1

Téma: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Zakládám toto téma, i když by se asi více hodilo v části nabídek. Ale tam se mi nové téma nedaří založit. Pokud to někdo umíte, tak to tam prosím přesuňte.

2

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Nabízím tyto nadbytečné cibulky amarylek: 
http://zdenkavan.rajce.idnes.cz/Amarylky/#IMG_0222.jpg (je to ta dole - byly ze dvou cibulek)
Mohla by to být Sydney, ale nevím to jistě. Mám navíc dvě cibulky, jedna je dospělá, druhá malá.

Potom ještě poznámka pro mě: Karen jsem slíbila H. Striatum - pošlu, až bude bez listů. Dále měl zájem Garou, zatím další není.

3

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Z ostatních rostlin nabízím také Bowieu. Má slíbeno Garou a jsou ještě další 2. 
Také mám navíc šťavely-Oxalis: Zelené čtyřlístky a červené trojlístky   a také bouloně-Achimenes: Fialové a bílé

Fotky k tomu jsou zde: http://zdenkavan.rajce.idnes.cz/

4 Naposledy upravil: Nikki (06-11-2012 21:57:35)

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Zdenko, rada bych si vzala tu vetsi cibulku.

5 Naposledy upravil: lenkak (07-11-2012 07:58:27)

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Jé, Bowieu bych ráda já. A červené trojlístky můžu nabídnout též, pokud by bylo víc zájemců.

6

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

OK, pošlu je Nikki i Lence. Napište mi prosím adresu e-mailem.    Zdeňka

7

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Bowiea v pořádku dorazila.Děkuji. Lenka

8

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Mila Zdenko, moc dekuji za cibulku - je supr!  Urcite Vam na jare poslu neco hezkeho  ae

9

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Mam 3 cibulky Hipp. reticulatum Silhouette - 4,5, 3 a 2 cm. Vymenim za botanicka Hipp.  ag

10

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Mam uz vsechno vymenene, moc dekuji za nabidky  ag

11

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Rád bych se vás prosím optal, zda někdo nemá navíc cibulky od těchto kouzelných odrůd.díky
Maguire´s Envy
Melusine
Magic Green

12

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Melusine mi někam zmizla, ale ty druhý mám jen bez mláďat,ale kdyby někdy v budoucnu-......

13 Naposledy upravil: Pavel (28-02-2013 18:23:18)

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Maguire´s Envy pár malých semenáčov - nie dcérske cibuľky by som mal mať zo semienok z minulého roku. Tak pri najbližšom presádzaní by som ti snáď mohol poslať - ako som písal Karen musím to najprv pozrieť a dám ti vedieť.

14

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Preji vsem krasne jarni dny! Nabizim k vymene hipp. Elvas - dospely. Potrebovala bych  botanickou odrudu - i dcerinu, to nevadi  ag

15

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Elvas mi sežrala moucha,takže bych ho velice rád vyměnil.Mohu nabídnout aulicum,papilio nebo yungacensis,ale vše menší dceřinné.

16

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

dj.joop, dekuji, pisi Vam mailik  ag

17

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Dobry den  ad  Rada si koupim ( nebo vymenim ) hipp. Novella - muze byt i dcerina cibulka. Predem moc dekuji za nabidky! an

18

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Dobry den. Vymenim vetsi cibuli Hipp.reticulatum Mrs. Garfield za krizence Reticulatum  an

19

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Nikki,jak budu cca za měsíc rozesazovat,kříženec h.reticulatum x h. papilio je Váš.

20

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Jirko,  ag  ag  ag  ae

21

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Dobrý den, ráda bych nabídla letošní semenáčky:
otec asi Marylin
http://img.janforman.com/th/IMG994596bb.jpg
matka Flamenco Queen
http://img.janforman.com/th/IMG9915s10c.JPG

a dceřinou Fanfáre
http://img.janforman.com/th/IMG98724n9x.jpg

22

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Já už od tebe jedny semínka po otci Merylinmám. Poslala jsi mi je v létě a to matka  Limona + otec Marilyn .
Tady se můžeš podívat jak se jim zatím vede mám je na Rajčeti  http://karelex1.rajce.idnes.cz/B31c_cas … ork123.jpg

Tak já si nějaké semeníčky vezmu  ale nepřežeň to. Mám ještě čtvery semínka na klíčení a tak budu muset zařídit ještě jeden truhlík . Maximálně tak 8 rostlinek od každé. Už jsi někdy posílala takové malé semenáčky? Já je posílám v obyčejné obálce jen zabaléné v bublinkaté folii. Lístečky zkracuji tak ma 1 a 1/2 cm. kořínkx zabalím do navlhčené ho papírového kapesníčku a celé to zabalím do folie nebo igelitu. Kdyby jsi měla nějakou malinkou krabičku tak už nedávám tu folii . Několikrát jsem použila i krabičku od filmu.
Obálku posílám obyčejně na začátku týdne, jen ji odesílám z pošty, aby ji ručně orazítkovali.

23

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Tak Jork rostlinky jsou doma  a i  zasazené. Přišly v pořádku Moc ti děkuji. Největší mám radost z té dceřiné cibulky.

24 Naposledy upravil: Nikki (28-02-2015 14:29:45)

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Rada si koupim Hip. Vittatum  ae  ae  ae

25

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Mam smes 5 druhu Crinum ( Krin ) - nadherna cibulovina - jsou tam ruzove, bile a pruhovane odrudy. Vetsinou velke cibule. Rada si vymenim  ae

26

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Hezké nedělní odpoledne,
z důvodu plánovaného příchodu dalšího člena rodiny musím zrušit svůj kytičkový pokoj a tím také částečně omezit svou amarylkovou sbírku. Nabízím proto k prodeji (aby se mi alespoň trochu vrátily peníze, které jsem do sbírky vložila) níže uvedené druhy cibulí, případně bych je vyměnila za kultivary Amputo, Pink Floyd, Germa, Santiago, botanická hip. či křížence botanických hip. (příp. i zajímavé ibišky či streptocarpy). Střední (s) a velké cibule (v) jsou již květuschopné. Časem bych přidala i další. Pište mi prosím do SZ než požádám Edu o zřízení vlastního fóra. Zdraví Jana

Alfresco - 1 v za 50,- Kč, 2 s po 30,- Kč
Baby Star - 1 s za 30,- Kč, 2 malé po 15,- Kč
Dancing Queen - 1 s za 50,- Kč
Emerald - 1 s za 50,- Kč
hip. yungacense Kiara - 2 s po 200,- Kč a 3 malé po 50,- Kč
Cherry Nymph - 1 obří za 70,- Kč
Intokasia - 1 s za 50,- Kč
Jungle Star - 1 s za 70,- Kč
kolibří bílé plnokvěté - 2 střední po 50,- Kč
Lima - 1 s za 70,- Kč
Machala - 2 s za 70,- Kč
Red Charm - 1 s za 50,- Kč
Rio Negro - 1 s za 70,- Kč
Splash - 2 malé po 30,- Kč
Sumatra - 2 malé po 30,- Kč
Sweet Nymph - 1 s za 50,- Kč
kříženci větší - Sweet Pink x Stern van Holand, Baby Star x Aphrodite, Baby Star x Dancing Queen, Elvas x červený, Dancing Queen x Minerva, Pasadena x červený (2x) - zadarmo za poštovné

27

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Ja by som si zobral Jungle Star, Lima a Machala. Napísal som ti aj SZ

28

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Ráda bych si odkoupila Rio Negro 70,-, Machalu,Emerald, Baby Star 30,-, hip. yungacense Kiaru 50,-. Jinak blahopřeji k novému přírustku. ab LK

29

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Děkuji za blahopřání, ale nebude to miminko, ale přítel :-)
Balíček odešlu co nejdříve. Jana

30

Re: Nabídka a výměna cibulek - ostatní uživatelé

Tak to se přidávám k blahopřání. Přítel je ještě lepší nežli miminko. ab