1

Téma: Bakker

Firma Bakker tady ještě nemá svoje téma. Ceny mají závratný, hlavně Lovely Garden za 549kč to už je trochu moc. http://www.bakker-cz.com/index.aspx?Ntt … D=amarylka

eda

2

Re: Bakker

Mám jen špatné zkušenosti , dostala jsem zboží ve špatném stavu a ještě úplně něco jibného.  Jsem z této firmy vyléčená.
                                                                    Myška

3

Re: Bakker

já jsem si na podzim 2010 zakoupila 2 cibule odrůdy Minerva, které mi krásně vykvetly hned v lednu, sice jsem je obě musela léčit z červené spály, ale povedlo se. jedna cibule mi kvetla hned po půl roce znova (v srpnu 2011) a nyní kvete zase a na 1 stvolu měla 8!!! květů, úžasné, nemohu si ztěžovat ale asi to je o štěstí. Druhá cibule mi podruhé vykvetla až po roce ale zato hned 2 stvoly za sebou. Květy jsou nádherné veliké. Myslím že mohu být spokojená i když tedy cena byla také závratná, proto jsem koupila rovnou 2 abych ušetřila :-D . Ale rozhodně nikoho nepřesvědčuji aby zde nakupoval, jsou i jiné a levnější firmy. Dana

4

Re: Bakker

Ceny jsou stále fantastický. Mohli by trochu slevit.

eda

5 Naposledy upravil: karelex (20-08-2012 14:16:19)

Re: Bakker

Ceny fantasticé jak píše Eda  ale ani ty cibule nejsou nijaké vzácné,nebo jinde nedostupné  za ty prachy bych čekala nějaké novinky.

Chtěla jsem se tě už jednou zeptat Dominiku  proč máš odkaz na Starkla v podpisu?  ty mu děláš reklamu? nebo jste snad rodina???

6

Re: Bakker

jo tak,to  jsou filutové, maj reklamu zadara  ab  ab  ab  ab

7

Re: Bakker

ááá tak to jsi filuta ty   ab  ab  ab  ab  a co to nakupuješ za semena ???

8

Re: Bakker

Brouzdám po netu a našla jsem u Bakkera docela pěknou nabídku amarylisů. Sice jsou trochu dražší, ale pěkné odrůdy, dokonce i Papilko (to je vážně strašně drahé). Ale co mě teda dostalo, tak prodávají cibule zalité ve vosku  ai  A jsou ty chuděry ve vosku ještě dražší, než ty šťastnější bez něj...  be https://www.bakker.com/cs-cz/kvetiny-a- … _1159_1161

9

Re: Bakker

Ke mně se loni dostala amka s cibulkou nabodnutou na třech hřebících a přitlučená na destičku. Ze začátku jsem si myslela že se udrží, ale nevydejchala to. Od těch hřebů se rozšířila hniloba.  Ty nápady prodejců jsou děsný. však oni nemají zájem aby cibule přežily ale jen aby se prodaly  a když pak zajdou aspoň si lidi koupí příště další. Kdo ví jestli v tom vosku je vůbec nechané podpučí. Taky už jsem viděla cibulku zasazenou ale podpučí bylo seříznuté.  ak  ak  ak

10

Re: Bakker

O této nabídce jsem ani nevěděla. Za tu cenu, i proto že jsou ve vosku, bych je asi nechtěla. Již je objednáno u Sieberz (Pappilio...) a kolekce Lukon_Glads. Ještě číhám u Planticy. Hádám, že důchod stačit nebude... ag