1

Téma: Amarylky z Florea

Kupoval jsem amarylky z Florea,jedna stala 85 kacek,tak jsem to prubnul,i kdyz to postovne bylo dost vysoke - 220 kc.Pred velikonocema prisla prvni varka, hned jsem se pustil do presazovani a sok,vsechny shnile nebo nahnile,zdrava jen jedna. Takze loupacka a previcur atd,nakonec dve vypadaly hodne dobre,jedna jakz takz,vyriznul jsem kus podpuci a taky snad pujde,jedna se  z puvodnich 30 cm zmensila na 8 no a posledni jsem byl nucenej vyhodit,temer,zustaly 3 kousicky na rizky. Tak jsem to zdokumentoval,zavolal tam a reklamoval.Jeste ten den se mi ozvaly,ze poskozene nahradi,tak jsme se domluvily na trech. V patek dovezli jak slibili a dokonce vsech pet. Znovu byli sice trochu nahnile,ale rozhodne v lepsim stavu nez prvni. Tak mam za cenu 5ti cibulek 9. Zatim nejvstricnejsi jednani prodejce,co jsem kdy zazil.

2

Re: Amarylky z Florea

máš na ně odkaz ?? prosím

3

Re: Amarylky z Florea

www.florea.cz

4

Re: Amarylky z Florea

Jak je možné, že nikdo tohoto prodejce ještě neobjevil. Dj.joop, díky za informaci. Mám dotaz, měli na stránkách více hvězdníků s názvem? Nyní tam je jen Dancing Queen.

eda

5

Re: Amarylky z Florea

No,ja to taky objevil docela pozde,takze nevim. Ale pani rikala,ze objednavaji jednou tydne z holandska,tak by mozna slo u nich objednat i jine druhy,no nevim,nezkousel jsem to.

6

Re: Amarylky z Florea

Dotaz na Floreu:

JSTE SCHOPNI DODAT I ROSTLINY, KTERÉ NA SVÝCH STRÁNKÁCH NENABÍZÍTE?

Ano, realizujeme i individuální dodávky rostlin na přání, např. nadrozměrné rostliny až do výše 5 m či hydroponie. V případě, že jste na našich stránkách nenalezli rostlinu, kterou hledáte, neváhejte nás kontaktovat emailem na info@florea.cz

7

Re: Amarylky z Florea

joop já měla jedny z prvních letos od nich ,kultivary ti neurčí oni to vozí jako směsku .A to mi to vozil šofer přímo k domu protože sem zaváží do květinířství.Byly ulité a měly silnou spálu .Dokonce mi slibila paní že mi objedná přímo druhy.Šofer se dvakrát ozval že mi veze a nedorazil.Od té doby se neozvali .Byly to všechno červené a 3 ze 4 léčim i když odkvetly takže skušenost nic moc.

8

Re: Amarylky z Florea

Me zrovna vykvetaji,tak to budu dokumentovat a uvidim. Ja mel taky skoro vsechny nejak zasažene ale od koho dnes nejsou.

9

Re: Amarylky z Florea

Pokud budu mit vice stejnych ale jine nez ty,a pokud se nam to podari uzdravit,tak muzeme na podzim smenit. Stejne ti budu posilat tu bezejmenou a ty zase mozna toho krizence,tak bychom to spojily. Ja uz ted vim,ze mam minimalne 3 druhy a od kazdeho alespon 2.

10

Re: Amarylky z Florea

Tak tos měl kliku an  an

11 Naposledy upravil: janka (11-04-2010 15:53:23)

Re: Amarylky z Florea

Edo ten Dancing je tam celou dobu já ho objednávala 2x po 2 cibulích a slíbili že ho dovezou:|  dokonce mi šofer volal že jede a od té doby nic an
Mě vůbec nedošlo že bych mohla dodat spojení ale mám takový dojem že jsem o nich psala, nejsem si jistá
Bezplatný telefon 800512512

12

Re: Amarylky z Florea

Janko,ty mas od florea ty cervene vsechy stejne nebo vice druhu? A ten Florris Hekker je od nich?Ja mam od nich ten Mambo,druhy druh vypada na Hekkera,teprve se sice rozviji ale znaky sedi a pak budu mit 100 pro jeste dva jiny.Tak to vypada,ze se u me barevne trefily. A doslo mi,ze ten D.Q taky nemeli,kdyz jsem obednaval.

13 Naposledy upravil: janka (13-04-2010 08:05:08)

Re: Amarylky z Florea

Ahoj D.j. koupila jsem od nich myslím 3 ks všechny červené jen jeden odkvetl dobře ty dva byly moc špatny  ac  ac a jeden jse včera musela rozřezat a skouším jestli nepustí cibulky.Ten Hekker jsem koupila místo Fayritale a taky s ním mám potíže ten zas kvetl tak moc že jsem ho musela taky chudáka ořezat fotky jsou v nemocnici.Takže ty máš štěstí.Mě se nákupy nějak nedaří
Ty fotky Hekkera jsou v kuriozních st.3 odkaz 86
í.

14

Re: Amarylky z Florea

jak vam tedka rostou cibulky od teto fy?

15

Re: Amarylky z Florea

Jirko z Florey mi zůstaly z 4 cib. dvě .Bojovaly celé léto.Teď spí,Ale co do velikosti a kvality nic moc .   :o

16

Re: Amarylky z Florea

Mě jich zůstalo 6,jednu zlikvidovala hniloba a 2 moucha.Co se týká zdravotního stavu,tak Mamba byla v pořádku celkem rychle,Green Goddes celkem ujde,Célica je dost ořezaná,Red lion jsem musel obrat o polovinu suknic,Gilmar je taky dost ořezaný.Obě Red Lilian jsou po náletu mouchy v Hvězníkovém nebíčku.Ty mě mrzí nejvíc.

17

Re: Amarylky z Florea

jeste mi prosim vas sdelte jak to mela tato firma drahe?-ted ji nejak nejde web..

18

Re: Amarylky z Florea

Tak jsem se na ni dívala už včera a nešla prej v úpravě nebo tak něco tam bylo psaný. Ty máš chuť ještě něco objednávat, Já musím počkat, až začnou snášet slípky a něco si přivydělám.

19

Re: Amarylky z Florea

no rekneme, ze uz ted tyden nekourim a rikam si, ze bych ty penizky stejne utratil takze si to chci vynahradit takto ab

20 Naposledy upravil: karelex (23-11-2010 11:41:32)

Re: Amarylky z Florea

To ti schvaluji.Taky jsem byla kuřák, ale už to mám za sebou. Přestala jsem s Pepčou najednou, ale vydržela jsem tak uplně jen já. Pepča si občas zapálí. Po mém vzoru přestal ještě zeťák.A tobě moc amoc fandím a držím pěsti abys vytrval už nafurt. Při dnešních cenách cigaret je to fakt to nejlepší. Víš co mně pomáhalo. Koupila jsem si sešit a psala tam každý den sumu kterou jsem ušetřila. Já tenkrát měla novinovej stánek tak cigára byla všude kolem....No vidíš ty bys tam mohl zapisovat na kolik cibulí jsi si takto už ušetřil. Mně to fakt pomáhalo an an an an

21

Re: Amarylky z Florea

je to mozna dobrej napad an rodice kouri oba..takze je vidim porad, minule sem presatl na rok, ale jeden rozdil tu je, kdyz sem nekouril a nemel sem je v zaloze tak sem to nevydrzel, ted jich tam mam zbytek asi 6a jsem klidny, ze je mam,ackoliv na ne nemam chut .-)-narozdil od minula, nicmene doufam, ze nebudu tlustej pašík ab rika se, ze clovek pak basti hodne ab
jinak jsem zvedav k teto firme Florea kdy zprovozni web,abych se taky mohl podivat!

22

Re: Amarylky z Florea

Nejdůležitější je se rozhodnout sám o svobodné vůli. Taky jsem jednou nekouřila rok, ale to jsem přestala proto, že jsem měla těžkej zápal plic a kašlala jsem krev. Po roco jsem zase začala.

23

Re: Amarylky z Florea

Amarylisy se dají objednat i zde www.flora-kvetiny.cz nebo www.flora-online.cz ale jen po telefonické domluvě. Objednával jsem je a bylo to v pohodě.