1

Téma: zablokovaný vstup

Ahoj všichni - jsem rád, že se snad už natrvalo dá vstupovat do fora. Včera ráno, když jsem si přečetl, že je to zablokované, dost jsem se vyděsil. "Chodím" na forum, kam píší lidé s operovanými kyčelními klouby, a tam to loni na podzim rozhasil nějaký hacker, tak jsem měl obavy, že se to tu stalo také.
Mám prosbu - Karen, prosím, jestli máš zájem o ty semenáčky z Řecka, pošli mi svou mailovou a osobní adresu. Rád bych se pustil do přesazování a nechci se v tom dvakrát rýpat. Až se udělá trochu tepleji, tak je pošlu. Také napiš, kolik jich chceš.
Moje mailová adresa : oldriver70@seznam.cz. Dík, zdraví honza39

2 Naposledy upravil: karelex (19-03-2013 15:46:39)

Re: zablokovaný vstup

Honzo  nebere mi to tvoji mailovou adresu prej je neplatná.
Napsala jsem ti na PM

  karenvalkova@seznam.cz

3

Re: zablokovaný vstup

Honzo,jestli není pozdě,tak bych měl také o nějaký kousek zájem.Předem děkuji.

4

Re: zablokovaný vstup

Pokud provedou technici z estranek požadovanou změnu na tarif zdarma budou amarylis-stránky pokračovat. Zatím čekám na vyjádření. Fórum s tím nesouvisí, není součástí estranek.

eda

5

Re: zablokovaný vstup

Honzo,taky bych měla zájem.Pokud je to možné.

6

Re: zablokovaný vstup

Pro karen, dj.joop a helenu : mám celkem asi ( zatím se to blbě počítá ) 12 kousků. Chci si nechat dva exempláře, tak o ty ostatní se nějak podělíte. Upozorňuji ale, že to jsou semenáče z odkvetlých rostlin, takže nevím, jaké barvy měla jejich maminka. Možná byla úplně obyčejná, ale vy zkušení jste zvyklí pěstovat semenáče a čekat, jak vykvetou, tak to zvládnete. Ani jsem nepočítal, že by mohl být zájem.

Karen, Tobě napíšu na mail. Moje adresa je platná, došlo asi k nějaké chybě.

7

Re: zablokovaný vstup

Honzo dík tak mi pošli jak to vyjde, bude to napínavé.

8

Re: zablokovaný vstup

Honzo, co je to prosím Tě za semenáče z Řecka, díky

9

Re: zablokovaný vstup

Honzo,mi si rádi počkáme.Nikdy nevíš co vyroste  ab