1 Naposledy upravil: karelex (26-02-2011 20:53:39)

Téma: Ambiance

Tak dneska už myslím si je to jasné ,že mám další Amarylis podle objednávky,.
http://img.janforman.com/th/32201001...Ambianceykc0.jpg

2

Re: Ambiance

ta teda je Karen! a jaky ma extra silny stonky!!! :rolleyes:  hlavne, ze odruda sedí, ten zeleny stred se mi obzvlast libi an

3 Naposledy upravil: karelex (13-12-2010 17:01:26)

Re: Ambiance

No jo, že ale ty máš pozorovací talent, to jsem si teda zase nevšimla!!!

Co myslíš, mám na ni dát Papilio? Ještě tam nějaký pyl mám a pak ty moje co jsem používala. Zkusím jestli mi ještě něco zbylo u Night Star  od Rity.

4 Naposledy upravil: Miroslav (13-12-2010 17:05:50)

Re: Ambiance

tusim jak tu psal Jirka, tak opyleni pujde spatne - jak to tu popisoval s temi chromozomy... ale je fakt, ze Papilio, Night Star, Evergreen - ze z techto co maji bizardni barvy, ze by mohlo neco vyjit-tim spis, ze Ambiance je tribarevna odruda...!

5

Re: Ambiance

Už se těším na jeho plnou krásu.

6

Re: Ambiance

Dneska už se začíná rozevírat druhý a snad i třetí stvol .Oba jsou ještě vyšší nežli první .První má 4 a druhý už aspoň 5 poupat. Květy se proplétají s prvními.Jsem na tu nádheru moc zvědavá. Pořád nemohu stahovat fotky, ale zítra přijede Zuzana a vezme spůj foťák tak buď vyfotím s jejím nebo jestli to půjde stáhnu své, ale určitě něco budu mít. Leda že by zapoměla ab ab ab.Taky už se otevírá zelené pouzdro u neznámé Polky.

7

Re: Ambiance

no tesim se na tuto odrudu obzvlast, navic tolik kvetu a ty zeleny stredy, to bude neco an

8

Re: Ambiance

Je to nádherný, chodím se kochat aspoň do foťáku na záběry ab ab ab ab

9

Re: Ambiance

no zavidim  ab ale zaroven ti to preju an musi byt perfektní

10 Naposledy upravil: karelex (26-02-2011 20:54:30)

Re: Ambiance

Tak bohužel, stále nemám stažené to co mám ve foťáku, ale aspoň několik fotek ze dneška. Mám pootevřený první květ na druhém stvolu. Omlouvám se, není to docela jak by měly být, udělám si pak vlastní lepší  a budu dál čekat až si je budu most stáhnout

http://img.janforman.com/th/32201002...vyskastvolu5872cmkvet15x16cm4a5c.JPG

11

Re: Ambiance

vypada opravdu uchvatne...jen jsou asi fotky moc velky, nejak se to nenacita, nebo mam momentalne moc pomaly net, ale nic to nemeni na tom, ze vypada suprove!

12

Re: Ambiance

nějak jim to zase na Skladu obrázků blbne. Chtěla jsem ještě nahrát něco a už to proetě vůbec nejde. Asi i to načítání bude tím.

13

Re: Ambiance

tak to zkus pres ten odkaz co sem dal Eda an

14

Re: Ambiance

Karen Ambiance je parádní, tolik květů a poupat http://www.celysvet.cz/skin/smile/s618.gif

15

Re: Ambiance

Tak ta moje Ambience má celkem 14!květů. První stvol 4 a další dva po 5 květech a ty se rozevírají součastně.Ovšem ty první už vadnou ale těch 10 pokvete současně.Fotím, ale dokut zase někdo nepříjde aby mi je stáhl tak neukážu ac

16

Re: Ambiance

Třeba Ježíšek donese kabel k foťáku an

17

Re: Ambiance

Marně jej zháníme, ta koncovka je taková blbá že ji nikde nemají.Nejspíš proto stála za ukradení. Už jsme byli v takové spoustě kšeftů a marně. Teď čekáme co odepíše prodejna přez net.

18

Re: Ambiance

a na conrad.cz to nemaj? asi inter.prodejny budou v tomto lepsi..

19

Re: Ambiance

No právě na takové inter.prodejně to zkoušíme,ale nejdřív taky poslali špatnou. Teď jsem si to nechala vyfotit u sousedky a přiložili jsme fotku jestli to pomůže. Nejdřív jsme to jen popsali a změřily rozměry. Podle značky to nevyšlo.Nechci dávat další prachy za něco jinýho. Uvidíme když to nebudou mít a aspoň za kabel vrátí tak zkusíme tu čtečku.Jednu mi donesla dcera ale je špatná má vadné kontakty. Fungovala jen jednou ac ac

20

Re: Ambiance

ja pouzivam ctecku na karty a je to skvely, vubec jinak by me to ani nenapadlo delat

21

Re: Ambiance

No to byla další smůla. Já se tak nevyznám a dceru to nenapadlo.Když jí to napadlo tak už jsme si psali s tou firmou .Karen mi přinesla a půjčila svoji, ale je pokažená, jak už jsem psala fungovala jen jednou a dost. Ted mi to pořád jen bliká a na monitoru píše že není spojeí s diskem nebo co. ac

22 Naposledy upravil: karelex (26-02-2011 20:55:08)

Re: Ambiance

Tak snad je můj problém se stahováním fotek vyřešený. Problém byl v zástrčce v počítači. V druhé to už jde. Tak jsem si vybrala několik záběrůjako průřez z kvetení tohoto krasavce. Ještě pořád kvete. Tak zítra něco ještě fotnu.
http://img.janforman.com/th/32201010...poslednikvetyjagf.jpg

23

Re: Ambiance

:rolleyes:    :rolleyes:   :rolleyes:  :rolleyes:

24

Re: Ambiance

Karen, pěkný hvězdník a nádherné fotky. Kvůli zástrčce v počítači ses tolik natrápila? To by naštvalo.

eda

25

Re: Ambiance

Karen, tato odruda je pro me nejvetsim prekvapenim-v kazdem katalogu vypada tak osuntele, ale skutecnost je zcela jina, mne se libi vic nez ji propaguji, pokud mas pyl, zkus na ni dat papilio :-)

26

Re: Ambiance

Opylila jsem jen první stvol, myslím si že po tak bohatém kvetení dostane zabrat už jen těmi 14 květy.První stvol měl 4 květy. Nevím kolik se jich udrží, zatím jako první k mému překvapení odešel semeník opylený vlastním pylem.Papilo je tam taky zatím drží,ale to teď ještě neznamená vůbec nic.
Ještě míry doplním.Výška stvolů je 58 ař 72 cm.A květy mají 15 x 16 cm.

27

Re: Ambiance

a taky bych zkusim San Remo - kvuli jeho ruzove barve...

28

Re: Ambiance

Jo a Edo k tý zástrčce, já jsem prostě trouba, kolikrát jsem se o to pokoušela, po kolika obchodech jsem se nastáněla USB kabel nakonec jsme jej objědnaly ,zaplatily dvoje poštovný abychom zjistili že ani tam není.Nakonec mi dal zeťák kterej nefungoval ,koupili jsme další a zase nejel.Řeknu ti že už mně bylo do breku.A nakonec mi řekne vnučka jbych to zkusila strčit do jiné dírky. No co bys na to řekl ....taky mě to mohlo napadnout samotnou. Byla bych ušetřila nějakých skoro 500kč.

29

Re: Ambiance

Mirdo neboj taky tam je ab ab ab

30

Re: Ambiance

a reklamovat se to neda?-do nejaky doby nemusis snad udavat duvod...