211

Re: Jewel

Skutečně je moc pěkn,ý květ má v průměru skoro 20 cm,aspoň u prvního květu.

https://img.janforman.com/th/DSC04925f7a8.JPG https://img.janforman.com/th/DSC04928lm7k.JPG https://img.janforman.com/th/DSC04929ylhl.JPG

212

Re: Jewel

Moc pěkný, krásný květ  ab

213

Re: Jewel

Jen po měsíčním zimování mi znovu vyrazil Jewel. Květy má pouze 3, ale má letos vyšší stvol. Květ je zase takový zvlněný jako loni a  stejně jako posledně je v průměru 20 cm.

https://img.janforman.com/th/0912019m2mk.JPG https://img.janforman.com/th/DSC09112p7ck.JPG https://img.janforman.com/th/DSC09117b5ig.JPG

214

Re: Jewel

Karen je moc pěkný a v téhle předvánoční době krásný květ potěší a trochu to tu oživí je tu nějak mrtvo  ak
Nedalo mě to a také jsem šla zkontrolovat amky do sklepa a také po měsíčním odpočinku jde na květ Nymph a Lady Jane, ještě je poupátko malinké zatím vykukuje špičička, ale i přes to jsem je vzala do bytu a doufám, že by na vánoce mohly vykvést jsou to ještě tři týdny, tak snad to stihnou   br

215

Re: Jewel

Já taky našla další rašící cibule. Tak mám na okně další nově se budící amky. Všechno to jsou ale nově kupované tím pádem se těším ještě víc co mi to vykvete.  Ta minulá fotka - Jewel už skoro dokvétá. Včera otevřela ten třetí květ a zřejmě to Jewel nebude. Byla jsem na to upozorněna a řekla bych že to tak je. Tak je nyní přeřazená jako   'Ice Queen'.... Podle zveřejněných fotek na fa. to odpovídá daleko víc nežli tomu Jewelu.

216 Naposledy upravil: Onka (02-12-2019 15:26:09)

Re: Jewel

Karen je krásná a ty zvlněné okraje jsou nádherné moc se mi líbí a copak jsi si koupila za krasavice, pochlub se  ab
Letos jsem si nic nového nepořizovala, takže kvetou ty loňké a starší  br, ale i tak mám z nich radost  ab

217

Re: Jewel

Ahoj děvčata, to je dobře, že nám zas amky začínají kvést, třeba nám to tu trošku ožije. 
Karen, tvoje Ice Queen je moc pěkná. Líbí se mi ty zvlněné lístky. Pokud nemáš Jewel, můj má mimča, tak se mohu podělit. Taky zrovna kvetl, jen 3 květy, takové poloplné, ale je to určitě on. Mám už ho roky.
Onko, musím poreferovat, že kříženečkům cos mi poslala (LunaxLady Jane) a (GermaxMisty) se daří moc dobře. Stále mám od každého druhu všech 5, budu je muset rozsadit, už je jim v květináči dost těsno, ale pořád pěkně rostly tak se mi je nechtělo rušit.
Letos jsem si také nechtěla nic nového pořizovat, ale koupila jsem švagrové Toscu, za to že mi hlídá děcka (a také že ji ještě nemám a měla v květináčku malé mimčo ad) no a když jsem ji donesla domů, že ji přesadím z toho humáče co v něm byla zasazená, tak jsem zjistila, že kořeny jsou už bohužel úplně shnité. Tudíž švagrová dostala flašku vína a já zachraňuju Toscu. První stvol už se mi začíná ve váze otevírat a opravdu to Tosca je. Až se květ pořádně vypne tak ji vyfotím... Snad to cibulka zvládne a zakoření.

218

Re: Jewel

Kamčo, tak to máš krásný nový úlovek tu Tosku. Jewel cibulku dospělou já nyní nemám žádnou. Před tou otravou jsem mívala pěknou, ale nepřežila. Zůstala mi jen jedna fotečka na památku.Tak kdyby jsi chtěla mimčo někde umístit  budu ráda.

219

Re: Jewel

Kamčo jsem ráda, že semenáčci krásně rostou u mě se také mají k světu mám je přesazené v truhlíku a už i některé pouští mimčo,
zatím jsem je nedávala do sklepa mám je v bytě a začínají docela žloutnout každý týden odstřihávám listy a už jich moc nezbývá asi jdou pomalu spinkat  ab .
Držím palce ať se podaří Toscu zachránit je to moc pěkná amka.