1

Téma: Tres Chic

Tak to stejně vydržel dlouho ab ag
Tres Chic z Eurobulb se dneska vybarvil  ad http://sklad.obrazku.cz/t599763_15.1.2011002.jpg

2

Re: Tres Chic

Rito je krásný, blahopřeji. Na stránkách eurobulb mají na konci slova "c" ale v angličtině je "q" (Tres Chiq)

eda

3

Re: Tres Chic

Rito gratuluju tak to vypadá že jen mě nevyšel.Tomu říkám smůla.   ac   ac

4

Re: Tres Chic

Karen,Rito moc pěkné ab

5

Re: Tres Chic

Edo, promiň, že tě opravuju, ale chiq v angličtině nic neznamená... chic = apartní, elegantní - česky v minulosti používáno "šikézní"
ale celé je to francouzské - myslím jméno hvězdníku - trés (píše se s obrácenou čárkou, ale nemohu ji na klávesnici najít) znamená velmi, chic je šmrncovní, elegantní, šik - tedy do angličtiny doslovně převzato z frániny...

a já s velkým napětím a obavami očekávám rozkvět svého Trés Chic
Rito, vybarvil se ti úžasně!

6

Re: Tres Chic

Komul držím palce. Ty ho máš taky od Eurobulb?

7 Naposledy upravil: komule (16-01-2011 23:25:18)

Re: Tres Chic

jasně! ale já myslela,že už jsem to tu někde psala - i své obavy... jen to nemůžu najít. no to se občas stává ab

jo a díky za palce!!! ag  asi je budu potřebovat ab

8

Re: Tres Chic

Tres Chiq mají na stránkách http://www.nlvangeest.nl. Tak to asi mají blbě. Komul díky, ja to v databázi přepíšu.

eda

9

Re: Tres Chic

Díky moc všem ab ag, Komulko držím palce, ať ti to vyjde an ad ab

10

Re: Tres Chic

už to začíná vypadat nadějněji a já jsem klidnější. zítra asi budeme vědět víc an
http://img5.rajce.idnes.cz/d0501/4/4404/4404330_2828ae468548d4de25e0e10a678c46ed/images/P1000723.jpg

11

Re: Tres Chic

Edo, to víš, Holanďani... ab
ale asi jsem přišla na příčinu jejich chybného pojmenování - holandsky se totiž elegantní řekne "chique" , tak si mysleli, že se to píše s "q" všude :o

12

Re: Tres Chic

Komulko tak to vypadá že ti to vyšlo.Gratuluji a závidím.    ab   ab  ab  Tak jsem jediná komu nevyšel.  Smula.   ac

13

Re: Tres Chic

Tak já bych řekla, že je to jasné ab ad ag

14

Re: Tres Chic

jj, je to úplně jasné a zdokumentované an
ještě není úplně vyžehlená, ale vy jí to odpustíte ab zítra ji fotnu za denního světla
http://img5.rajce.idnes.cz/d0501/4/4404/4404330_2828ae468548d4de25e0e10a678c46ed/images/P1000733.jpg

15

Re: Tres Chic

ta velika hvezda je nadherna! musi delat ohromnou radost!

16

Re: Tres Chic

Míro, je to tak ab

17

Re: Tres Chic

Komulko, já osobně ji považuju za opravdový skvost, musím ji sehnat, ale už se bojím těch stálých noname.

18

Re: Tres Chic

Karle hodně štěstí mě se to zatím nepovedlo .   ab    ab

19 Naposledy upravil: Pavel (20-01-2011 16:35:38)

Re: Tres Chic

Karle, ja som ti sľúbil malé mimčo od Tres Chic keď bude. V lete narástlo, takže na jeseň ti ho pošlem. Momentálne nemá ešte korene a zimuje s dospelou cibuľou. (No dúfam že som si nepoplietol cibule a nenavnadil ťa zbytočne, ale na 95,4 percent je to on!) ab
Janka si bude musieť ešte počkať - je druhá v poradí. an

20

Re: Tres Chic

Pavle, já si nepíšu, co mi kdo slíbil a skleroza u mě funguje spolehlivě, díky za připomenutí a těším se, až mi jednou snad vykvete

21

Re: Tres Chic

Joj Pavle moc děkuji .  an     an

22 Naposledy upravil: Pavel (03-03-2011 18:45:54)

Re: Tres Chic

Podarilo sa niekomu opeliť Tres Chic tak že mu dozreli semienka???

23

Re: Tres Chic

Pavle, mně dneska či zítra rozkvete třetí stvol. opylovat už nebudu, protože na předchozích dvou stvolech se nechytilo vůbec, ale VůBEC NIC!!! ani vlastní, ani cybistery, ani Papilio, ani small ani large ani double - prostě nic.

24

Re: Tres Chic

Pýtal som sa pretože u mňa to bolo vlani to isté. :lol: Pritom peľ z neho funguje perfektne.

25

Re: Tres Chic

Mě by měl dojít teď poštou,tak pokud pokvete,tak mu dám zabrat ab

26

Re: Tres Chic

tak mně ani pyl z něj neuspěl. možná jestli dozraje jediný semeník - teď nevím na čem - ale spíš odpadne jako ostatní... hrůza
Helenko a odkud že ti přijde poštou? ab

27

Re: Tres Chic

No ten krásný balíček  co přijde příští týden ab

28

Re: Tres Chic

Helenko, už jsem našla krabici i pro tebe a mám ho na zítra připravený hned ráno na poštu. tak snad cestou někde nezmrzne. z toho mám největší obavy

29

Re: Tres Chic

Komulko  a jak cibule vypadají, nevím jestli jsi to někde psala ??

30

Re: Tres Chic

Toho se nebojím,určitě nemají zásilky přes noc venku.