1

Téma: Polozene listy

Pred mesicem jsem poprve zasadila Amaryllis, uz mi rostou 3listy a jsou celkem dlouhe ale od vcerejska ty listy jakoby jsou na boku. Je to normalni?? Vlahu ma,zalivala jsem a neschne. Co to je??

2

Re: Polozene listy

vitam Te tu, mohlo by to byt způsobeno nedostatkem svetla-listy jsou pak krehci a naklaneji se kam muzou, pokud sem dodas foto, bude to na urceni snadnejsi

3

Re: Polozene listy

Při nedostatku světla má hvězdník světle zelené listy. Zvadlé listy může také způsobit nějaká choroba, jako hniloba kořenů nebo červená spála.

eda

4

Re: Polozene listy

Corral vítej jak píše Eda  má to víc příčin ,když vyloučíš nemoc a hnilobu tak mají málo světla.Já je prostě občas prostě promíchám  ty co jsou nejdál od světla přesunu dopředu a obráceně.Do rána jsou listy v pozoru. Hrajem škatulata. an    ab    ab

5

Re: Polozene listy

Také já tě  Corral  vítám mezi námi. k těm tvým listům nemám už co dodat. Chce to fotku  jinak se špatně posuzuje, jestli je to  vůbec něco nenormálního. Jinak já bych snad nejdřív kontrolovala kořeny  a jestli jsou bílé, tak nejspíš to nic nebude. Když jsou už listy dost dlouhé a těžké rozevírá se růžice listů do stran  a nebo se celá nakloní ke světlu. Já je podvazuji k tyčce.

6

Re: Polozene listy

Corral mrkni napříspěvky-skupinky je tam foto mého pralesa jak říká Karen podvazovat.