421

Re: Eurobulb

Firma Eurobulb nabízí Amarylisy na příští sezonu, k dodání od září do dubna. Nabídka na adrese:

http://www.eurobulb.nl/index.php/shop/2 … lis%29.htm

422

Re: Eurobulb

Urččite by som si pár cibulí vybral. Ak bude spoločná objenávka, pridám sa určite.  an

423

Re: Eurobulb

Taky bych se přidala  an

424

Re: Eurobulb

jak jinak?  přece se jen nebudu dívat ab  ab  ab  ab

425

Re: Eurobulb

Taky se nebudu jen koukat  ab  ab

426

Re: Eurobulb

Moje zkušenost s touto firmou je taková:

- 21.11.2012 objednáno několik cibulí amarylek
- 17.12.2012 mi byl balík poslán z Holandska (prý)
- 8.1.2013 pořád čekám na balík - prý jsem udala špatnou adresu a proto se jim balík vrátil zpátky... mimochodem mi nejsou schopni   odpovědět jestli balík cestuje poštou či nějakou přepravní společností... Do práce nám každý den (opravdu každý den v týdnu) jezdí jak pošta, tak DPD tak PPL a všech se ptám jestli nemají na moje jméno balík a nikdo nic na mé jméno nevezl !!!!!
- 1.2.2013 mi balíček dovezla firma DPD a řidič který jezdí už víc než dva roky k nám do firmy samozřejmě žádný balík předtím nevezl na moje jméno takže byl problém zřejmě někde jinde a né v adrese !!!!!!!!!!!!!

No ale mohla bych nad tím mávnout rukou kdyby byl balík v pořádku... ale on není. Bylo mi slíbeno že balík překontrolují než ho "znovu" pošlou ale nestalo se tak. Jedna cibule přišla celá zhnilá... viz fotky. Tyto fotky jsem přeposlala do Eurobulb ... bylo mi odepsáno že jde cibule na květ a tím pádem je zdravá... no nevím... po několika nepěkných emailů mi vrátí peníze za danou cibuli a bylo mi doporučeno ať si příště koupím cibule jinde  :cool:  Opravdu solidní jednání  an  Jen tak mimochodem jsem tam objednávala celkem 8 amarylek  :cool:

http://img.janforman.com/th/0074npp.JPG http://img.janforman.com/th/009bfsz.JPG http://img.janforman.com/th/010bs25.JPG

427

Re: Eurobulb

Poupě vykukuje, ale než rozkvete, tak dřív může shnit. Pro firmu Eurobulb asi v pořádku, to jsou odborníci.

eda

428

Re: Eurobulb

Já u nich nakupovala loni,problém byl v účtě,takže jsem musela posílat peníze dvakrát,ale cibule byli celkem solidní.Jen  Rio negro byla obyčejná červená cibule.Ale jednu cibuli reklamovat nebudu.To by mě stálo poštovné.....

429

Re: Eurobulb

Ja od nich taky kupovala 6 cibul, z toho 4 OK, 2 zamena. Samozrejme, ze z dvou drazsich, ktere nesedeli se vyklubaly cibule beznejsi, levnejsi. Jedna byla horsi kvality, ale odpoved z Eurobulbu stejna, naprosto spolehaji na to, ze jim nikdo 1 cibuli reklamovat nebude a pokud prece jen na tom trvate, chteji at jim to poslete z duvodu posouzeni reklamace. A to nikdo neudela, postovne atd.
Jinak co pise Evca je slaby odvar...vyrizovala jsem tu reklamaci s ni a tolik vymluv co dokazali vymyslet a tech bajek jsem v zivote neslysela. Aneb zakaznik az na poslednim miste....hlavne, ze nam uz zaplatil a vic nas nezajima....Ta cibule co sem poslala Evca mu prijde naprosto zdrava....napsal vylozene, prece vykvete a co...? Takze pokud budete chtit nakupovat od teto firmy, obezretnost je naprosto na miste....

430

Re: Eurobulb

Ja som u Eurobulbu nakupoval predvlani na jesen a mam len tie najlepsie skusenosti.Rychla dodavka,velke a zdrave cibule a ziadna zamena.U kazdej firmy sa oplati nakupovat vzdy na jesen,ked este cibule niesu prebrate,na jar to uz byva horsie.Takze cim skor,tym lepsie...

431

Re: Eurobulb

I ja jsem u Eurobulbu vloni nakupovala, odrudy snad sedi vsechny  an , nejsem zas takovy odbornik. 2 cibule prisly dost nahnile. Jewel jsem musela hodne oloupat, ale mela primo obrovitanske koreny, tak se rychle chytla a uz tlaci 3ti stvol. Spotlight mela na krcku shnilou skvrnu jako ta u Evci, to jsem okrajela a drzela jazyk za zuby. Cibule se deli na pul  a jeste ma nastartovane mimco, tak jsem ji ji ani vratit nechtela. Ostatni exemplare byly v dost dobrem stavu, takze zkusenost vcelku pozitivni.

432

Re: Eurobulb

Je fakt ,že jsem objednávala v září.To je asi rozhodující.Na jaře asi posílají zbytky a chtějí prodat za každou cenu.Spoléhají nato,že ze zahraničí se jim to nevrátí.

433

Re: Eurobulb

Děvčata a chlapci,bude letos někdo objednávat z NL Eurobulb.Pokud ano tak bych se připojil.

434

Re: Eurobulb

Pozerala som Vaše fotky, máte krásne amarylky. Videla som aj také žlto-zelenkasto-biele, tie sú odrody Lemon&Lime? Ak áno, mali by ste cibuľku na predaj?

435

Re: Eurobulb

Dají se objednat po telefonu i zde
www.kup-kytici.cz nebo na slovensku www.kup-kytici.sk

436

Re: Eurobulb

Ale tam snad nabízí jen řezané květiny?? O to tady nikdo určitě nestojí.

437

Re: Eurobulb

Zase jsem neodolala a přidala se ke společné objednávce se Zd. Vaň. na fb. Teď už jsem šla jenom po "špíčkách", co ještě nemám. Jsem zvědavá, jestli opravdu budou - Aphrodite, Charisma, Elvas, Gervase, Jewel... ah

438

Re: Eurobulb

Držím palce ať to vyjde samé krásné kousky Charismu jsem kdysi měla a teď po ní pasu marně už dvakrát se vyklubalo něco jiného  ak  musím na jejich stránky kouknout mívají krásné kousky, ale neumím objednat a na facebook nechodím  ag

439

Re: Eurobulb

Tak jsem to prohlídla a řekla bych, že snad všechny z jejich nabídky máš, nebo se pletu?  ag   ag   ag

440

Re: Eurobulb

V eurobulbu jsem objednávala prvně začátkem září. Stále doufám, že snad konečně budu papilio mít an
Jsem zvědavá kdy budou amky posílat.

441

Re: Eurobulb

Eurobulb dal o sobě ve čtvrtek vědět, že posílá cibulky, tak jsem zvědavá. Prý je předpokládaný termín doručení mezi po-st, tak jsem hooodně napnutá bq .

442

Re: Eurobulb

To jste si objednávala sama? Já jsem se "přifařila" k děvčatům na facebooku. Už jsou cibule v Čechách. Čekám každou chvíli, že paní napíše, abych číhala balíček. Je letos hodně objednávek, jsem taky hóóódně napnutá!   au

443

Re: Eurobulb

Ano, objednávala jsem sama. Facebook nepoužívám a tak jsem to zkusila sama.Od NL mi sice přišel email, že balíček mám čekat po-st, ale jaká to má být u nás doprava mi nenapsali a i v tom holandském emailu podle čísla zásilky není už možnost sledování. Jen doufám, že nedošlo k zašantročení balíčku am

444

Re: Eurobulb

Dostala jsem zprávu, že mám balíček od včerejška na cestě, tak budu zítra vyhlížet pošťačku! Držím palce, ať taky dorazí ten váš co nejdřív!!!  ab

445

Re: Eurobulb

Tak moje cibule už jsou doma. Jsem s nimi spokojená. Většina již tlačí poupě. Tak důkladně prohlédnu, namořím a sadím. Zalévat hned určitě nebudu.
Jork, a co vaše zásilka?
http://img.janforman.com/th/IMG55393rdz.JPG

446

Re: Eurobulb

au Předchvilkou jsem to zkoumala a zdá se, že se balíček zasekl někde u Zdib. Snad zítra dorazí bi

447

Re: Eurobulb

Vosičko, moc pěkné cibule a vypadají zdravě, ještě se pochlub jaké krasavce jsi si koupila. Také jsem neodolala a koupila jsem si tři nové cibule, ale u nás z Lukonu anglicky neumím, tak bych asi objednávku z Eurobulbu nezvládla  ag  balíček přišel včera, také jsou pěkné a vypadají zdravě asi zítra zasadím, potřebuji dokoupit hlínu mám jí málo a dneska je u nás strašný vítr a už se mi nechce nikde courat. Jo koupila jsem si  EXOTIC NYMPH, PREMIERE. a MAGICAL TOUCH už se těším, hlavně jsem zvědavá na Premiere, ten má být hodně tmavě vínový, tak uvidím  br

448

Re: Eurobulb

Ilonko  chodíš na facebook? Vosička i já tam chodíme na stránky Amarylky. Zrovna  dneska se tam formuje společná objednávka.    Nakoukni.  https://www.facebook.com/groups/7017803 … =bookmarks

449

Re: Eurobulb

Karen facebook nemám ani nechci nemám důvěru k soc. sítím a letos už nic nebudu objednávat, ale i tak děkuji za info  ab

450

Re: Eurobulb

Tak kdyby příště tak můžeš přeze mne ..Nyní to bylo od této firmy   https://order.eurobulb.nl/64-bulbs-for- … bKtP5ByCZg