1

Téma: dotaz (pro pokročilé )

Ahoj lidi, přátelé - mám velice závažný dotaz, zejména k vám, kteří bydlíte v paneláku. Potřebuji poradit, jak přesvědčit mou manželku, že pěstovat květiny ( včetně Amaryllisů ) doma v bytě je nutné, aspoň přes zimu.
Neumím sice nijak moc latinsky, ale staří Římané říkali : "Navigare necesse est=Je nutné plout".Přeneseně tedy :
mít doma kytky je nutné, ba životně nutné.
Jak jsem vyrozuměl, Amaryllisy přes zimu míváte někde i bez zeminy, dokud nezačnou rašit, ale přes zimu já budu muset mít doma ještě Agapanthus, několik rozmarýn, mořskou cibuli, Pancratium, to všechno v ložnici, kde   přes zimu netopíme.  To by šlo, ale světlo nic moc.
  Proto prosím ty z vás, kteří řešili podobné problémy - poraďte ! Díky, Honza

2

Re: dotaz (pro pokročilé )

Honzo,já mám zase problém přesvědčit manžela že ty kytky zase potřebuji já.  ab 
Víhoda je ta že přes zimu mám větší cibule ve sklepě a přes léto zase venku.Tak to není tolik vidět kolik jich je  ab    ab

3

Re: dotaz (pro pokročilé )

Můj manžel už rezignoval a loni až jsem se divila sám od sebe mi udělal police na amky ve sklepě  ab  a to není žádný kutil spíš jak to jde se práci vyhne,to jsem čekala co z něj vypadne a ono nic  ab  že by po 30letech manželtví na to přišel,že se mnou na starý kolena nic neudělá ?  ab

4

Re: dotaz (pro pokročilé )

Honzo bydlím v bytě a mimo jinych květin mám  přes zimu v ložnici .65 ks amarellisů. ab Jsou pod postelí a spí s náma. ab  ab Taky poslouchám někdy remcání  :lol: ale byt bez květin je studený a neutulný. :cool:

5

Re: dotaz (pro pokročilé )

Ba, pravdu máš - partner ( v mém případě manželka ) musí dojít k názoru, že už mne nepředělá. S kytkama si mne sice nebrala, ale věděla, že si bere botanického maniaka. Než jsme spolu začali žít, jsem prodal všechny kaktusy, asi 200 kusů, protože by je nebylo kam umístit - už to byl velký ústupek.

6

Re: dotaz (pro pokročilé )

truman vlnatka tu už svoje tema má. Bylo nás tu pár co se s ní setkali najednou.Já také ,ale celkem rychle jsem ji zlikvidovala koupelí a dál ještě pár postřiků .Něco co zabírá na na mšici .

7

Re: dotaz (pro pokročilé )

trumana jsem také zlikvidoval, zase jeden spamer.

eda

8

Re: dotaz (pro pokročilé )

docela věruhodný že?  :rolleyes:

9

Re: dotaz (pro pokročilé )

vůbec tomu nerozumím co  se stalo,něco mi ušlo??? :cool:

10

Re: dotaz (pro pokročilé )

Eda uz to odstranil, vetsinou spamy pisou jakoby bludy-nesmyslny veci, tohle bylo uz ,,lepsi´´ cislo

11

Re: dotaz (pro pokročilé )

Byl na seznamu spamerů, původem z Pakistánu. Takových už tady bylo.

eda

12

Re: dotaz (pro pokročilé )

aha, no to já neznám, tak se omlouvám že jsem mu odpověděla.  Mám se smazat?

13

Re: dotaz (pro pokročilé )

Kaen není potřeba se omlouvat, nemužeš zjistit co je zač. Je to někdy těžké rozpoznat, ale jak je v seznamu spameru, tak je lepší ho smazat. Nestoji to za riziko, aby nám nakazil e-maily.

eda

14

Re: dotaz (pro pokročilé )

Edo dík an

15

Re: dotaz (pro pokročilé )

Ahojky lidicky prosim nema nekdo na prodej cibuli hvezdniku predem dekuji sasa