361

Re: Foto amarylis-skupinka

Janko a Evčo, klidně ale já ten dorost mám většinou od sousedky tak tam by mohla Eva ještě kápnout na jednu co nemá a pak od Milky60 ze Slovenska a ty už má Eva určitě všechny. Jinak  z kupovaných nebo těch co aspoň kvetly nemám nic ,ani jedno miminko se zatím neukázalo.Vlastně kecám u jedné je  a to ta červená ale taky pochází od Milky60 .Tak to je to samé ale aspoň vím co to je.
Co máš pro mne Evičko ?už se těším.

362

Re: Foto amarylis-skupinka

Evi z toho Lukonu psali už6.4. že reklamaci poslali a dneska zase nic ac tak jsem se připoměla a budu čekat co napíše p. Koníček tentokrát

363

Re: Foto amarylis-skupinka

Karen, to je překvápko  ab  Kdo si počká...  ab

Jani, já jsem byla s Lukon Glads celkem spokojená, to mě mrzí že ty néé  :o  Tchýně si od nich brala am. Zombie za 250 Kč a během dvou dnů pokvete, tak dám fotečky  an

364

Re: Foto amarylis-skupinka

Já nevím co si myslet Papilio je pěkná čistá cibule i když zatím vypadá že nepokvete an a ten Elvas vypadá že snad se vzpamatuje dokonce nasadil květ an ale jde o princip byl z poloviny shnilej tak by se k tomu měli postavit...není to zrovna laciné

365

Re: Foto amarylis-skupinka

Moje Papilio taky asi letos nepokvete, ale cibule se zdá být zdravá, listy rostou... Mohli by ti dát aspoň nějakou slevu, ale víme jak to chodí  an

366

Re: Foto amarylis-skupinka

Evčo překvápko?? To teď nic neudělám a pořád na to budu myslet.  ab   ab   ab

367

Re: Foto amarylis-skupinka

Aspoň si odpočineš  ab  ab  Stejně venku prší  ab  ab

368

Re: Foto amarylis-skupinka

Sranda bude když za rok zjistím že to není ani Papilio ab  ab to mě klepne nebylo zrovna laciné ag  ag

369

Re: Foto amarylis-skupinka

Jani, i to se může stát  ab  ab

370

Re: Foto amarylis-skupinka

Ty hade přejícnej  ab   a počkej jestli to bude Pap. ae  ae

371

Re: Foto amarylis-skupinka

Ale já ti to přeci nepřeju  ab  ab  Jenom konstatuju že to může přijít  ab  ab  Stejně tak ani já nemusím mít vlastně Papilio  ab

372

Re: Foto amarylis-skupinka

Dobrááááááááááááá  ab  ab  :)nějak se to zase seká

373

Re: Foto amarylis-skupinka

Eví jestli nemáš zájemce na nějaké cibulky prosím také bych si vzala díky

374

Re: Foto amarylis-skupinka

http://sklad.obrazku.cz/t363742_Zti12.4.10.JPG

375

Re: Foto amarylis-skupinka

Jani, nádherné zátiší. http://www.sirmi.ic.cz/smajl/473.gif

eda

376

Re: Foto amarylis-skupinka

Edo díky je to na čas poslední  an

377

Re: Foto amarylis-skupinka

Jani, to je přímo umělecké dílo !!Fakt moc pěkný!!

378

Re: Foto amarylis-skupinka

super moc pěkné

379

Re: Foto amarylis-skupinka

Jani, klidně je do truhlíků dej.Já je tak mám už teď.Jinak bych se na tu zahradu uchodila.A přes léto je mám celý den na přímém slunci a žádné potíže jim to nedělá.

380

Re: Foto amarylis-skupinka

Teda, ten počet cibulí mě dost dorazil. Jdu plakat někam do kouta. Proti Vám se můžu akorát tak zahrabat. Asi se dám na luštění křížovek. ac
Jinak obdivuji, blahopřeji,.....

381

Re: Foto amarylis-skupinka

mám otázku, môžu sa semenáčiky v lete letniť na slniečku? máme balkón tak že od rána do poludnia je tam slnko a potom zájde za vedlajší barák..ale ráno je tam hic  an

382

Re: Foto amarylis-skupinka

Zuzka, určitě. Sluníčko jim přeje a příští rok lépe kvetou. Až na tu šerednou mouchu, která se již klepe na cibulky, aby mohla naklást vajička.

eda

383

Re: Foto amarylis-skupinka

Edo, ja mám vysiate semienka..a do sekcie kříženeček som dala fotku jeden lístok už vyliezol...tak v lete to pôjde na balkón a keďtak ich trochu pritienim

384

Re: Foto amarylis-skupinka

Jenny, na stránce č. 5 ve 147 máš skupinku, z které hodně vysoko čouhá tmavočervená amka. Znáš její název? A nemáš detailnější foto? Mě se zdá, že by to mohla být stejná, co máme s Evčou a nevíme co to je. Předem dííííky   Karel

385

Re: Foto amarylis-skupinka

http://sklad.obrazku.cz/t364409_nove004.jpg
moje prvé po dlhšej dobe

386

Re: Foto amarylis-skupinka

Trošku těsná skupinka, dnes focená.
http://hippeastrum.wz.cz/foto/2010/skupinka2-forum.jpg

eda

387

Re: Foto amarylis-skupinka

Teda Edo to je nááádhera  moooc krásné  an  an  an

388

Re: Foto amarylis-skupinka

Veľmi pekná skupinka. an Super.

389

Re: Foto amarylis-skupinka

Edo, fakt krása  an Nádherná skupinka  an

390

Re: Foto amarylis-skupinka

Také se připojuju k pochvalným pohledům,milá a vyvážená sbírka