale hovořím z vlastní zkušenosti. vloni v dubnu jsem si od Bráta mj. objednala 4 hvězdníky. jeden jsem obratem vracela, neboť byl téměř tekutý hnilobou a ze tří zbylých byl jediný to, co jsem si objednala. navíc faktura měla špatnou sazbu DPH (samozřejmě vyšší...). doufám, že budete mít víc štěstí než já

19

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

na doplnění - vytáhla jsem fakturu: poštovné bylo 138,- (dobírka) a balné 36,-

20 Naposledy upravil: Macek (15-02-2010 16:21:11)

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

komule nestraš  :lol: :lol: :mad:
Jinak semínka Ti posílám........:|

21

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Taky jsem se na ně dívala,,ale nemohu mít všechno....
Něco si musím nechat na příští rok.;):|:) a =)

22

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Firma Brát mě děsí čím dál víc, nejdřív mi v objednávce psali úplně jiné zboží a teď navíc zase nesedí ceny :lol: Na jejich stránkách je cena bez DPH i s DPH, takže jsem pro příklad objednala odrůdu Mount Blanc, cena s DPH 117 Kč, na objednávce ale je cena 117 Kč + 10 % DPH :lol: Znovu jsem tam psala jak je to možné, zatím nepřišla žádná odpověď :lol: Moc teda spokojená nejsem, a ať zkusí poslat nahnilé cibule, to by byl poprask :lol: Snad to bude s Jošt-import lepší, zatím se nikdo neozval, ale snad to brzy příjde an

23

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

A poštovné - platila jsem fakturu na jejich účet předem, a účtují si 88 Kč poštovné a 36 Kč balné, tedy celkem 124 Kč an

24

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Evčo, dívala jsem se na stránky Bráta a cenu u Mt.Blanc má 106,- bez daně a 117,- s daní, možná že to mají v objednávce jen zmateně uvedené. jinak přeju hodně štěstí, jistota odrůdy rozhodně v Česku nehrozí

25

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Macku, opět musím strašit: bu bu bu!! p. Petro má sice úžasné fuchsie, ale všechno ostatní, co jsem si od něj objednala, nestálo za nic. fuchsie jsou jeho přímá výroba, jinak většinu toho, co prodává, má subdodavatelsky (ale u hvězdníků se ani nedá čekat nic jiného, mám na mysli spíš trvalky, keře apod.)
jinak ještě jednou děkuju moc za semínka!!!

26

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

No právě komule, počítala jsem s cenou 117 Kč s daní ale na faktuře je 117 Kč + 10% dph... celkem tedy 127 Kč.. objednávala jsem celkem 7 amarylek, takže je rozdíl v ceně víc než 100 Kč.. a mají to tak psáno u každé amarylky na faktuře... to co mají na stránkách s daní, tak na faktuře znovu počítají + 10 % :lol: zatím pořád žádná odpověď :lol:

27

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

ježkovi oči Evy držím palce radši pěsti  an kolik pěstí tolik štěstí  :rolleyes: kolik palců tolik kopanců já jsem z vás úplně hotovej co si o tom mám myslet jsem hrozně zvědavej jak to dopadne a od Petro mám také objednané díííík moc za útěchu to už nevím kde si mám objednat  an:(

28

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

jsou to vydřiduši!

29

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Ahojky Všichni, tak psílám další info ohledně Bráta. Včera mě volala paní, že neví,co jsem si objednala jestli i nějaká semínka prý se jí to nějak zamotalo. Docela jsem se vyděsila. Nebyla jsem u počítače a ona na mě s latinskými názvy! Tak jsme si to nějak odsouhlasili, zítra prý zásilka dorazí. Už se docela obávám co přijde a v jakém stavu, po tom co tu píšete mám docela hrůzu!!!!Ale třeba nás nakonec překvapí a budeme mít nádherné cibule - naděje umírá poslední!!!!Tak budu doufat:):):)

30

Re: Miroslav Brát-velkoobchod

Taky jsem Radku zvědavá jak to dopadne an Hned jak se něco dozvím tak dám vědět an Zatím budu trnout hrůzou :rolleyes: