1

Téma: Sháním Gervasu a Temptation

Zdravím všechny hvězdníkové nadšence tady na fóru! ab

Už delší dobu sháním odrůdy Gervase a Temptation..
Temptation by se snad i dala sehnat/objednat v ČR (zatím stále čekám na podzimní nabídku;) ) ale s Gervasou mám nejspíš krutou smůlu.. Chtěla bych se zeptat, zda by mi s tím někdo nepomohl - např. kdo objednává ze zahraničí, jestli by byl ochotný se mnou spojit objednávku.. Nebo jestli nevíte, kde by se dala v ČR sehnat. Či pokud máte doma přebytky, ráda vám od nich odpomůžu ag Prostě cokoli.. A samozřejmě to nechci zadarmo. ab Našel by se někdo ochotný..? prosím dejte mi vědět.. díky moc:)

2

Re: Sháním Gervasu a Temptation

Ahoj, Temptation jsem získala z Lukon Glads, je opravdu velmi pěkný.  Dceřinnou cibulku nemám, ale mohla bych ti poslat alespoň semínka z letošní sklizně. Můžeš mi napsat na mail jana.posl@volny.cz.

3

Re: Sháním Gervasu a Temptation

Ahoj Scandiaca, s největší pravděpodobností budem s kamarádkou objednávat z Royal Colors, tak by ses mohla připojit. Pokud máš zájem, napiš mi sem maila a domluvíme se. Alena

4

Re: Sháním Gervasu a Temptation

ahoj Goretko, smim se zeptat, kdy si je chcete objednat? diky M.

5

Re: Sháním Gervasu a Temptation

No určitě to bude po výplatě ag, takže asi v druhé polovině července. Mezitím se pro jistotu zeptám, jestli nebudou ještě rozšiřovat nabídku, protože noviky už tam nějaké mají, ale  nic moc nového. Cibule posílají až v říjnu a kdyby mezitím ještě něco zajímavého přidali, tak by mě to mrzelo. Ale zatím tedy předpokládám po 15. 7. Dám sem e-mail, kdo by se taky chtěl připojit, tak napište. Poštovné je zdarma, pouze následné rozesílání po ČR.  fialova@jetcon.cz

Kdyby si chtěl někdo objednat samostatně, není to fakt nic složitého, můžu napsat podrobný postup.

6

Re: Sháním Gervasu a Temptation

no jsou tam lecktery zajimavy, ktery se tady neprodavaji :-)

7

Re: Sháním Gervasu a Temptation

Díky moc za reakce; mám radost, že ochotný lidi ještě nevymřeli ad  Fakt si toho cením!

8

Re: Sháním Gervasu a Temptation

Ahoj všichni,
tak si musím postežovat na nespolehlivost slečny - paní Scandiaca. Osloví ochotné a důvěřivé lidičky - jako tedy mě - kteří jí vyjdou vstříc a objednají požadované cibule ze zahraničí, dokonce jí naivně nabídnou, že jí cibule pošlou na dobírku a pak utřou lusku, protože slečna - paní Scandiaca neodpovídá na maily. Posílala jsem jí mail 1.9. s žádostí o adresu a další 1.10. a bohužel žádná odezva.

"Ochotný lidi ještě nevymřeli", ale asi by měli, protože je to stojí peníze... :-(

9

Re: Sháním Gervasu a Temptation

Ahoj goretko, já znám Scandiu z jiného zahrádkářského četu a ani tam se už 10dnů neukázala.Ona je z Norska, třeba jí křivdíš a je nemocná ,nebo tak nějak.Pokud to není zhoda "jmen":lol:

10

Re: Sháním Gervasu a Temptation

Ups... tak to by mě asi přišla dobírka trochu draho ad Mail má  ...@seznam.cz - tam se může přihlásit odkudkoli, to je fakt. No to nic, to mám pro příště...