301

Re: Exotic Star

Tak letos  při doplňování nových cibulí za ty o které jsem otravou přišla  jsem koupila i tuto krasavici a tak  u mne kvete uplně poprve. Mám z ní velkou radost  a doufám že mi vydrží.  Nasadila najednou hned na 3 stvoly, nyní rozkvétají dva najednou.

http://img.janforman.com/th/292017....ExoticStar2uu3.JPG http://img.janforman.com/th/IMG78780hz9.JPG http://img.janforman.com/th/IMG7879ujf7.JPG

302

Re: Exotic Star

Exotic Star mi kvete třetím stvolem , ale tento stvol je zřetelně zalomený. Ještě jsem se s něčím takovým nesetkala. K mému překvapení měl tento stvol jediný květ ale za to větší.  V každém případě je to zajímavé.


http://img.janforman.com/th/29201805...w86j.jpg http://img.janforman.com/th/2017000..vertukit.jpg

303

Re: Exotic Star

Ten se mi moc líbí. Můj ještě spí. bi

304

Re: Exotic Star

Tak se mohu po dlouhé době zase pochlubit touto krasavicí. k mému překvapení kvete znovu i když tentokrát jen jediným stvolem a dvěma květy, stejně mám ohromnnou radost.  Jo a kvete na dvorku . Je sice pod stříškou ,ale i tak má přímé sluneční paprsky.


http://img.janforman.com/th/P1130684elck.JPG http://img.janforman.com/th/P1130686zpvw.JPG http://img.janforman.com/th/P1130687d8eh.JPG

305

Re: Exotic Star

Věřím, že máš velikou radost. Tak hlavně ať kvete co nejdýl.
U mě pořád nic. Asi si to šetří na zimu.   
br  br  br bo  bo  bo  bq  bq  bq

306

Re: Exotic Star

Moc pěkná a udělá radost u mě také nic nepokvete.
Je tu už delší dobu mrtvo a tak trošku pěkné oživení  ab

307

Re: Exotic Star

Moc krásná. ay U mě taky nic nekvete. Ale zase všem hezky rostou listy, tak se snad pochlapí na jaře. ab

308

Re: Exotic Star

Jojo taky mám pěkný listí.

309

Re: Exotic Star

Je to pravda listí mají letos hodně a teď když se budou pomalu připravovat na spinkání ženou jeden list za druhým  ab  tak nevím, každým rokem jsem posledního srpna zalévala naposledy ale letos vůbec nevím, když je pořád takové horko.

310

Re: Exotic Star

No to já se nemám čím chlubit.Psala jsem o tom mém fiasku s hnojivem již dřív  tady u hnojiv. Nyní jsem se vrátila k Cereritu ale ještě se moc to k lepsímu nezměnilo. Je sice již vidět u některých cibulek že se to lepší, ale krásně olistěné mám jen ty co jsem nedávno kupovala od Evči .Ty jsou olistěné nádherně. I ta moje kvetoucí Exotic Star má jen jediný pořádný list.
Nyní přihnojuji podle vzoru Vosičky  rozpuštěným  Cereritem jen nevím jestli se ještě do zimování stačí vylepšit.
Prostě jsem to zvorala  a po té mojí smůle s otravou jsem se z toho ještě pořáídně nevzpamatovala  bu  bu  ak  ak
a další průs......

311

Re: Exotic Star

A vzpomínáš, jak jsem je loni přihnojila, až jsem mnohým spálila kořeny? To normální člověk nevymyslí. Však ony kytičky něco udělají! Snad nás mile překvapí a pokvetou jako o závod, až přijde jejich čas. Teď jim dopřejme zelené lupení!!!
Ještě tak měsíc a budou tu nové cibule z NL (přes fb). Mám objednáno pár vzácností. Musím jim vyšetřit místo ve sklepě, nějak se tam moc roztahuju se zavařeninami.  al br

312

Re: Exotic Star

To si pamatuji jak jsi loni přehnojila nebo si to aspoň myslíš.  Já nevím ale u mne o tohle nešlo. Většina cibulí je nová  a po odkvětu jim spadlo nebo ani nenarostlo listí. Mně to ani na první pohled nedošlo jaký je to rozdíl proti loňsku až podle fotky mi to došlo. Ale nyní již vidím zlepšení. Jde jen o to jestli to ještě do podzimku stihnou. Jí nic nového zatím neobjednávala.  Loni jsem to brala společně s Evou ale když ona skončila........no nevím jestli se rozhodnu k někomu přidat.  Mám nyní ty další od Evči tak mám toho docela dost.  Teď ještě uvidím co provedou ty co mám . Dospělé cibule věřím že to přežijí  - myslím to zblblé hnojení - ale maličké cibulky nevypadají moc dobře.