1

Téma: ROSTLINKY do schránky

Zrov na jsem vybalila am. od Rostlinky sk. až no spálu jsou docela slušné ab Roma je moc pěkná bez spály,snad a má i puk ab Herkules má trochu spálu an už se koupou v Dithane pro jistotu mám teď 2 ks nejsem si jistá jestli jsem to skonila v ob. já nebo oni musím se podívat :cool:

2

Re: ROSTLINKY do schránky

Stránky rostlinky.cz přestaly fungovat, nevím jestli jenom dočasně . Nějaké jsou na http://cs-cz.facebook.com/Rostlinky.cz

eda

3

Re: ROSTLINKY do schránky

http://www.rostlinky.cz/

4 Naposledy upravil: dj.joop (22-03-2012 19:57:03)

Re: ROSTLINKY do schránky

Loni jsem reklamoval 3 shnilé cibule a jednu doobjednal,dnes došly.3 kousky ok,ale ta poslední no koukejte:

http://img.janforman.com/th/2012032209.11.4433u7.jpg


Takže jsem ji napsal toto:

Dobrý den,

s politováním Vám chci oznámit,že moje reklamace z loňského roku byla sice vyřízena,avšak jedna z dodaných cibulí je opět v otřesné kvalitě,tentokrát úplně shnilá.Jedná se o cibulku Picotee.Přikládám fotografii z dnešního dne,kdy jsem balík přijal.
Jsem již opravdu velice rozhořčen z kvality dodaného zboží.Cibule byla shnilá zcela očividně a ten,kdo ji takto zabalí a pošle by se měl dle mého názoru stydět.Touto cestou bych chtěl tedy cibulku Hippeastrum Picotee opět reklamovat.

5

Re: ROSTLINKY do schránky

Jirko, to už si z nás fakt dělají pr.... srandu  :rolleyes:  Ikdyž je fakt, že když můžou v obchodech prodávat plesnivé maso, tak proč by nemohli posílat shnilé cibule  :mad:  Ještě že si děláme vlastní zásoby ze semínek  ab

6

Re: ROSTLINKY do schránky

Jirko,to je hnus.Líp se to napsat nedá

7

Re: ROSTLINKY do schránky

Shnilou cibuli snad zabalili schválně. Jinak to snad ani není možné. Dělají si pěknou reklamu.

eda

8

Re: ROSTLINKY do schránky

Ovšem zde se letos a vlastně už na podzim vyznamenali.Dodnes žádná odezva ohledně reklamace.

9

Re: ROSTLINKY do schránky

Tak provoláno 30 kč a nevím vůbec nic.Na reklamčním oddělení mi to týden nikdo nezvedá a jak na jejich slavné online podpoře,tak po telefonu nic.Jen mi bylo zděleno,že ze zákona mají na reklamaci 30 dní a že se tím zabývají v pořadí v jakém jim reklamace došly.Tak toho asi mají hodně.Nicméně další z obchodů online,které rozhodně nedoporučím ani nepříteli.

10

Re: ROSTLINKY do schránky

Už jsem neskutečně nas.... na tento obchod,a nebo mám takovou smůlu u nich jen já.Objednány 4 cibule,jedna totálně shnilá,místo Hercules - Faro,místo Temtation - Magic Green,a namísto Roma - Ambiance,kromě Faro vše už mám.A navíc jsem reklamoval 23.3 a dodnes žádná odezva.Zase jsem volal,zase jsem vyhodil do luftu 30 korun a opět mi to na reklamačnímm nezvedly a ta paní co to zvedla mi pořád dokola opakovala větu :To Vám neviem povedat.Mám z nich už vážně nervy.

11

Re: ROSTLINKY do schránky

Jirko, je to bída, tolik peněz to všechno stojí a ještě je to na houby  :mad:  Romu ti můžu nabídnout jestli chceš  an  Já nemám Ambiance takže bych se nezlobila  ab

12

Re: ROSTLINKY do schránky

Firma za všechny prachy. Tyhle příspěvky určitě každého odradí od dalšího objednávání.   :lol:

eda

13

Re: ROSTLINKY do schránky

Tak dnes se mi po měsíci z rostlinek ozvaly a nahradí všechny cibule novými.Nicméně ať už dojde cokoliv,nadále už nebudu reklamovat nic a i když se k tomu postavily celkem solidně,už u nich nebudu objednávat.

14 Naposledy upravil: joek (20-04-2012 09:13:01)

Re: ROSTLINKY do schránky

Připojuji se. Neskutečně neseriozní firma.
Skoro před rokem jsem objednal pět cibulí. Dodali jenom čtyři, ale účtovali všech pět. Jedna byla skoro totálně shnilá, jedna již s květem, ale jiná, než jsem objednal, stejně ale nepřežila. Zbylé dvě, nic moc, ještě nekvetly.
Reklamoval jsem. Nejdříve se ozvali, abych napodzim sdělil, jak na tom cibule jsou, poté že rozhodnou o vyřízení reklamace.
Samozřejmě, že jsem se ozval a opětoval jsem reklamaci, již třikrát. Neobtěžovali se ozvat.
S touto firmou již nikdy více !!!!!!!!!!!!!!!.

15

Re: ROSTLINKY do schránky

Já je uháněl co týden emailem i telefonem,tak snad proto jsem se vyreklamování dočkal.

16

Re: ROSTLINKY do schránky

Letošní záměny :Temptation( mám Magic Green),Hercules(mám Faro),Roma(mám Ambiance).